.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 39
  1. #1

    Ислямизацията на България

    Песимист съм за бъдещето на България. Просто е неприемливо да се строят джамии на поразия на територията на България. Както и да си купуваш хляб от магазина говорейки на турски език. Голяма част от сънародниците ни живеят в страх. В много български села, преобладаващо е турското население.
    Ще се радвам да чуя какво мисли форума по тоя въпрос.

    България за Българите!

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Панацея
    Мнения
    1 667
    ф0румът е пълен с 12-13 г0дишни ЦЕНЗУРА
    бтв аз също мисля като теб относно темата На мен ми е ясно какво се случва, само че 1 птичка пролет не прави


    2 точка от правилата
    moderated by Coki
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    Pravih sex i iskam pak napulno sum seriozna !!!
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    emi 4oveka mi spi i mi e jal da go sabudq..a sum gola i se pipam
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    vie ste nedorazviti !!!!

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от comics
    бтв аз също мисля като теб относно темата На мен ми е ясно какво се случва, само че 1 птичка пролет не прави
    прав си братле, горчивата истина е, че нацията е чалгализирана. Не виждат опасността в малцинствата, но след време като сложат фесове и официален език ще е турския....но тогава ще е твърде късно....

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    мда съгласна съм с автора, а който има съмнения по въпроса може да изгледа това и тогава да си гради мнение http://video.google.ca/videoplay?doc...Novoto+Robstvo
    Не е много актуално и още по малко безпристрастнно ,но въпреки това дава един добър поглед над нещата. Приятно гледане
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  5. #5
    Много сте прави.Ам да ви кажа че има хора който се занимават по този вапрос.Имат скупе кадето можете да разберете всичко отностно събранията им и решенията който вземат <ftp_drum> аз се запалих по тази тема в импулсе.Имаше един човек който беше написал:

    [VBOX7]http://vbox7.com/play:3bcba102[/vbox7]

    ЗАМИСЛЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ!!! ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!! ТОВА ЛИ ИСКАТЕ?! В ТОВА ЛИ ИСКАТЕ ДА СЕ ПРЕВЪРНЕ БЪЛГАРИЯ?! РОДИНАТА ЗА КОЯТО СА УМРЕЛИ МИЛИОНИ ПАТРИОТИ! РОДИНАТА В КОЯТО СТЕ ОТРАСЛИ! РОДИНАТА В КОЯТО ЩЕ СЕ РОДЯТ ВАШИТЕ ДЕЦА! В ТОВА ЛИ ИСКАТЕ ДА ЖИВЕЕТЕ?! АЗ НЕ ИСКАМ! НЕКА ДА СЕ ОБЕДНИМ! НЕКА ДА БЪДЕМ РАМО ДО РАМО ВСИЧКИ БЪЛГАРИ! НЕКА ПОНЕ ДА СЕ ОПИТАМЕ ДА НАПРАВИМ НЕЩО! ДА СЕ ОПИТАМЕ ДА ПРОМЕНИМ НЕЩО! ТОВА, КОЕТО ЩЕ ВИДИТЕ НА КЛИПА ОТ 14:03 МИНУТИ ДО ПОСЛЕДНАТА СЕКУНДА ЩЕ СИ ЗАСЛУЖАВА! МОЖЕМ ДА ДЕМОНСТРИРАМЕ НА ТУРЦИТЕ И НА ЦИГЪНИТЕ, ЧЕ БЪЛГАРИЯ Е ЗА НАС, ЧЕ ТЕ НЯМАТ РАБОТА ТУК! ИСКА СЕ ЖЕЛАНИЕ И СИЛНА ВОЛЯ! АКО СТЕ ИСТИНСКИ БЪЛГАРИ И ИСКАТЕ ДА ЖИВЕЕТЕ В ЕДНА СТРАНА БЕЗ ТУРЦИ И ЦИГЪНИ...ОБЕДИНЕТЕ СЕ!!! ЗАСТАНЕТЕ СРЕЩУ ТЯХ И ИМ ПОКАЖЕТЕ, ЧЕ БЪЛГАРИНА Е ПО-СИЛЕН, ПО-УМЕН, ПО-СВЯТ!!! ПОКАЖЕТЕ, ЧЕ ИСКАТЕ БЪЛГАРИЯ ДА СЕ ЗАПАЗИ! ЗАСТАНЕТЕ СРЕЩУ ТЯХ И ИМ КАЖЕТЕ "БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ " НЕКА НЕ ОСТАВИМ СМЪРТТА НА БЪЛГАРСКИТЕ ОСВОБОДИТЕЛИ НАПРАЗНА! НЕКА СЕ ОБЕДИНИМ ПРОТИВ ТЯХ!

    И така...апак сега на 20 април в Бургас ще има шествие.Трябва да направим нещо с БГ тя си е наша.Всеки ден сме обградени от Турци и Цигани.Всеки ден те се плодят като въшки ... ЦЕНЗУРА
    2 точка от правилата
    moderated by Coki

  6. #6
    Dalech sam ot nacistki koncepcii, no pesenta na Brannik -" Bulgario, sabudi se", me nadahva super

  7. #7
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Знам .. ама да бяхме само ние .. какво е в западна Европа лелеле!!!
    За да се оправи България са нужни няколко неща:

    1.Силна вяра в лицето на Православното Християнство!!!
    2.Родолюбие!!!
    3.Умерен национализъм!!!

    Допусни в своя дом само онзи,който въпреки че си му казал да се чуства като у дома си, не забравя че е на гости!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  8. #8
    Повече от фен Аватара на MaRiYa_86
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    ...
    Мнения
    408
    Често казано,истински се възмущавам от цялата ситуация като вас...Но нямам нерви вече,незнам какво да казвам.До преди малко се разправях с глупави деца тук във форума относно турците и България.Те просто не разбират,не знам как ще се оправим,като народа ни се превръща в една чалга...боза.По-голямата част от младите не признават ни история,ни национализъм...те дори незнаят какво е това.
    Незнам какво да кажа,но ми е болно,че народа ни се самоунищожава,защото българите нямат елементарно самоуважение.Всички се продават за какво ли не...

    П.С. Каде ще се състои това в Бургас?

    Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да
    спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи!!!

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от MaRiYa_86
    Често казано,истински се възмущавам от цялата ситуация като вас...Но нямам нерви вече,незнам какво да казвам.До преди малко се разправях с глупави деца тук във форума относно турците и България.Те просто не разбират,не знам как ще се оправим,като народа ни се превръща в една чалга...боза.По-голямата част от младите не признават ни история,ни национализъм...те дори незнаят какво е това.
    Незнам какво да кажа,но ми е болно,че народа ни се самоунищожава,защото българите нямат елементарно самоуважение.Всички се продават за какво ли не...

    П.С. Каде ще се състои това в Бургас?
    То такава територия няма да остане без население като нашата българска земя. Въпросът е в това, че българите ще бъдем едно застаряващо малцинство в родната си земя и никой няма да ни ебава за нищо!!!В това е националната ни трагедия през 21 век.Поредната национална катастрофа, но този път без война!!!!!!!
    П.С. Българите се топим като лоена свещ.....

  10. #10
    Повече от фен Аватара на MaRiYa_86
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    ...
    Мнения
    408
    Именно за това говоря.Не казвам,че няма да има някакво си население,а че няма да има българи.И между другото смятам,че вече сме малцинство... А как няма да се ядосвам,като чета в раздел "Любов" как някаква пикла не намирала нищо лошо в това да се е** с турци и цигани,а други пикли след това я подкрепят.Аз се опитвам да кажа нещо смислено по темата им,а те ме наричат расистка и прочие.Така,че скоро,ако младите българи не започнат да мислят с главите си,няма да има българи тука,а някакви мелези със самочувстие на 'граждани на света',защото няма да знаят произхода си.

    Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да
    спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи!!!

  11. #11
    Права си MaRiYa. Нацията е чалгализирана
    Малко са тези, които мислят като теб

  12. #12
    Супер фен Аватара на HePeAJIeH
    Регистриран на
    Jul 2007
    Мнения
    1 252
    И да се избавим от турците и циганите нищо няма да постигнем.Главния проблем са парите! Ако има пари всички ще са доволни!

  13. #13
    през 2020 в България:
    2 000 000 цигани
    1 500 000 турци
    1 000 000 от останалите етноси



  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от HePeAJIeH
    И да се избавим от турците и циганите нищо няма да постигнем.Главния проблем са парите! Ако има пари всички ще са доволни!
    Aко се избавим от циганите и турците всичко ще се оправи

  15. #15

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Шумень
    Мнения
    450
    Гнус ме е , че живея в държава, която не знае коя е и къде е! Мога да дам един прост пример- бях излязла с майка ми по магазините и влзохме в един магазинза обувки, където имах чувството, че за 2-те минути прекарани вътре себях пренесла в Турция... толкова много турска реч не съм чувала през живота си наведнъж!
    Живея впрочем в един от градовете, в които има най-много турци и цигани и знам какво е да търпиш кючеци и панаиири насред центъра, когато нафона на това, други подобни им се кефят вместо да станат и да им начупят миризливите тикви!

  16. #16

    :)

    17 godini si kusam nervite v tazi durjava...BG e ogranicheno i propadnalo nqmam nikakuv shans da razviq mechtite si...skoro shte se izbavq ot tova blato tuka 10% sme normalnite veche...ne sum rasist...no imam zasilvashta se fobiq ot mazni cigani i turci <---a tova e efekta kato chashata prelee... PISNA MI
    vasex

  17. #17
    и що е така? щото българите не се ......... достатъчно че да имате повече деца.. (оф как говоря все едно не съм българка ..) таи де мислалта ми е че малко БЪЛГАРИ си позволяват да имат повече от 2 деца.. и доста от българите бягат в чужбина (както и аз.. но аз ще се върна някои ден страната ми няма да се оттърве така лесно от мен ) ... така че стягаите се тряя се опраи тая държава

  18. #18
    Хора,Българи,опомнете се!!!!

    500 години са ни мачкали и сега продължават!!!!Доган е много умен човек,но много вреден за нас-на него не трябва да се дава власт!!!

    Вместо да псувате,вземете направете нещо-например ГЛАСУВАЙТЕ,за да не влизат турците във властта!!!

    Ако не ние,младите,кой друг да оправи тази държава?Аз съм на 18,бил съм на много места по света,но ще остана тук и ще се опитам да направя каквото мога за доброто бъдеще на БЪЛГАРИЯ,а не на мангалия или турция!!!

    Ние сме тук 1300 години и още 10 пъти по толковатрябва да бъдем
    На този свят никой не умира девствен-живота преебава всички!!!

    Aз ще успея! Не го казвам от самонадеяност, просто вярвам в себе си!
    ARNOLD SCHWARZENEGGER

  19. #19
    oh boje kakvi razmisli tuka ama sym sigurna 4e ako vi predlojata rabota v 4ujbina vednaga shte zaminete patrioti takiva a v bulgariq nqma turci te sa bulgari s turski proizdih .kakto ima glupavi hora turci taka i bulgari

  20. #20
    aaa iskam da vi kaja 4e mnogo malko turci imat po 3 4 deca pove4eto imat po 1 ili 2 zemete se zapoznayte malko ne u4ite li v u4ilishte(ne govorq za ciganite)ohh i da obqsnqvam i da ne nqma fayda taka 4e mislete si kakvoto poiskate(kakvo sa vinovni segashnite turci 4e sa ni durjali pod robstvo po tazi logika vsi4ki durjavi trqbva da mrazqt drugi )

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от oriental girl
    oh boje kakvi razmisli tuka ama sym sigurna 4e ako vi predlojata rabota v 4ujbina vednaga shte zaminete patrioti takiva a v bulgariq nqma turci te sa bulgari s turski proizdih .kakto ima glupavi hora turci taka i bulgari
    С последните ти две изречения съм напълно съгласен. Защото мнозинството от българските турци са не българи от турски произход, а са си направо българи с турско самосъзнание и изповядващи исляма. Иначе как ще обясним това, че има доста български "турци", които са руси, със сини очи и бяла кожа? Идете в Реп. Турция и там колко такива ще видите? И аз съм много учуден, когато някой ми заяви, че щом сме били пет века под турско иго /умишлено казвам иго, а не робство, защото никога не сме били роби/, значи турците са ни "претопили". Ама същите тези хора не знаят, че когато са идвали на Балканите, османските турци са били едно мижаво племе от 3, максимум 4000 души, а България през това време е била 2 200 000 души. Е как става тогава те да ни претопят, при положение, че сме с пъти повече от тях, глупости. Ни сме ги претопили, а т.н. български "турци" са си българи, изповядващи исляма и с турско самосъзнание. Нещо като македонците, които също са българи, само че имат македонско "национално" самосъзнание.

  22. #22
    Иначе аз България при никое положение няма да я напусна и гласувам задължително на всички избори, защото не желая комунисти и турци да ме управляват, а искам да са българи и то патриоти. Но явно мнозинството българи не разсъждават като мен и не им пука дали Доган пак ще дърпа конците в държавата ни и не ходят да гласуват, което е ужасно . Хубаво е, че младите българи сме друго нещо и за това съм обнадежден, че скоро можем да изчистим тази турско-комунистическа чума от управлението на България и родината ни да тръгне по нов и по-добър път!

  23. #23
    e 6to vi pritesnqva pris1stvieto na TURCITE v BULGARIQ?te sa izpitvali pla6a na komuniz1ma v BULGARIQ.tehnite imena i vqra nasilstveno se promenili s godini(ot 1984 do 1989) i ima6e iztezaniq za koito ne iskat da spazvat taq naglost! osven tova turcite ne bqha na dejurstvo na post kato bqha voynici a postroili sgradove,mostove s diskriminaciq ot onezi bulgarski grajdani ..i v momenta s s16tata diskriminaciq ot koito horata mn stradaxa,vie pak li iskate da stane taka!tova li e mejdunarodnoto pravo i ravnopravie .da si spomnqite 4e ve4e BULGARIQ e v EC a ne e na kr1vavata r1ka na komunizma!

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от sahinn
    e 6to vi pritesnqva pris1stvieto na TURCITE v BULGARIQ?te sa izpitvali pla6a na komuniz1ma v BULGARIQ.tehnite imena i vqra nasilstveno se promenili s godini(ot 1984 do 1989) i ima6e iztezaniq za koito ne iskat da spazvat toq naglost! osven tova turcite ne bqha na dejurstvo na post kato bqha voynici a postroili sgradove,mostove s diskriminaciq ot onezi bulgarski grajdani ..i v momenta s s16tata diskriminaciq ot koito horata mn stradaxa,vie pak li iskate da stane taka!tova li e mejdunarodnoto pravo i ravnopravie .da si spomnqite 4e ve4e BULGARIQ e v EC a ne e na kr1vavata r1ka na komunizma!
    Чакай сега, ти нас обикновените българи ли ни обвиняваш за репресиите на комунизма над вас турците? И защо говорите само за комунистическите репресии над вас, нима българите не сме били много по-репресирани от вас от същите тези комунисти? Защото стотици хиляди българи са били репресирани, лежали са по концлагери, а мнозинството от тях са били и избивани. Е тогава не е ли по-добре да говорим цялостно за комунистическите репресии над всички, живеещи в България, а не само за репресиите на БКП над вас турците, всякаш те са единствените?! И пак ти повтарям, ако има на някого да се сърдите, сърдете се не на обикновените българи, като нас, пишещите тук по форумите и родителите ни, а на такива като Станишев, Доган и техните хора, които до един са комунисти, къде ченгета, къде партийни секретари, къде синове и дъщери на хора от ЦК и Политбюро на БКП. И на какво основание вие турците харесвате Доган, който си е доказано комунистическо ченге, участник във Възродителния процес на страната на възродителите, а не на репресираните, ще ми кажеш ли? И защо изобщо подкрепяте ДПС, което си е едно комунистическо отроче и то от най-верните отрочета на БКП, по-верни дори от БСП на старата комунистическа номенклатура и изпълняващо стриктно всички нейни заповеди.
    И нямам нищо против турците, които се съобразяват, че живеят в България, страната на БЪЛГАРИТЕ, но съм твърдо и непоколебимо против участието на ДПС в политическият живот на България, камо ли в нейното управление, както е в момента. И ако българските турци искате да имате някакво представителство в българският политически живот, ставайте членове на български партии, а не на ДПС, понеже тази партия е антиконституционна и антибългарска и няма как да искате да ви уважаваме и да имаме добро мнение за вас при положение че гласувайки за ДПС, заставате на страната на антибългарски интереси.
    И последно, нищо не искаме от вас, освен ние българите да си управляваме страната, понеже изобщо не е приемливо хора с чуда и небългарска етническа принадлежност да управляват България. Защото така както Турция се управлява само от турци, Гърция от гърци и пр., ние искаме НАШАТА БЪЛГАРИЯ ДА СЕ УПРАВЛЯВА ОТ БЪЛГАРИ!. Ясен съм вече, нали?

  25. #25
    mn si qsen ama mnenieto ti e pogre6no!za tova ne e logi4no sled kato ima turci v BG v momenta i tezi koito sa rodeni i jiveeli v BG predi da sa otida61li v TURCIQ ili v drugite d1rjavi!(ne samo TURCIQ)ama i bulgarite v 4ujbina se zav1rnat ponqkoga s nqkolko povodi v BG kakto nie napravim!sledovatelno nqma razlika pomejdu bulgarite i bulgarskite turci!Po vreme na vuzroditelniq proces nqma6e natisk po hristiqnskata molitva a po muslimanite ima li nqkak razre6enie za djamii ili ima li za prosto oblekloto na turcite!kato edin tur4in govori sred svoeto semeystvo na turski,ako nqkoi go uvedomqva na policiqta,toi sigurno 6te6e da bude nakazanen ama k1de i kak nikoi ne znae.oba4e i ti znae6 ima o6te mn rasisti i ksenofobi koito mrazqt tezi samo s povod 4e sa ot turski etnos i ne gi iskat i predstavqt si da budat zabraneni ezika i vqrata im!i TI SI EDIN OT TQH KAKTO SE POQVI OT DUMITE TI!ama o6te ne vi e qsno 4e BULGARIQ e v EC i ima verot1rpimost 4rez neq!NQMA O6TE KOMUNIZ1M I NADQVAM SE NIKOGA DA NQMA !Kato stava duma za DOGAN,toi sam kazva 4e ne e etni4eska partiq e DPS i vpro4em ima bulgari razrabotq6ti nqkolko dl1jnosti v taq partiq!ama ATAKA obiknoveno omalovajava turcite i drugi malcinstva i neynite prv1rjenici vikat ludo 'sm1rt za turci i da izgonim turcite' a nqma nqkoi takava re4 izpolzva6t ot nas protiv bulgarite!6toto nie vqrvame 4e sme sami BULGARIQ zaedno s vsi4ki grajdani bez da e ogledano ot koi etnos sa!KOITO ZASLUJAVA NE6TO,SIGURNO 6TE GO IMA !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си