.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: windows vista :@

  1. #1

    windows vista :@

    Instalirah si windows vista, no ne moga da namerq sound max za neq. Pls pomognete ;(. za sega raboti ok no kompa mi nqma zvuk ;(;(;(
    ________________________
    ko staa

  2. #2
    Отиди в официалният сайт на дънната ти платка или звуковата ти карта (трябва да ги пише на кутията на дъното ти или на диска с драйвъри) и там потърси. 100% ще има. Но дали ще има за Виста е друг въпрос

    другия вариант - слагаш си Еверест програмата и от там ще цъкаш за ъпдейт на драйвърите.
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  3. #3
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    mi maniq be tva vistata e tolko bagava rabota lelel az si q slojih i 1 sedmica i otka4ih
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  4. #4
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от ludia_s
    mi maniq be tva vistata e tolko bagava rabota lelel az si q slojih i 1 sedmica i otka4ih
    Щото си неграмотен.
    Авторе, Вистата не може да не ти намери драйвер дори сама, това че ти не знаеш как да си потърсиш е друг въпрос. Влез в Device Manager-ра /ако не знаеш как ще обясня/, намери коя част от хардуера ти е с въпросителни там - в случая звука - и търсиш къде пише 'Update Driver' и я пускаш Вистата сама да търси в нета, до сега не е имало случай да не ми намери каквото и задам.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от ludia_s
    mi maniq be tva vistata e tolko bagava rabota lelel az si q slojih i 1 sedmica i otka4ih
    Улау как си издържал една седмица без да се гръмнеш!

    По темата: както каза "Make_Me_Laugh" слагаш Еверест и даваш ъпдейт на драйвърите, и нямаш никакви грижи!
    Всичко свързано с компютри!

  6. #6
    [quote="machoka"]
    Цитирай Първоначално написано от ludia_s
    mi maniq be tva vistata e tolko bagava rabota lelel az si q slojih i 1 sedmica i otka4ih
    Щото си неграмотен.
    Авторе, Вистата не може да не ти намери драйвер дори сама, това че ти не знаеш как да си потърсиш е друг въпрос. Влез в Device Manager-ра /ако не знаеш как ще обясня/, намери коя част от хардуера ти е с въпросителни там - в случая звука - и търсиш къде пише 'Update Driver' и я пускаш Вистата сама да търси в нета, до сега не е имало случай да не ми намери каквото и задам.[/quote

    q pbqsni kak da vlezna v device manager? Ot kontrol panel .
    ________________________
    ko staa

  7. #7
    oo sq razbrah 4e i klaviaturata ne otgovarq na bukvite kogato pi6a na bg ;(. например w e ш
    ________________________
    ko staa

  8. #8
    Аватара на chipi_kaoo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Bikini Bottom
    Мнения
    763
    Цитирай Първоначално написано от scorpion4ituo
    oo sq razbrah 4e i klaviaturata ne otgovarq na bukvite kogato pi6a na bg ;(. например w e ш
    ОоооО Добрутро свате. Фонетиката на виста е много по различна. Що не се "Излекуваш от болестта Виста"

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от chipi_kaoo
    Цитирай Първоначално написано от scorpion4ituo
    oo sq razbrah 4e i klaviaturata ne otgovarq na bukvite kogato pi6a na bg ;(. например w e ш
    ОоооО Добрутро свате. Фонетиката на виста е много по различна. Що не се "Излекуваш от болестта Виста"
    Наистина защто ли не го напрач за ко ми е тоз скапан шиндолс за нищо не стаа дори звука му не мога да подкарам нз за ко мн е смотана иомпа ми стаа по бавен.
    ________________________
    ko staa

  10. #10
    Slagai si pak Windows XP

  11. #11
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Ама най-ме дразните така, като сте неграмотни да си направите настройките 'Windows-а бил скапан'.. е как па на мен не ми се скапа ни веднъж Windows, вече 10 години работя с този OS.
    Ти Device Manager-a не можеш да си намериш, тръгнал да се 'лекува от болестта Windows' - еми сложи си Линукс, ама някоя по-хард дистрибуция, та да я гледаш като циганче - кондом..

  12. #12
    machoka e прав.
    Стига сте плюли.. та вие нищо не знаете
    Device manager:
    десен клик на иконката My Cumputer -> Properties -> Hardware -> Device manager
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от amarok
    Slagai si pak Windows XP
    tva i napraih sprete da pi6ete po temata!
    ________________________
    ko staa

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си