.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30
  1. #1

    Случайност или не!?

    Така значи попаднах на тези две клипчета:
    http://www.vbox7.com/play:b3f9849a
    http://www.zazz.bg/play:4bd572e3
    след което останах малко как да кажа..потресена, не заради друго, но това число доста често присъства и при мен - родена съм на 23 число сбора от числата на годината ми на раждане е 23 (1+9+9+4=23), първата буква от името ми е 23 в българската азбука (Ц), живея в 23 апартамент...
    Всички ми повтарят, че е случайност и да не си внушавам.. И въпроса ми е някой откривал ли е такива съвпадения с числа или нещо друго и как мислите дали прекалено много се филмирам или има нещо..

  2. #2
    ами аз съм родена на 8 и в родилното номерът ми е бил 8,ама се съмнявам да е достатъчно
    Липсата на доказателства за съществуването на нещо, не е доказателство за неговата липса! Абе истината е някаде там ...

  3. #3
    mi ima si 4isla koito sa svarzani s nas po nqkaf na4in primerno moeto shtastlivo 4islo e 8, si4ko qko mi se slu4va na 8mi ama ne sam rodena togava ili neshto takova no naprimer zabelqzah 4e na lubimata mi bluza pishe "8" no kato si q kupuvah ne bqh vidqla...abe nqkfi stranni savpadeniq ima i imat zna4enie spored men..ne sa samo slu4ainosti

  4. #4
    Аз не мисля ,че се филмираш ,но дори и да има нещо ,въпроса е - какво е то?
    - Какво е любовта?
    - Любовта е болест, която, като всяка друга болест, се лекува в леглото.
    Човек може да преживее всичко - освен собствената си смърт ...

  5. #5

    Re: Случайност или не!?

    Цитирай Първоначално написано от Funky Fresh
    Така значи попаднах на тези две клипчета:
    http://www.vbox7.com/play:b3f9849a
    http://www.zazz.bg/play:4bd572e3
    след което останах малко как да кажа..потресена, не заради друго, но това число доста често присъства и при мен - родена съм на 23 число сбора от числата на годината ми на раждане е 23 (1+9+9+4=23), първата буква от името ми е 23 в българската азбука (Ц), живея в 23 апартамент...
    Всички ми повтарят, че е случайност и да не си внушавам.. И въпроса ми е някой откривал ли е такива съвпадения с числа или нещо друго и как мислите дали прекалено много се филмирам или има нещо..
    Има един филм казва се Number 23 ... Може да го изгледаш и него ... ако искаш да се довършиш
    Animalia Chordata Mamaliga Primates Hominidae Homo Sapiens!!!
    Привилегията да си прав Ражда задължението да водиш ...

  6. #6

    Re: Случайност или не!?

    Цитирай Първоначално написано от Roiroi
    Цитирай Първоначално написано от Funky Fresh
    Така значи попаднах на тези две клипчета:
    http://www.vbox7.com/play:b3f9849a
    http://www.zazz.bg/play:4bd572e3
    след което останах малко как да кажа..потресена, не заради друго, но това число доста често присъства и при мен - родена съм на 23 число сбора от числата на годината ми на раждане е 23 (1+9+9+4=23), първата буква от името ми е 23 в българската азбука (Ц), живея в 23 апартамент...
    Всички ми повтарят, че е случайност и да не си внушавам.. И въпроса ми е някой откривал ли е такива съвпадения с числа или нещо друго и как мислите дали прекалено много се филмирам или има нещо..
    Има един филм казва се Number 23 ... Може да го изгледаш и него ... ако искаш да се довършиш
    Аз точно вчера гледах реклама на този филм и тфа ме наведе на мисълта, че има нещо, но както по горе Luda_do_poluda каза какво е то ?

  7. #7
    Guest
    Spokoino hora tuk sum za da kaja 4e vseki si pi6e bude6teto na 4erna duska, taka 4e nikoi ili puk ni6to nemoje da promeni jivota vi ako pravilno jiveete !

  8. #8
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Бе незнам ,мисля че е просто случайност и нищо повече !
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  9. #9
    Истинските случайности са рядкост.

  10. #10

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    София
    Мнения
    86
    А истинските рядкости са сучайност

    Не знам за какво го написах тва, иначе нямам отношение по темата, защото не вярвам в подобни неща, в смисъл че "Който търси намира'"

    Ако съзнателно търсиш това число 23 то винаги подсъзнателно можеш да го откриеш навсякъде - от баркода на сапуна до отворените прозорци на бизнес сградата до вас.

  11. #11
    Нз ама аз много се психирах само от трейлъра на Числото 23.
    Липсата на доказателства за съществуването на нещо, не е доказателство за неговата липса! Абе истината е някаде там ...

  12. #12
    Голям фен Аватара на gorska
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    в гората... !We all live in оur yellow submarine!
    Мнения
    811
    Откакто видях темата (а то беше отдавна, просто реших да не пиша) сякаш виждам това число навсякъде. И все пак: какво от това?! Всяко число се среща определен брой пъти в природата и съм сигурна, че такива съвпадения могат да бъдат намерени за всички останали числа.

  13. #13
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    23 ?! em az nqmam n6 23
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  14. #14
    Фен Аватара на Duvessa
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    222
    Според мен това е глупост. Със същия ефект можеш да си измислиш някакво число, да събираш/делиш и т.н. числата от дати на исторически събития и да го получаваш...

  15. #15

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Враца
    Мнения
    1 149
    няма случайност
    ЧЕРНО БЕСИЛО.
    И ТВОЯТ ЕДИН СИН, БЪЛГАРИО,
    ВИСИ НА НЕГО... СЪС СТРАШНА СИЛА.


    RISE WITH THE

  16. #16
    оо..аз съм родена на 20.11.1991
    2+1+1+1+9+1+9=24..разминала съм се за малко

  17. #17
    Случайни неща според мен няма... Обаче ти си се филмирала твърде много и се чудиш как да смяташ, та да ти излиза числото 23
    ...They say learning to love yourself is the first step
    that you take when you want to be real.
    Flying on planes to exotic locations won't teach you how you really feel
    ...



  18. #18
    Цветанчо /Цветелинке , няма нищо случайно !

  19. #19
    24.06.1995
    1+9+9+5=24 ii tova losho li e

  20. #20
    Голям фен Аватара на unicorn_f
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    926
    Цитирай Първоначално написано от lsd43
    Бе незнам ,мисля че е просто случайност и нищо повече !
    +1

  21. #21
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Числата,които се славят като "магически" са 666,999,40,33,3,7,12 и 13,тези числа са най-често използвани за ритуали или просто като символичен смисъл.Като най-интересни са 3,666 и 12,те са най-често използвани во масони,в ритуали и всякакви подобни неща,колкото до числото 23 не знам.
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  22. #22
    Има древна наука нумерология(от numer(латински)-число), и не е случайност! Има тънка зависимот между числата и зодийте. Зодийте представляват отличителни черти, които са еднакви за всички родени в едно от 12те местоположения на съзвездията, концентриращи енергия в тялото.

  23. #23
    Кой знае може да си избрана от там горе ...

  24. #24

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    тук таме
    Мнения
    1 101
    Случайностите са съвкупности от много други случайности и решения.
    На много от случайностите биват предписани божествени качества,съдбоносна сила и тем подобни други глупости,защото хората немогат да си обяснят защо се случва едно нещо.А немогат защото незнаят другите хора какво за направили и какво мислят и възнамеряват да напрвят....Тук е въпроса да разбереш дали е случайност или някой ти е вързал номер или някой целенасочено иска да те привлече към нещо,с цел някакви си негови лични облаги.
    В природата и определена закономерност....например факта че слънцето поддръжа живота както на растенията така и на всички останали организми,но това не е вземано като нещо свръх естествено,защото знаем как става и че без слънцето никой организъм няма да може да живее.
    Прекалено много гледате филми и самочувствието ви кара да искате да се чувствате специални и това ви кара да си мислете че има съдба която ви е определила какво да направите....гледайте малко по реалистично на нещата.
    Нумерологията се базира предимно на астрологията и астрономията,но светът не се ограничава само със нашата галактика и нашите съзвездия....нашата галактика е като прашинка в пустинята сахара,за това не се чувствайте специални и уникални,дори и да сте родени на 6-то число,съвкупността да на числата от рожденната ви дата да правят 6 и да живеет на 6-тия етаж....това не означава че сте дявола

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    959
    е значи по-добре не гледай "числото 23",че ще се психираш много

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си