.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    там където мечтите стават реалност
    Мнения
    1 055

    Какво не трябва да казвате пред другите???

    и доколко трябва да допуснем даден човек в живота си,как можем да имаме сериозно гадже и добри приятели,ако се прикриваме и какво никога не трябва да споделяме за да не се излагаме Чакам вашите мнения
    Ако днес си нещастен не планувай щастието за утре,а направи нещо и се изкефи днес

  2. #2
    Ако наистина имам доверие на даден човек,и то оправдано,а не само на думите му,бих му/й казала всичко.Е,сигурно ще има неща,които бих искала да запазя само за себе си,но е разбираемо,всеки човек и ма съкровени тайни,които пази само за себе си Не мисля,че като се прикривам ще имам повече или по-малко приятели.
    Музиката е разходка в света на любовта,а любовта е музика

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    1 089
    Вамп подлагаш даденото лице на няколко изпитания. Тестваш го. Издъни ли се край с доверието.

  4. #4

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    там където мечтите стават реалност
    Мнения
    1 055
    Цитирай Първоначално написано от Alabalaportokala
    Вамп подлагаш даденото лице на няколко изпитания. Тестваш го. Издъни ли се край с доверието.
    То това е ясно,обаче понякога нямаш право да рискуваш,да не говорим да грешиш!Примерно представи си да седна да говоря с някое гадже или приятел за старите си приятели или семейството ми...Е тука много бих сгрешил,защото "нормалните хора" си мислят,че винаги когато мразиш някой,проблема е в теб и непременно ти казват да се сдобриш.Аз обаче не искам да се карам с някой и сдобрявам 2-3 пъти и всеки път да ме прецакват.Всички тези неща лично аз не говоря с почти никой,защото не искам да ставам обект на подигравки,съжаление или присмех!
    Особено ако искам да си хвана сериозно момиче,никога не трябва да говоря някои простотии за побоища и т.н.
    Ако днес си нещастен не планувай щастието за утре,а направи нещо и се изкефи днес

  5. #5
    Аватара на Miss_Perfekt
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    В АдА
    Мнения
    768
    Доста неща не бих казала

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от анонимка
    бих му/й казала всичко.Е,сигурно ще има неща,които бих искала да запазя само за себе си
    Последно?

    Никога не съм казвал всичко на някого... Има хора, които знаят някои неща, има хора, които знаят други неща. А има неща, които никой не ги знае
    Мисля, че тая идеология, че на гаджето можеш да казваш всиииичко, е глупост. Колкото и хората да ти казват, че не те съдят, те винаги го правят. Независимо колко сте близки, винаги ще има една неизказана присъда... или в по-добрия случай изказана.
    Тъй красиви, тъй наивни,
    плискат по всяка капандура.
    И докато наливат тъй проливни,
    виждаш всичко друго колко малко струва....

  7. #7
    Амииии попринцип изобщо не си меря приказките и понякога наистина не внимавам на кого какво казвам и си патя яко от това мое качество...
    Ако щеш ми вярвай, 5-6 думи от моя страна са ми променили живота от години насам... та оттогава повече следя какво говоря.

    Your worst enemy is your self
    Will you fight, or give in?

  8. #8
    Оф винаги говоря много и винаги все казвам нещо не където и както е трябвало...
    И повечето си ме знаят...че винаги си говоря квото ми е в главата...и все пак...
    Така сякаш е по-добре.Ебаси колко много мразя някви шибаняци дето само се чудят кво да кажат и как да го кажат та да ги харесат другите...
    Не знам.
    Ама може би няма да е лошо пък да почна да се ограничавам де...
    Някога...

  9. #9
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    i kato gi prekriva6 kvo postiga6 ? drugo si e da gi izrazqva6 na men taka mi e po veselo a ne gi prikirvam i vinagi da sym mra4en i zatvoren myl4aliv izrazqvam emociite si vesel sym i obi4am da govora obi4am takiva hora okolo men spodelqm s priqteli si po4ti vsi4ko
    If you can hear me, I need help I'm caught and
    I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
    This fucked off hand that G. delt lazarus help
    Me cause he's hazardous to T's health.
    I'm a psycho baby
    It's about to drive me crazy

  10. #10
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    Говоря много,обичам да говоря.
    В повечето време се чувам какво говоря и го обмислям,но е имало моменти,в които съм говорила пълни...простотии,без да се усетя,просто по навик,така...глупости...хаха. Искам да кажа,че говоря това,което мисля,и често не ме разбират или какво говоря,или каквото говоря,не трябва да го говоря.Обърквация.
    Ако трябва да съм честна,не мога да споделям,така че никой не знае всичко за мен,освен един човек,пред когото мога да си кажа всичко,без да ми пука,защото знам,че ще остане само между нас.

  11. #11
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    Цитирай Първоначално написано от _Becko_
    Цитирай Първоначално написано от b0Nb0n
    i kato gi prekriva6 kvo postiga6 ? drugo si e da gi izrazqva6 na men taka mi e po veselo a ne gi prikirvam i vinagi da sym mra4en i zatvoren myl4aliv izrazqvam emociite si vesel sym i obi4am da govora obi4am takiva hora okolo men spodelqm s priqteli si po4ti vsi4ko

    Имам въпроси ти можеш ли разчиташ информация?!? Можеш ли да ми обясниш какво представляват емоциите??? И ако не знаеш много хора са уязвими точно, заради показването на емоциите си и за да си емоционален не означава непременно да си сдухан и тъжен!!!!
    mai ti ne moje6 daq raz4ita6 informaciqta ne sym kazal 4e da si emocionalen zna4i da si zduhan i tyjen
    If you can hear me, I need help I'm caught and
    I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
    This fucked off hand that G. delt lazarus help
    Me cause he's hazardous to T's health.
    I'm a psycho baby
    It's about to drive me crazy

  12. #12
    Подбирай приятелите си и хората около теб изобщо. От моментите ви заедно, от разговорите, от всичко... можеш да си дадеш сметка кой какъв е и на кого какво би могъл да кажеш. Това далеч не означава, че от раз ще прецениш някого правилно. Обикновено това се разбира с времето, което понякога е дори повече от необходимото... уви!

    Но никога не се предоверявай. И не забравяй, че хората гледат първо себе си и в дадена ситуация... могат да използват нещо казано от теб срещу теб.

    А и Sam90` е прав. Повечето са съдници, че ако споделиш нещо с надеждата някой да те успокои или да ти съчувства или каквото и да е друго, могат само да те поучават или да те иронизират. Тъпа работа.
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  13. #13
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    Nikoga nqmai doverie na horata i nikoga nqmai doverie na sebe si !!!
    Vqrvai v pravelniq izbor i dobre podbranite re6eniq
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  14. #14
    Аватара на _showy_
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    София
    Мнения
    652
    Не трябва да се изразяваме просташки.

  15. #15

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    там където мечтите стават реалност
    Мнения
    1 055
    Все повече се убеждавам колко е вредно да допуснем някой в живота си,приятел,гадже или който и да е.Всички са съдници,прав си Сам90!!!Винаги става по-зле,по-добре човек да е прикрит!
    Ако днес си нещастен не планувай щастието за утре,а направи нещо и се изкефи днес

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Имам няколко много много близки около себе си, на които мога да кажа АБСОЛЮТНО вси4ко, без да преувели4авам. Не съм от този тип хора, които могат да крият неща само за себе си и да нямат нужда да споделят.

    Робинята на Quench

  17. #17
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    че съм говедо.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Psychopath*
    че съм говедо.

    ми че то ние си го знаеме


    Цитирай Първоначално написано от Sam90'
    Мисля, че тая идеология, че на гаджето можеш да казваш всиииичко, е глупост. Колкото и хората да ти казват, че не те съдят, те винаги го правят.
    така е. Патила съм си доста от това, винаги всеки се сърди за нещо, дори и да не си дава вид. И наистина има неща, които е по-хубаво да не се казват. :>

    Your worst enemy is your self
    Will you fight, or give in?

  19. #19
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    то понякога на приятелите е трудно да кажеш всичко

  20. #20
    Naskoro se nauchih,kogato imame problemi vkushti,s priqtelq mi,da gi spodelqme edisntveno s nego...tui kato kogato poiskam suvet ili prosto go spodelq s priqteli,bilo to i edni ot na-blizkite mi,kogato neshtata po mejdu ni(s priqtelq mi)se opravqt se chustvam nqkak si...guzno,pred tqh..za tova veche se opitvam da sdurjam vutre v sebe si takiva neshta,priznavam,che mi e dosta trudno,tui kato kogato pokaja emociite si mi olekva...no razbrah kakvi sa posledicite i kolko guzno se chustvam,kogato neshtata vku6ti se opravqt...Tova sa strogo lichni neshta,koito za predpochitane trqbva da ne napuskat stenite na jilishteto ni!

  21. #21
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    С приятелите си, колкото и близки да са, винаги има някои супер интимни неща, които не споделям. Не, че ме е срам, не, че ги крия, но просто искам да си останат за мен (и евентуално за моя significant other, ако е намесен) - така си запазват приятния чар

    На момчето ми, пък... не му казвам неща, които са супер интимни(в абсолютно несексуалния смисъл на думата) между мен и някой приятел, например. Или неща, с които просто не искам да го занимавам, щото са тъпи. В крайна сметка приятелките са, за да ги питаш кой цвят коса повече ще ти отива - огнено червено или черешово.

    А има неща, неприятни за мен, които не обсъждам с никой, защото от обсъждането ми става още по-гадно.

    Saatana vittu perkele hate crew!

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    нз ...сичко мога да кажа ...

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си