.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Подарък за рождения ден на най-добрия фр. ?! Идеи ?!

    Знам, че като прочетете заглавието ще си кажете може ли да съм толкова зле да не мога да измисла подарък на най-добрия ми приятел, но случая е друг ...

    Такам ... момчето си е супер материално първото което е иии държи на хубавите подаръци .... ии един път както си говорихме той изръси, че иска някво скъпо вино или Kenzo ... и сега много се чуда кое да му взема ?! Така или иначе и към двете трябва да има някакво допълнение ... и това много се чудя .. ии примерно към виното може да е някаква дървена поставка ... обаче ако се реша на Kenzo-то какво да е допълнението ?!

  2. #2
    По тая логика да си напиша и моя а?!

    Айде моля Ви без отклонения от темата защото найстина се нуждая от съвет ...

  3. #3
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    nemoga da ti pomogna ne obi4am materqlni hora
    Kupi mu ne6to skapo i mu kaji kolko struva toi 6te se zaradva
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  4. #4

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Sofiq
    Мнения
    48
    mrazq takiva hora.ako tozi podarak nqma nqkakva santimentalna stoinost za nego...... i udovolstvie da go podarish...to nqma smisal ot tozi podarak izob6to
    I don't need the sun
    Don't need the moon
    Now that you're here
    God gave me both in you

    I don't need to sleep
    Only need to look at you
    Then I'll be awake
    Much more than any rest could do

  5. #5
    Охх ... може би не се изразих както трябва ... в смисъл не ,че обича да знае кое колко струва и дали е скъпо или не ... напротив би се зарадвал дори и на нещо дребно ... знам ли май обърках думата ...
    Добре ако му взема вино или Kenzo какво бихте ми препоръчали като допълнение ?!

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    645
    МОЛЯ ТЕ!МОЛЯ ТЕ!Кажи КАКВО е "идеЙ"

  7. #7
    Смятам, че бутилката с вино на хубава поставка за алкохол е иделания подарък. Ако пък се решиш на Kenzo, знам ли... може би рамка за снимка с ваша обща снимка на нея например...

  8. #8
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    ИдеИ ! ИДЕИ !!!
    Научете се да пишете на БЪЛГАРСКИ, БЕ !!!
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  9. #9
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    свирка
    The Spark

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от 5StaR
    свирка



    Виното му е майката...

  11. #11
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    какви интереси има

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Guttersnipe
    да публикуваш адреса на този богат евреин, за да му подарим нещо, което да го накара да се научи, че здравето е най-добрия подарък...

    само така и снимки да има!

    о господи..как може да напишеш идеи със й..
    тцтц.
    London Tipton

  13. #13
    Ако щъ и със ы ше го напиша ... Тука не съм нито на изпит нито нищо за да спазвам къвто и да е правопис ... и не гледайте моите грешки а си погледнете първо ваще ...

    Баси човек да не ви помоли за нещо ... ама 100% ако ви бях напсувала както 12-13 годишните щях поне свесни отговори да получа ,ама защо ли реших и аз със добро да пробвам ?!
    +тва във тоя форум има къде къде по неграмотни от мене и не сте вие тея които ще ми казвате как да пиша ...

    Басиии после защо България е на тва дередже ... щото има хора които вместо да помогнат се правят на велики ...

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    645
    ... и не гледайте моите грешки а си погледнете първо ваще ...
    Ъъъ...с удоволствие Ако имаш нерви,прегледай ми ВСИЧКИТЕ постове,и ако откриеш очевадна ПРАВОПИСНА грешка,на това момче подаръка ще го купя с мои пари.
    тва във тоя форум има къде къде по неграмотни от мене и не сте вие тея които ще ми казвате как да пиша ...
    Е ти се утешавай с това,че има по-неграмотни от тебе.. То ние не измисляме нов правопис,че да трябва да ти казваме как да пишеш...Това са правила,важащи за цялата държава.Не е като да ти заповядваме да пишеш змиЙ,когато е змиИ

    Басиии после защо България е на тва дередже ... щото има хора които вместо да помогнат се правят на велики ...
    АйдиИеее дереджето на страната намеси... Обясни,моля,коя част от това,да се дразниш на неграмотността,ти изглежда като величаене?Отчасти си права,да.Ако всички бяха грамотни,това нямаше да бъде считано за ВЕЛИКО Но вмомента си е нещо рядко...

    ПП:Иии казваш,че ще му купиш Kenzo.КАКВО Кензо?Кензо е марка,ти парфюм ли ще му вземеш,какво?Защото се съмнявам да му подариш концерна...(не,нямам предвид концерт,провери в речник) )А ако можеш,евалата!

    И после такива като тебе ще ме гледат надменно и ще си разхождат физиономиите с фешън-цаки из Витошка....Ай сиктир,неграмотници

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Mirelchetoo14
    ... и не гледайте моите грешки а си погледнете първо ваще ...
    Ъъъ...с удоволствие Ако имаш нерви,прегледай ми ВСИЧКИТЕ постове,и ако откриеш очевадна ПРАВОПИСНА грешка,на това момче подаръка ще го купя с мои пари.
    Ъ да ... след препинателните знаци попринцип се слага ","

    fiama, мерси :]


  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    645
    Цитирай Първоначално написано от _siNNer_
    Цитирай Първоначално написано от Mirelchetoo14
    ... и не гледайте моите грешки а си погледнете първо ваще ...
    Ъъъ...с удоволствие Ако имаш нерви,прегледай ми ВСИЧКИТЕ постове,и ако откриеш очевадна ПРАВОПИСНА грешка,на това момче подаръка ще го купя с мои пари.
    Ъ да ... след препинателните знаци попринцип се слага ","

    fiama, мерси :]

    И това ти създава проблеми в прочитането на текста?!

    Няма значение Явно е грешка,но определено ще ми трябва време да свикна да го правя

  17. #17
    Аватара на Stamera
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Шумен
    Мнения
    141
    според мен му вземи нещо което би ви сближило аз бих взел на приятел наргиле примерно хем ще се виждаме често и ще си говорим, хем ще подръпваме
    ...за да бъдеш себе си, трябва да се докажеш и да не забравяш кой си и от къде идваш.. защото това е твоята история, а човек без история е просто лице от тълпата....

  18. #18
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    Цитирай Първоначално написано от _siNNer_
    Ако щъ и със ы ше го напиша ... Тука не съм нито на изпит нито нищо за да спазвам къвто и да е правопис ... и не гледайте моите грешки а си погледнете първо ваще ...

    Баси човек да не ви помоли за нещо ... ама 100% ако ви бях напсувала както 12-13 годишните щях поне свесни отговори да получа ,ама защо ли реших и аз със добро да пробвам ?!
    +тва във тоя форум има къде къде по неграмотни от мене и не сте вие тея които ще ми казвате как да пиша ...

    Басиии после защо България е на тва дередже ... щото има хора които вместо да помогнат се правят на велики ...

    Не е нужно да си на изпит, за да уважаваш себе си ( да, себе си, защото ти си българка, живееш в България, говориш български, ти си едно цяло с езика, който говориш... и като проявяваш небрежност към него, то я проявяваш и към себе си. Това е национална култура, езикът ни трябва да е нашата гордост, защото е единствен, но.... И поне да беше някоя трудна дума, някаква техническа грешка от бързане или каквото и да е..., не, това е грешка, допусната поради незнанието на просто правило в родния ти език. )
    И наистина (сега да не би някой да ми каже, че не е хубаво изречение да се започва с предлог? ) ако се сравняваш с по - неграмотните от теб... далеч ще стигнеш, наистина...
    Помоли и получи отговори. Това, че не ти харесват е друг въпрос. Друг въпрос е и това, че не уважаваш и останалите хора, защото... ако ти не смяташ за важно това да пишеш вярно на собствения си език, то другите може би искат да запазят чувството, че е красив. И да са сигурни, че ще остане такъв, а няма да се налага да четат "мизерий".
    Вместо да спориш и да се правиш на важна просто научи правилото, за да можеш да се гордееш (е, не знам дали би се гордяла повече от това или от новите си обувки, но и това е друг въпрос...) с това, че уважаваш Подината и себе си. Защото някой ден може да ти направят същата забележка и да те заболи много повече... И се надявам, че като го научиш,ще сме ти помогнали... а подарък винаги можеш да намериш.
    Няма да те нападам за друго, въпреки че мога да развия прекрасна теория за манталитета, промененото съзнание, ценностите и т.н., чиито интересни измерения забелязвам в постовете ти. Но все пак ще се въздържа.

    Купи му книга. О ? КНИГА ? НЕЕЕЕЕЕ
    "Маркова" тениска, риза или каквото и да е в стила, който харесва.
    Вино и макет на Айфеловата кула ( ако има въображение, разбира се, на мен подобен подарък много би ми харесал, защото определено мога да прекарам часове в мисли и мечти... )
    Нещо, от което е споменал, че има нужда.
    Хубава (ама наистина хубава) сребърна гривна.
    Ако обича спорта и тренира нещо - спортен аксесоар.
    Лула.
    Стихотворение ( оп... ама да се чете, де ) или някакъв разказ, в който да има някаква поука ( и не къде са преместили клона на Гучи) ако имаш талант да пишеш такива неща, разбира се.
    Ако е пушач някаква стилна табакера, от ония запалки... горелки ли, как има казваха ( ), стек скъпи цигари...
    Колан.
    Кубинки аххахах ха (ако някой ми подари кубинки ще го боготворя цял живот )
    Космодиск (ахахах, започнах да кретенясвам )
    Това - онова от секс шоп.
    Ако сте тежкари и фрашкани с пари може всички поканение да събере пари и да му купите звезда .
    Готин шах, ако обича да играе ( има сууууупперррр яките, виснала съм пред витрината на един магазин 2 часа да гледам един с кристални фигури и супер реалистични)
    Хаха, ако обича сладко някаква кошница като за пикник фрашкана с всякакви яки сладки (мноооого Баунти и Сникърс мухаха)
    Стилни слънчеви очила (иде лято...)

    И така нантатък... толкова ли е трудно да измислиш подарък, на човек, който познаваш и ти е близък... пффф...
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  19. #19
    Sarabi*, мерси за предложенията като за начало :]

    Иии аз не му търся подарък, а допълнение към това което бях решила ;]

    А относно това ,че : Помоли и получи отговори. Това, че не ти харесват е друг въпрос.

    Въсшност помолих, но не получих отговори ... получих само нападки заради едно 'й' ... Както и да е ... мерси :]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си