.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 32
  1. #1

    Момче и момиче загинаха при катастрофа

    Момче и момиче загинаха при катастрофа


    Момиче и момче от Ямбол на 18-години загинаха след тежка катастрофа снощи в старозагорското село Подслон, съобщават от полицията.

    Инцидентът става около 21.40 часа в началото на селото когато при движение с несъобразена скорост лек автомобил “Ауди А 3” излиза извън пътното платно и се удря в електрически стълб, а след това в дърво, преобръща се в канавката и се запалва.

    Пожарът е загасен от екип на районната служба “Пожарна безопасност и защита на населението”. На място са загинали момичето, което е шофирало колата и возещият се на предната седалка младеж.

    18-годишното момиче е имало 5 месеца стаж зад волана, уточняват от пресцентъра на полицията. Автомобилът е изгорял и е смачкан до неузнаваемост.


    И двамата ги познавах... научете се да шофирает като нормални хора..сега всички реват за тях...
    And now you want somebody
    To cure the lonely nights
    You wish you had somebody
    That could come and make it right....

  2. #2
    Аватара на jujulinkaa
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    тРоЯн
    Мнения
    1 064

    Re: Момче и момиче загинаха при катастрофа

    не са научиха как да карат мамка му !

  3. #3
    Супер фен Аватара на kPuCkA
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 288
    Всички тези катастрофи,които започнаха да се случват все по-често и по-често,започнаха да ме отказват да взема книжка.Хората се оказват доста неразумни. А и рекламата: "Тази година ще умрат над 900 души при катастрофи!" е фрапираща

  4. #4
    Повече от фен Аватара на zay4e
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Ямбол (v momenta sym v 4ujbina)
    Мнения
    412
    Da sno6ti edin priqtel mi kaza,toi go e poznaval, priqtel mu bil Napravo neznaeh kakvo da mu kaja za da go ute6a

  5. #5
    много ни е гадно на всички...цялото даскало вчера беше в траур и най-добрите им приятели се бяха събрали и въобще беше ужасна гледка...
    And now you want somebody
    To cure the lonely nights
    You wish you had somebody
    That could come and make it right....

  6. #6

    Re: Момче и момиче загинаха при катастрофа

    Цитирай Първоначално написано от jujulinkaa
    не са научиха как да карат мамка му !
    Taka si e Za da se bl1snat tolkova jestoko... :@
    www.myschoolbel.info <---- tYk ImA Si4kI TeMI, EseTa, LIS ....

  7. #7
    Много жалко, че хората умират в такива катастрофи. Причината може би се крие понякога и в лошата пътна настилка /всички знаем, че понякога пътя е 'дупка до дупка'/, но пък много често в неопитните шофьори.
    Съжалявам за загиналите, нека почиват в мир!

  8. #8
    Хора умират всяка секунда. Да направим теми за всички тях!
    Да не говорим, че е карано с висока скорост... да ме прощават, ама хич не ми е жал.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  9. #9
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    Цитирай Първоначално написано от zay4e
    Da sno6ti edin priqtel mi kaza,toi go e poznaval, priqtel mu bil Napravo neznaeh kakvo da mu kaja za da go ute6a
    v takiva sly4ai mn malko hora namirat pravilnite dymi...
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  10. #10
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Не знам в коя част на селото е станало, ама няма значение. Там винаги има катастрофи. Има и 10-тина километров участък, в който изпреварването е забранено. Там какви зверски катастрофи стават
    Точно по този път ме е страх да се возя. Карал съм само веднъж по него и не е много яко

  11. #11
    В такива случаи наистина не знаеш какво да кажеш... Дано поне тази година няма толкова катастрофи като миналата

  12. #12
    Стига сте ми гоеорили за катасторфи че се побърквам ... ;( ;( ;(
    Да сме скромни ? Ооо,не мерси

    Абе няма ли да се научите кога се пише '' и '' и кога се пише '' й ''?!!

  13. #13
    по своя собствена вина са си намерили смъртта така че няма за какво да ми е жал
    мир на праха им !

  14. #14
    Ето поредното доказателство за тезата ми: марките голф и ауди са причинител на повече от половината катастрофи... тва не са коли бе

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Ваня_ Петкова
    Много жалко, че хората умират в такива катастрофи. Причината може би се крие понякога и в лошата пътна настилка /всички знаем, че понякога пътя е 'дупка до дупка'/, но пък много често в неопитните шофьори.
    Съжалявам за загиналите, нека почиват в мир!
    +1
    ИСКАМ ДЪВКА!

  16. #16
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от bboy_bunker
    Ето поредното доказателство за тезата ми: марките голф и ауди са причинител на повече от половината катастрофи... тва не са коли бе
    Защото вървят ли!?

  17. #17
    Аватара на Alcohooligan
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Club "Old Number One" / RPU :D
    Мнения
    686
    Цитирай Първоначално написано от bboy_bunker
    Ето поредното доказателство за тезата ми: марките голф и ауди са причинител на повече от половината катастрофи... тва не са коли бе
    епа да, тия коли требе да се забранят със закон в България, със 99% процента ше се намалят ПТП-тата.
    сички голфове и аудита - в моргата!
    Choose life. Choose a job. Choose a starter home. Choose dental insurance, leisure wear and matching luggage. Choose your future. But why would anyone want to do a thing like that?

  18. #18
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от Alcohooligan
    сички голфове и аудита - в моргата!
    Аха, аха! А бой де! Аз на стоп ли ще се придвижвам?

  19. #19

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    там където мечтите стават реалност
    Мнения
    1 055
    Много е важно при кой се качваш,всеки си преценява риска.Аз съм рисков шофъор повечето пъти...А да се качиш при момиче на 18 да те вози и да и позволиш да кара бързо трябва да си много тъп.Това е истината!
    Ако днес си нещастен не планувай щастието за утре,а направи нещо и се изкефи днес

  20. #20
    Леееко те са си виновни, нещо като случката с онея патки-емота, само че при тях е по-сериозно изкачването в скалата на глупостта.

    Но нека почиват в мир, тъжно е като загиват така толкова млади хора.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  21. #21
    не мога да повярвам въобще, че тя е карала с несъобразена скорост...толкова отговорен човек беше..
    And now you want somebody
    To cure the lonely nights
    You wish you had somebody
    That could come and make it right....

  22. #22
    Фен Аватара на alexandarchy
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    198
    Цитирай Първоначално написано от bboy_bunker
    Ето поредното доказателство за тезата ми: марките голф и ауди са причинител на повече от половината катастрофи... тва не са коли бе
    Според мен изобщо не са винови колите шофьорът си е виновен наистина жалко за хората загинали в поредната катастрофа, но никой няма право да трърди че са виновни колите

  23. #23
    Аватара на B3B0K
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    sofiq
    Мнения
    514
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    Цитирай Първоначално написано от bboy_bunker
    Ето поредното доказателство за тезата ми: марките голф и ауди са причинител на повече от половината катастрофи... тва не са коли бе
    Защото вървят ли!?
    mi da aide vs po trabantite i mislq 4e nqma da ima kak da se iztrepem
    mn mi e gadno kato vs den 4uvam za mladi hora daje o6te deca koito zakgivat po pati6tata
    Не страдам от психично разстройство - наслаждавам му се!
    --- Анджелина Джоли ---


    http://prikachi.com/files/383986m.jpg

  24. #24
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Затова аз си карам като пенсионер с 2те ръце на волана ... 50км/ч градско макс ... по-рядко пътувам извън града .. прекалявам само когато не застрашавам чужди животи освен своя!!!
    Не искам никой да ме съжалява после .. и да ме обвинява че съм убил някого!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  25. #25
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от Guttersnipe
    Цитирай Първоначално написано от Initial_D
    Затова аз си карам като пенсионер с 2те ръце на волана ... 50км/ч градско макс ... по-рядко пътувам извън града .. прекалявам само когато не застрашавам чужди животи освен своя!!!
    Не искам никой да ме съжалява после .. и да ме обвинява че съм убил някого!
    Правилно, ама го обясни това на тъпите путки и педерастчетата с малки пишки, които си избиват комплексите по улиците.
    Така е забелязах че най-големите комплекси са с Голфове и BMW-ета 3ки!!! Като видя Голф или БМВ 3ка направо се изнасям на мига!!!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си