.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofiq
    Мнения
    138

    Помощ за WeP Page Maker!!!!!!!!!!!!

    Interesuva me kak moga da napravq pole kadeto se vavejda imeto posle se vavejda kato komentar za saita i posle da izleze v ob6ta grafa kadeto da sa si4ki komentari pls koito znae da mi pomogne mersi predvaritelno


    7 точка от правилата
    moderated by Coki

  2. #2
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    kato za na4alo nau4i da pi6e6 sait v notepad 4rez html ... posle css ... java script i nai nakraq nau4avash php i si gotov instalvash dreamweaver i si praish sait.... to da ne stava ei taka nagotov s programka ... trqqt osnovi

  3. #3
    http://www.crazyprofile.com/
    Я поразгледай тук...има доста пикантни нещица

  4. #4
    Леле, всеки втори сайт тръгнал да прави, ако беше толкова лесно, до ся всички да са бизнеса със сайтове(макар и да не знам къв е тоя бизнес, ама ша го измислим в последствие)
    Какво подяволите разбираш ти, щом правиш сайт с Web Page Maker ??? o.O ?
    Тази програма много отдавна съм я причислил като една от най-глупавите и малумни програми, може би защото когато аз правех сайтове, използвах Dreamweaver и свикнах с нея
    И сега вече по темата, ами като за начало къде си си качил сайта, защото в бг няма фрее подръжка на PHP и Msql А като нямаш това, неможе да направиш нищо, не че гений като теб, работещ с паге макер-а може да направи нещо
    Айде и седни научи нещо за истинските програми

    Мисли в краен случай! Не си давай много-много зор, най-хубавите работи се случват,
    когато най-малко ги очакваш...

  5. #5

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Sofiq
    Мнения
    138
    Цитирай Първоначално написано от Dosko
    Леле, всеки втори сайт тръгнал да прави, ако беше толкова лесно, до ся всички да са бизнеса със сайтове(макар и да не знам къв е тоя бизнес, ама ша го измислим в последствие)
    Какво подяволите разбираш ти, щом правиш сайт с Web Page Maker ??? o.O ?
    Тази програма много отдавна съм я причислил като една от най-глупавите и малумни програми, може би защото когато аз правех сайтове, използвах Dreamweaver и свикнах с нея
    И сега вече по темата, ами като за начало къде си си качил сайта, защото в бг няма фрее подръжка на PHP и Msql А като нямаш това, неможе да направиш нищо, не че гений като теб, работещ с паге макер-а може да направи нещо
    Айде и седни научи нещо за истинските програми
    Da po4nem s tova ne sum trugval da pravq sait ot koito da izkarvam pari

    taka ili ina4e imam poznaniq po html malko ili mnogo prosto e po baven za napravata na tozi sait koito e za zabavlenie napraven za tova ne sum sednal da go pi6a

    A programkata moje da e glupava no pak za smetka na tova var6i rabota kato trqbva da nahvarlq6 e taka rabotite

    i mersi za otgovora no moje6e da go kaje6 i bez ostanalite 100 hilqdi gluposti deto izdranka

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си