.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: скайп....???

  1. #1

    скайп....???

    ей, имаше една програма с която можеш да влезеш в скайпа на някого...сеща ли се някой как се казва???

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Панацея
    Мнения
    1 667
    и как се бачка с тая програма? За 1ви път чувам подобно нещо
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    Pravih sex i iskam pak napulno sum seriozna !!!
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    emi 4oveka mi spi i mi e jal da go sabudq..a sum gola i se pipam
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    vie ste nedorazviti !!!!

  3. #3
    Баба Ванга можеше да удари едно рамо, ама я няма вече... Няма как да стане номера, освен ако на този компютър няма keylogger, троянски кон или паролата да е твърде елементарна. Може да има някакъв exploit за скайп-а но досега не съм срещал.

    И все пак ако успеете да хакнете някой скайп account ми се обадате да ви черпя 1 каса бира

  4. #4
    Става и без програма само трябва да знаеш името и паролата и да има такава програма аз не я знам. То половината свят иска да я знае едва ли има такава защото ако имаше тя вече щесе да е всеизвестна.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от comics
    и как се бачка с тая програма? За 1ви път чувам подобно нещо
    не джон дъ рипар е една от наи добрите програми за разбиване на пароли има unix ,linux и други версии даже и за windows повечето антивирусни я засичат като вирус или хакинг тоол но наистина бачка има опции за разбиване на пароли примерно дикшанери атака или квото си искате там......

  6. #6
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Пичовете дето все мн пароли разбират направо ме радват... когато някой ми разбие паролата от 11 символа сменящи се букви-малки/големи + цифри ще му кажа браво
    The Spark

  7. #7
    Повече от фен Аватара на elf4o
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Vmware Fusion
    Мнения
    476
    Цитирай Първоначално написано от 5StaR
    Пичовете дето все мн пароли разбират направо ме радват... когато някой ми разбие паролата от 11 символа сменящи се букви-малки/големи + цифри ще му кажа браво
    ся ко ще се фалим ли??????? Ползвам наи защитената поща и паролата ми е 21 символа букви цифри и специални символи дори понякога я бъркам
    щото е леко сложна ........
    Нещо романтично
    http://www.metacafe.com/watch/1201728/love/
    Macintosh: the computers for the rest of us!

  8. #8
    Супер фен Аватара на tqnko1
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Shumen -> ФИТНЕsС
    Мнения
    1 162
    Цитирай Първоначално написано от elf4o
    Цитирай Първоначално написано от 5StaR
    Пичовете дето все мн пароли разбират направо ме радват... когато някой ми разбие паролата от 11 символа сменящи се букви-малки/големи + цифри ще му кажа браво
    ся ко ще се фалим ли??????? Ползвам наи защитената поща и паролата ми е 21 символа букви цифри и специални символи дори понякога я бъркам
    щото е леко сложна ........
    ползвам парола от 10 букви сичките малки състой се от 2 думи понякога ползвам и само 1та дума тя е 5 букви и защо никой неми е хаквал тъпата парола никаде... ест ако нея кажа на някои никой неможе да я разбере... и не ползвам никакви защити (в смисал от сорта на най-защититената поща като гЛАЙНАРКА.КОМПОТ :Д) хвана ме лигата
    2, 3, 9, 10 И 11т. от правилата.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си