.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 60
  1. #1
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035

    Жена преспала с 10 мъже- курва, мъж преспал с 10 жени- пич??

    Преди няколко седмици си говорих с един приятел и той ми излезе с тезата, че жена преспала с 10 мъже е курва, а мъж преспал с 10 жени е пич. И този мой приятел не беше единствен. Та въпросите ми са: някой от вас мисли ли така, и ако мисли- защо?

  2. #2
    Ами да това е вечната несправедливост или по-точно криворазбраното общество. Нали все пак живеем в мъжки свят нищо, че живота на жените е много по-труден и изпълнен с много повече болка по природа. Мъжете могат та чукат колкото си жени искат (даже колкото повече толкова по-добре) и всички им се кланят, за жените като се разбере, че са спали с повече от трима и вече са заклеймени като курви.Мъжете могат да псуват, пият, пушат, жените не могат- грозно е....и т.н. и т.н. Защо ли не се родих момче

  3. #3
    мое да е преспала с 10 и да не е курва ако тия 10 момчета са и били гаджета да речем . понятието курва е въпрос на манталитет даржание и т.н не толкова с колко мъже е преспало момичето

    а момче което е преспало с 10 момичета е наистина пич на мъжа му е в природата да бъде полигамен докато на жената не

  4. #4
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Zastoto obiknoveno tova e mujka teza Ami po princip ne e obshto prieto momichetata da pravqt sex s vseki sreshtnat. Nali vie samite kazvate, che ne ste za ednoto e*ane, a momchetata biha chukali vsichko jivo!?
    Eating isn't cheating - Arnold

  5. #5
    Понятието курва е доста относително.

    Тя може да е спала и с 3 момчета, ама така да го прави, че си ебало майката, примерно с 3мата едновременно или 3мата да си ги редува или по съвсем грозен начин да го прави.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от ~FAiThLeSs~
    Ами да това е вечната несправедливост или по-точно криворазбраното общество. Нали все пак живеем в мъжки свят нищо, че живота на жените е много по-труден и изпълнен с много повече болка по природа. Мъжете могат та чукат колкото си жени искат (даже колкото повече толкова по-добре) и всички им се кланят, за жените като се разбере, че са спали с повече от трима и вече са заклеймени като курви.Мъжете могат да псуват, пият, пушат, жените не могат- грозно е....и т.н. и т.н. Защо ли не се родих момче

    защото си проста

    и кви са ти болките по природа ? да не би всеки ден да раждаш или има и някви други ? а може би говорош за емоционални и дишевни болки

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от NH3
    Цитирай Първоначално написано от ~FAiThLeSs~
    Ами да това е вечната несправедливост или по-точно криворазбраното общество. Нали все пак живеем в мъжки свят нищо, че живота на жените е много по-труден и изпълнен с много повече болка по природа. Мъжете могат та чукат колкото си жени искат (даже колкото повече толкова по-добре) и всички им се кланят, за жените като се разбере, че са спали с повече от трима и вече са заклеймени като курви.Мъжете могат да псуват, пият, пушат, жените не могат- грозно е....и т.н. и т.н. Защо ли не се родих момче

    защото си проста

    и кви са ти болките по природа ? да не би всеки ден да раждаш или има и някви други ? а може би говорош за емоционални и дишевни болки



    Мерси, че ме светна, че съм проста Иначе не раждам всеки ден, ама всеки месец ми идва, което значи поне 7 дена мъки. Водя полов живот от почти 6 месеца, но всеки път е болезнено и гадно, ама от къде можеш да знаеш за това ти...

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от NH3
    мое да е преспала с 10 и да не е курва ако тия 10 момчета са и били гаджета да речем . понятието курва е въпрос на манталитет даржание и т.н не толкова с колко мъже е преспало момичето

    а момче което е преспало с 10 момичета е наистина пич на мъжа му е в природата да бъде полигамен докато на жената не
    +1


    Болка е,когато ме докосваш.Лудост е,когато съм сама.Силна съм,когато ме обичаш.Търся те във всичко на света.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от ~FAiThLeSs~
    Цитирай Първоначално написано от NH3
    Цитирай Първоначално написано от ~FAiThLeSs~
    Ами да това е вечната несправедливост или по-точно криворазбраното общество. Нали все пак живеем в мъжки свят нищо, че живота на жените е много по-труден и изпълнен с много повече болка по природа. Мъжете могат та чукат колкото си жени искат (даже колкото повече толкова по-добре) и всички им се кланят, за жените като се разбере, че са спали с повече от трима и вече са заклеймени като курви.Мъжете могат да псуват, пият, пушат, жените не могат- грозно е....и т.н. и т.н. Защо ли не се родих момче

    защото си проста

    и кви са ти болките по природа ? да не би всеки ден да раждаш или има и някви други ? а може би говорош за емоционални и дишевни болки
    ебаси ташака вече боляло и като ти идвало хахахахах а това дето от 6 месеца се шибаш и всеки път те боли ме разцепи от смях маи си от дефектните

    п.с потърси квалифицирана помощ



    Мерси, че ме светна, че съм проста Иначе не раждам всеки ден, ама всеки месец ми идва, което значи поне 7 дена мъки. Водя полов живот от почти 6 месеца, но всеки път е болезнено и гадно, ама от къде можеш да знаеш за това ти...

  10. #10
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    Цитирай Първоначално написано от NH3
    ебаси ташака вече боляло и като ти идвало хахахахах а това дето от 6 месеца се шибаш и всеки път те боли ме разцепи от смях маи си от дефектните

    п.с потърси квалифицирана помощ


    ами баш ташак си е ама ти няма как да знаеш кво е да те боли всеки месец супер много, както и да седнеш да те боли, при мен е само 1я ден ама при някой е през цялото време така че не се подигравай с неща които не разбираш

  11. #11
    са и морал ли ще ми четеш поне ме остави да се посмея на простотията ти

  12. #12
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    тя ли говори простотии или ти си прост

  13. #13
    Момчетата колкото повече момичета избройкат,толко за по-големи плейбои се смятат,още от преди векове си е станало това,с прословутите Дон Жуан,Казанова...А момичетата пък колкото повече момчета избройкат,толко повече падат в очите на другите,като ги мислят за леки(курви).Мои приятели спореха преди време и от фактите,които извадиха,според мен нещата стоят 50/50.

  14. #14
    NH3, незнаех, че и на теб ти идва и знаеш кога боли, а сигурно и ти си имал девствена ципа и си много тесен и и затова си много информиран. Не ми се спори с хора, които дори незнаят за какво говорят, така че лек ден Spider4eto, мерси за подкрепата

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от ~FAiThLeSs~
    NH3, незнаех, че и на теб ти идва и знаеш кога боли, а сигурно и ти си имал девствена ципа и си много тесен и и затова си много информиран. Не ми се спори с хора, които дори незнаят за какво говорят, така че лек ден Spider4eto, мерси за подкрепата

    ми кат ти е тясна шундрата взимаш една краставица и даваш смело тва от личен опит го знам

  16. #16
    Аватара на petervuto
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София
    Мнения
    89
    На аматориум мнението е много точно - на мъжа му е в природата да "оплоди" колкото може повече жени, а на жената - да отглежда малките. Не съм чувал много истории за жени - изнасилвачки, или за бащи с майчино чувство.
    9 клас

  17. #17
    Да, това което казваш е същото, като когато 2 момичета ходят на публични места за ръка и се целунат по устата за здрасти са най-добрите приятелки, а ако 2 момчета направят нещо такова са гейове

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от ~FAiThLeSs~
    Ами да това е вечната несправедливост или по-точно криворазбраното общество. Нали все пак живеем в мъжки свят нищо, че живота на жените е много по-труден и изпълнен с много повече болка по природа. Мъжете могат та чукат колкото си жени искат (даже колкото повече толкова по-добре) и всички им се кланят, за жените като се разбере, че са спали с повече от трима и вече са заклеймени като курви.Мъжете могат да псуват, пият, пушат, жените не могат- грозно е....и т.н. и т.н. Защо ли не се родих момче
    +1 no vse pak se radvam 4e sum se rodila momi4e
    Във всеки един от нас се крие някой друг,намери го и го опознай,спаси го и ще спасиш света!


  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    stz/Varna
    Мнения
    719
    Цитирай Първоначално написано от amatorium
    ...a momchetata biha chukali vsichko jivo!?

    !
    ~ EviL DeViL ~




  20. #20
    Момичетата претендират ,че несе чукат със секи срешнат,после защо били курви като са наебат с 10 момчета.А за момчетата, при тях е нормално да ебат всеки път като имат завможност.
    Sled mrachnata nosht vinagi sledva i svetyl den.
    Ky4ka sam no ne tvoq!
    http://www.vbox7.com/play:ad53321c
    http://www.starpulse.com/Music/Lavig...ry/DGG-009801/

  21. #21
    СЪЖЕЛЯВАМ МОМИЧЕТА - СВЕТА Е ГАДЕН ....
    http://www.impulse.bg/Xtuning

    ТУКА ГЛЕДАЙ !!! >> http://goparty.myminicity.com/ << ХОРА ПОМАГАЙТЕ



    My Only Love

  22. #22
    Защото мъжът навсякъде бива наричан завоевател и някои дори приемат изневярата за свое право. Докато жената каква трябва да бъде - майка, домакиня, смирена... И девствеността е била много ценена и пазена, щото може от сефтето да забременее. Докато мъжът... освен болести друго не го грози.. (Е, повечето е било в миналото, но пак се проявява, когато говорим за курви..)

  23. #23
    Хмм...Това е една от любимите ми теми. Първо искам да кажа, че това определяне на мъжете и жените си идва предимно от жените - започват да говорят - тая еди-ква си, еди-кво си. Начи спала една си с камара момци, ама хората не разбрали щото те мъжете били от различни места и актовете ставали на различни места, та нямало кой да обобщи - тая е к**ва. И мацката с цялото си нахалство - "Ей шш вижте еди-коя си - тая малка к**ва...". Т.е. тя се надсмива на тва,че другата са я разбрали, пък тя тарикатка - забавлява се, а хората не знаят.
    Мъжът от пра-стари времена е ловец, а жената обича да бъде преследвана и ухажвана и ако се наруши тоя стереотип, ако се излезе от стандартите хората има за какво да говорят вече - за мъжа, който е бил смотан и не е успял да свали мацката, та тя го е свалила или за жената, която сваля мъже или пък лесно им се дава.
    Жената е човекът, който ражда децата - близо е до тях, дава и ги учи на обич и служи за пример пред тях. В жената се крие явно тайната на любовта - тя я разпалва, а ако тя е безчуствена к**ка - т.е. отдава се без любов, то с любовта е свършено! Това е!

  24. #24
    Според мен сме равни и ще правим каквото си искаме! А някоя може с целия град да преспи, никой няма да има право да я съди за това, ще го прави ако й се иска! И това няма да я направи каквато и да е, защото тя така си е искала и така й харесва... За мъжете няма да коментирам...
    [img][/img]

  25. #25
    ми така си е ето аз сам момиче и го казвам МАЖА Е ПИЧ КОГАТО ЕБЕ,ЖЕНАТА К**РВА,но пак наистина както по горнитер мнение и аз мисля че жената има много отговорности,както и мажа.
    .KyKlA_nA_eDiN-IgRa4Ka_nA-NiKoGoO.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си