.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: БТК

  1. #1
    Супер фен Аватара на zvezdichkaaa
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    ^*в нас^*
    Мнения
    1 995

    БТК

    Здравейте,значи искам да се прехвърля към нета на бтк,но домашния ни е изключен от около година.Дали ще може?И ако-да към какъв план да се включа.Нямам претенций да е особено бърз интернета,нито какъв договор ще подпиша.Просто сегашния ми интернет доставчик не ме устройва,а за съжаление е единствен в града.
    "Начукай ми го! Изнасили ме! Дискриминирай ме! Корумпирай ме! Манипулирай ме!
    Завиждай ми! Ограби ме! Мрази ме! Предай ме! Убий ме!
    Е, почувства ли се вече истински човек?"
    Дензъл Ребеловски

  2. #2
    Здравей, аз съм на бТК от 17 месеца и нямам търпение договорът да свърши! Нета е ужасен, мн бавен, освен това, когато сме взели пакета са излъгали майка ми, че можем да преминаваме на по-евтин план без да подписваме нов договор. Което си е ужасно. Освен това модема е кофти, понякога нета си спира ей така за разнообразие. В началото се обаждах да ги питам с какво пак са ме прецакали, ама вече нямам нерви. Само ти казвам, да има в предвид всичко това, защото големи мъки са си тези 2 години... бТК - заД тебе е
    It's like I can't breathe
    It's like I can't see anything
    Nothing but you
    I'm addicted to you...

  3. #3
    Супер фен Аватара на zvezdichkaaa
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    ^*в нас^*
    Мнения
    1 995
    Малее ужас.Мерси за съвета chocolate`kiss.Поотказа ме,ако е така въобще не съм и примрела за интернета!
    "Начукай ми го! Изнасили ме! Дискриминирай ме! Корумпирай ме! Манипулирай ме!
    Завиждай ми! Ограби ме! Мрази ме! Предай ме! Убий ме!
    Е, почувства ли се вече истински човек?"
    Дензъл Ребеловски

  4. #4
    Не съм искала да им правя анти-реклама, ама простичката истина си е, че бТК съкс хард! Ако нета ти в моменат е по-бърз от 120 кб/с за download изобщо не си прави труда да минаваш на бТК
    It's like I can't breathe
    It's like I can't see anything
    Nothing but you
    I'm addicted to you...

  5. #5
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    БТК на сапун!
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  6. #6
    Ейй, как пропуснах да спомена, че, за да имаш нет на бТК трябва да поддържате телефонен пост. По-точно казано - 13.50 лв (май толкова бяха) отгоре, само абонаментна такса! Прави си сметката аз плащам 31 лв инетернет (неограничен) и 13.50 лв месечна такса за тела + отделно разговорите, които провеждаме (пак по тела). Е, то златен ми излезе тоя интернет и то прецакан!
    It's like I can't breathe
    It's like I can't see anything
    Nothing but you
    I'm addicted to you...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си