.
Затворена тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    CD Hack за CS 1.6

    здравейте,проблема е там,че до вчера си пусках хака без проблем с End,а сега като се опитвам да го направя ме киква и изписва "Това копче е забранено" а като ме убият си бачка хака кажете по какъв начин да го пусна моля Ви!

  2. #2

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Ha MopeTo (sun)
    Мнения
    1 019
    играй без хак
    Не Е вЯрнО, чЕ сИ На мОеТо НиВо ... Ти сИ нОмЕр 2 , а Аз НомЕр 1 [!][!][!]

  3. #3
    Аз попринцип играя без хак,но в един серв имам причина да го правя..както и да е,нищичко не разбирам от хакове така,че ако не можете да ми помогнете за това,обяснете как се пуска Alien

  4. #4
    хора,помогнете ми умолявам Ви

  5. #5
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    igra s hak-ta6ak ... ima 10000000 syrvara vlez v nqkoi drug ....

  6. #6
    като не можете да помогнете,защо изобщо пишете?не питам къде да играя а как да си го пусна..........

  7. #7

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Ин Дъ Клуб
    Мнения
    5 840
    Това е защита на сървъра вече повето сърсъри имат такива защити
    Еми земи да смениш копчето от което пускаш хака, вместо да е "end" примерно " + " Ае ама играта с хак е ТЪПА !!

  8. #8
    мерси,а как да си сменя копчето,от което да пускам хака

  9. #9
    bind (edikoe si kop4e) и след това трябва да пише май хак поне за ларкрафт сървър за да си направиш ултимейта с едно копче да го пускаш се биндтва копчето примерно моя е bind f ultimate и така с ф само мога да си пускам ултимейта вместо да пиша ultimate .А днес да се похваля в сървър с FrendlyFire поставих рекорд -15/78 умирания ,направо се избихмее
    Нов човек съм

  10. #10

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Ин Дъ Клуб
    Мнения
    5 840
    с бинд имам чуство, че няя стане

  11. #11
    и аз ама нищо не пречи да се пробва
    Нов човек съм

  12. #12
    Принципно с който и да е бутон да го направиш няма да има значение , въпросния Server го засича ако ще и Leftclick на мишката да го направиш няма да има голямо значение а относно bind-вете можеш да си ги направиш в папката на counter-strike-a вместо да ги пишеш нон стоп стига само да си си във вкъщи иначе ,за хак съм против тях , Не на празно съм и с права в повечето server-и де

  13. #13
    това е,че и срещу ботове да си играя пак ме киква и нз вече явно няма да стане,мерси на вс които обясниха

  14. #14
    Аре прекратете тая малоумна тема пълна с псувни личните си мнения съдържащи псувни си ги пазете за себе си
    Нов човек съм

  15. #15
    Голям фен Аватара на Ruthless
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    906
    Темата е приключена!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си