.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 86
  1. #1

    Какво вие мнението за ДПС

    Kakvo e mnenieto vi za tazi partiq ?
    Що да е неподходящо бе ?

  2. #2
    kakvo da govorime kato dps ni upravlqva ve4e,a dogan e terorist u4astval v atentat ,v koito pove4eto zaginali sa MAIKI I DECA
    KOLKOTO PO-SKORO TOZI 4OVEK IZLEZE OT POLITIKATA ,TOLKOVA PO-DOBRE ZA BULGARIA

  3. #3
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    kolkoto po skoro si zamine ot toq svqt ,tolkova po-dobre ...

  4. #4
    Аватара на ZuCkI
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    дупката на геврека
    Мнения
    223
    ми ари да му органиираме изпращането че ку го вида ше го пречукам с пчрвото нещо което видя...

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    kolkoto po skoro si zamine ot toq svqt ,tolkova po-dobre ...
    + 1 долни тварииииии

  6. #6
    Аватара на GerSity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    tam!!! (love) ~>
    Мнения
    278
    Цитирай Първоначално написано от tinky_winky
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    kolkoto po skoro si zamine ot toq svqt ,tolkova po-dobre ...
    + 1 долни тварииииии
    (agree)

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Панацея
    Мнения
    1 667
    мнението ми е, че тая партия не трябва да съществува
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    Pravih sex i iskam pak napulno sum seriozna !!!
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    emi 4oveka mi spi i mi e jal da go sabudq..a sum gola i se pipam
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    vie ste nedorazviti !!!!

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от slaveto1989
    kakvo da govorime kato dps ni upravlqva ve4e,a dogan e terorist u4astval v atentat ,v koito pove4eto zaginali sa MAIKI I DECA
    KOLKOTO PO-SKORO TOZI 4OVEK IZLEZE OT POLITIKATA ,TOLKOVA PO-DOBRE ZA BULGARIA
    da ama nali znae6 4e takiva kato kato nego trudno izlizat ot politikata daje i da umre ot estestvena smart ili druga pri4ina ... turskoto pravitelstvo 6te nazna4i nov kato nego , zatova trqbva clqta partiq da se premahne za da prosperira pone malko bylgariq
    Що да е неподходящо бе ?

  9. #9
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Цитирай Първоначално написано от Wyrd
    Цитирай Първоначално написано от slaveto1989
    kakvo da govorime kato dps ni upravlqva ve4e,a dogan e terorist u4astval v atentat ,v koito pove4eto zaginali sa MAIKI I DECA
    KOLKOTO PO-SKORO TOZI 4OVEK IZLEZE OT POLITIKATA ,TOLKOVA PO-DOBRE ZA BULGARIA
    da ama nali znae6 4e takiva kato kato nego trudno izlizat ot politikata daje i da umre ot estestvena smart ili druga pri4ina ... turskoto pravitelstvo 6te nazna4i nov kato nego , zatova trqbva clqta partiq da se premahne za da prosperira pone malko bylgariq
    Не си прав ... той е мозъкът на партията .... без него бая ще увиснат .... ама за да я няма тая партия трябват малко промени и то от хора решени да ги направят или пък военните да вземат властта е те тогаз е ебана мамата на ДуПиСе

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    Цитирай Първоначално написано от Wyrd
    Цитирай Първоначално написано от slaveto1989
    kakvo da govorime kato dps ni upravlqva ve4e,a dogan e terorist u4astval v atentat ,v koito pove4eto zaginali sa MAIKI I DECA
    KOLKOTO PO-SKORO TOZI 4OVEK IZLEZE OT POLITIKATA ,TOLKOVA PO-DOBRE ZA BULGARIA
    da ama nali znae6 4e takiva kato kato nego trudno izlizat ot politikata daje i da umre ot estestvena smart ili druga pri4ina ... turskoto pravitelstvo 6te nazna4i nov kato nego , zatova trqbva clqta partiq da se premahne za da prosperira pone malko bylgariq
    Не си прав ... той е мозъкът на партията .... без него бая ще увиснат .... ама за да я няма тая партия трябват малко промени и то от хора решени да ги направят или пък военните да вземат властта е те тогаз е ебана мамата на ДуПиСе
    da ... mnogo 6te uvisnat no ima i hora koito stoqt nad Dogan , ina4e v BG mai4e nqma po golqm ot nego
    Що да е неподходящо бе ?

  11. #11
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Ot bg politicite v momenta toi e nai-dobriq ,kakvoto i da si govorim 4e mi e anti ,toj syumqva da kontrolira vsi4ko i vsi4ki ....

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    Ot bg politicite v momenta toi e nai-dobriq ,kakvoto i da si govorim 4e mi e anti ,toj syumqva da kontrolira vsi4ko i vsi4ki ....
    Za sajalenie e taka i mnogo me radva fakta ... 4e vsi4ki mislqt po tozi na4in 4e ДПС trqbva da byde premahnata ot vlasta
    Що да е неподходящо бе ?

  13. #13
    ДПС да си хващат пътя към турция
    Skype: etniesbg
    лИз-бЛиЗ

  14. #14
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    ANADOLA ZOVE :ELATE SI DPS!!!! aide vyn !!!!!!

  15. #15
    Аватара на Valentin123
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    170
    Защо ми изтрихте мнеието? Долу ДуПиСе!
    Мълчи! А вместо тебе всеки дол, пътека,
    дъбрава, езеро, река, рид, планина
    ще викат с глас през всички времена:
    "Тук българи са, българи от памтивека!"

  16. #16
    Аватара на flowerchence
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    46
    Не мисля,че трябва турска партия да управлява България...Ама при положение,че българите не гласуват май не е много учудващо как така се получава,че ни управляват турци...
    Колкото повече,толкова повече - казал Мечо Пух...и умрял от свръхдоза

  17. #17
    Аватара на Stamera
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Шумен
    Мнения
    141
    http://zazz.bg/play:7197c213


    Не искам да се настроите пряко от това, извлечете си само поуките... а мръсния кюрд Доган и ДПС докато дърпат конците, ник'ва интеграция няма да има - ще има манипулация!!После що голям процент от турските деца прилагат насилие над българчетата.. ми 'щото родителите им са манипулирани и така те предават наученото на децата си
    ...за да бъдеш себе си, трябва да се докажеш и да не забравяш кой си и от къде идваш.. защото това е твоята история, а човек без история е просто лице от тълпата....

  18. #18
    Клипчето от линка на Stamera беше доста интересно и ме накара да се замисля...

    От доста време се знае, че тези които ни управляват са шибаняци. Вярно е и че правят все пак нещо за България, но то не е достатъчно. Даже "достатъчно" е меко казано.

    За това съм на едно мнение с останалите, дали мнението си в тази тема.

    България над всичко

  19. #19
    Факт е, че Ахмед Доган е един от най-хитрите и находчиви хора в България. Факт е, че ДПС знае как да печели изборни гласове, квоти в парламента и дори да привлича в партията си част от българската интелигенция (т.нар. еничари).

    Който открие начин да го махне от политиката с лекота ще може да го направи, защото ще е по умен от него. Едва ли някой от вас драги ми съфорумци е такъв (за жалост). Всички ги мразим турците, но са по хитри от нас в това отношение, по-единни са и знаят как да постигат целите си.

    Ако искате да помогнете на държавата вземете с размърдайте на следващите избори. Знам, че са в почивни дни - то това е целта, за да имаш време да отидеш. Обаче, ако ви мързи да излезете от вкъщи и да пуснете бюлетина, за КОЯТО И ДА Е друга партия, просто не знам с какви очи ще погледнете децата си, докато учат, вече задължителния Турски език в училище.

  20. #20
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    В човешката злоба има много хитрост ... ако това ти е цел ( да го свалиш ,да му направиш мръсно ...) винаги ще успееш (освен ако не си доста тъпичък) Ние в правенето на мръсно (българите) сме специалисти

  21. #21
    Аватара на Jeuelle
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Blondeland
    Мнения
    2 138
    Ххаахахахаххахахахахахаха !!!!!!!

    Я ги гледайте как си агитират хората , как с навалици влизат да гласуват ,
    как манипулират яко - бива си ги.
    Нашите п*тки да стоят и да гледат как ни завземат.
    Ми , умни са хората ..
    Я ги гледай, зле ли им е. Малцинство са ,пък управляват..
    А ние си стоим пред телевизорите (компютрите) и само ги псуваме...

  22. #22
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    ЦЕНЗУРА

    2 точка от правилата
    moderated by Coki

  23. #23
    има 1 решение- на сапуннн
    Straight Edge
    I'm a person just like you
    But I've got better things to do
    Than sit around and fuck my head
    Hang out with the living dead
    Snort white shit up my nose

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    540
    По-скоро против.Да,ТРЯБВА да има демокрация,това е ключът към бъдещето,но не мисля,че е нормално в република България д оправлява турска партия.Като цяло не мисля,че трябва да има каквито и да е организаций в парламента на основа нарасови и национални различия.Какво ще стане ак роми,македонци,евреи,албан и решат да имат своя партия в парламента?
    98% от младото поколение харесва чалгата!
    Ако си от 2%, които я мразят сложи това в подписа си.
    Maybe I'm addicted, I'm out of control,but you're the drug,that keeps me from dying...
    all I really know is,you're the only reason I'm trying...

  25. #25
    glasuvaite, glasuvaite i pak GLASUVAITE! ako nemojete togava butaite tez koito poznavate te da glasuvat. s prikazki ni6to ne stava osven postqnna i oteg4itelna stagnaciq.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си