- Форум
- По малко от всичко
- Спорт и здраве
- Растежът
Ами искам да ви попитам как човек разбира че расте (в смисал в момента) имам предвит някакви болки в ставите или нещо такова.Благодаря ви предварително![]()
С мерене на височина...![]()
Иначе сериозно: когато има голяма промяна на височината за кратко време 2-3 месеца е възможно да има болки в ставите, защото организмът не може да получи достатъчно калций. По-добре е обаче, ако имаш притеснения за нещо, да питаш личния си лекар - той ще ти обясни най-добре.
Незнам дали това което ще кажа е знак , че растеж, но понякога вечер изведнъж започват да ме болят ужасно много целите крака, и така докат озаспа, и на сутринта болките са отминали...Първоначално написано от niceboy
Аз нямам проблем с височината![]()
![]()
![]()
На 18г. 194см и 97 кила?
Междругото, момичета добре ли е за момче 194?
Много си дълаггПървоначално написано от visok
![]()
Най - добре е 175-190 за мъж нагоре вече е е много ама ако спортуваш сигурно те устроива за спорта хахаПървоначално написано от visok
Всеки си има мнение. Ти да не си комплексиран заради височината си?![]()
Ти може на базик да го казваш , ама има хора , които наистина им е гадно от такива работи.Първоначално написано от visok
Относно темата : Със сигурност има някакви глупости , които ти стават по ставите и т.н.. Би трябвало с пиене на витамини и заето внимание да не се забелязват толкова.
Не.
Иначе не се опитвам да го мисля особено като проблем , ама на моменти си удря под кръста.
Има разбира се!
1-болят те колената
2-болите кръста
3-получаваш схващания на цялото тяло
Мен питаш ли ме!От както съм ваканция всеки дне съм на вънка и играя баскетбол (а и все пак тренирам вече 7 год) и от тогава скърцам като няква стара панта на врата от 19 век така е като си на 15![]()
По добре грозна победа,от колкото красива загуба!
xhah nishty nemojesh da usetish am ako mn rqsko pochnesh da tastesh shte ti se nacepi kojata
Auspuh ...!!!
175 съм и едвали се комплексирам от височината си , по скоро ти трябва да се комплексираш от твойта... над 190 си е да старчиш над хората... как се целуваш с по дребничките момиченца незнам трябва да сядаш някъде или да приклякаш хахаПървоначално написано от visok
Хах ... е аз пък съм 185 и ми е перфектно![]()
Иначе 194-195 също е оферта ... 100% ше биеш на очи и ше се забелязваш.
А иначе просто се мериш всяка неделя и записваш в 1 книга пич и така ше видиш колко растеш.