- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Съвет за едно момиче
Вчeра се видях с едно много хубаво момиче,най-посленякаде 2 месеца вечe си чaтим по скайп та вчера се видяхме.Дадох всичко от себе си и успях през цялото време да я забавлявам,разсмивах е много.Като се видяхме в началото на срещата се здрависахме,същото направихме и като си тръгнах.Понеже съм от друг град (на около 15км.разстояние) ,тя ме изпрати до някъде вместо аз да я изпратя до тях.Незнам,може би тук съм сгрешил.Според вас как да действам на втората среща и за нататък?Наистина харесвам това момиче супер много макар че за първи път я видях.След коя среща да я целуна и по какъв начин да го направя?Благодаря ви предварително за помощта
![]()
След като я изпращаш, някой път, или тя теб... не бързай, гледай кога мацката е готова![]()
Щом си се държал сладко, това сигурно и й е харесало...
Кажи й за чувствата си и я покани на 2ра среща, сигурно ще приеме.
Успех![]()
dryj se estestveno tq qvno te haresva zaradi samiq ti...a za celuvkata... nz kogato se po4uvstva6 gotov (i tq sy6to est) ama gledai da e malko po-romanti4no
![]()
Първоначално написано от Riot
Благодаря ви много на всичкиИначе преди малко й писах едно смс-че ама само ми прати стрела,аз забравих,че ми каза вчера,че няма пари в телефона,а има само за стрелички.На мен по начало ме е срам да говоря по телефона с момиче,a у нас като съм все ще се намери някой от семейството да ме прекъсне иначе като съм навън няма проблеми.Но ще изчакам да седне на пс-то и да си чатим
![]()
4ovek moje da e mn mn mn tupo i izturkano no trea de vnimava6 1 vata celuvka e mn vajna i ot neq zavisqt mn ne6ta za natam ... i dano ima6 kusmet i da se polu4i :P:P:P:P:P:P![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Не залагай много на тая връзка да не се разочароваш, защото 15 km не са малко, но както се казва любовта няма граници
Добре си направил брат, ся само гледай да я целунеш най-късно до 3тата срещата, защото иначе най-мн да си останете само приятели![]()
Айде успех братле![]()
Това,че тя те е изпратила не е грешка.Напротив!Показва,че по някакъв начин си я впечатлил,пък и незнам да има някакъв закон кой кой трябва да изпраща!Приеми го като плюс за теб!Относно първата целувка...ми когато видиш,че тя е готова,предполагам ще ти даде някакъв знак и ти ще действаш!Направи я специална за нея! Успехчета!!!![]()
поне две три срещи да минат, но не закъснявай много ся... момичето няма да те чака :P пък с малко късмет тя ще те целуне още на втората![]()
Научих,че отнема година да се изгради доверие и секунди да го загубиш...че не е важно КАКВО имаш в живота си,а КОГО..че отнема много време да станеш ЧОВЕКА,когото искаш да БЪДЕШ..и че за секунди можеш да извършиш нещо,за което да те боли ЦЯЛ живот... [!]
Първоначално написано от evelinka1122
Ми да,има ги и такива,но са много малко.Така,че да не се надява на това,а той самият да действа![]()
Покани я да излезете още 1-2 пъти и на края на срещата действаш.
15 км са нищожно разстояние.аз си чатих с едно момче 5 месеца(живее на 290км от моя гр)след като ми дойде нагости за няколко дни не само ,че се целувахме а ми други неща правихме.според мен ако искаш да се получи не чакай с целувката защото така ще стане по-трудно и ще ви е спекано.
Не смятам,че трябва да се избързва с интимностите,всичко ще се нареди спонтанно,защо трябва да се предизвиква насила?Бъди естествен и се дръж и на следващата и на по-следващата,така както се държиш винаги,не е нужно да се правиш на човек без никакви недостатъци,защото не е възможно да си такъв и няма смисъл да я заблуждаваш в това.Успех!
"A stunning journey to hell and back."
How long could you last?
Даммм и аз така мисляПървоначално написано от King of Kings
и успех :P
зАкФо Да сЪ нАпИя и дА лАзЯ пО зЕмЯтА..кАт мОа дА сЪ нАпУшЪ и дА лЕтЯ иЗ НеБеСаТа..?
Мерси много на всички.Наистина тези 15км. не ми са проблем,защото учa в този град и всеки делничeн ден съм там.
Ami togava ne ti e problem da q vijda6 vs den!Prosto deistvai!i ne se zdravisvaite,a se celuvaite,tva e tupo!![]()
Не знам защо, но когато прочетох за какво става въпрос ми стана някакво много мило.
По принцип бих искала да ти дам няколко съвета /ако нямаш нищо против/, защото си е личен опит /аз съм се срещала с момче от чата/.
1.По никакъв начин не закъснявай!!!![]()
2.Дръж се напълно естествено и така тя ще си сигурен, че те е харесала заради това, което си ти всъщност.
3.Не й казвай нещо от рода : ''Става ли утре към еди колко си часа да се видим, ще ти пиша смс да се доуговорим'' и на следвашия ден изобщо да не се сетиш за нея!
Това е от мен. Пожелавам ти много успех и всичко най-най!
Мистерия е, как се влюбваме, в кого се влюбваме, защо се влюбваме.
Но го правим...
Изникна един проблем-този месец тя е 2-ра смяна и ми каза,че няма как да се виждаме,а аз цяла година съм си 1-ва смяна. Дали това е оправдание или наистина не може момичето?
Нищо не са!Първоначално написано от suantito
![]()
Животът е адът описан в Библията!
Ами ако не иска да се срещате повече щеше да ти го каже!Според мен не е оправдание но ако наистина те харесва ще намери време.Успех!!![]()
Колкото по-голяма е една лъжа, толкова по-лесно ще и повярват. ~ "Адолф ХИТЛЕР"