.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Може ли да ми кажете... ? ? ? ?

    Искам да питам за някакъв сайт,от който мога да си поръчам обувки..???? Ако има такава тема извинявам се дайте ми линк и после ключ на тази ... Благодаря ви предварително...!!!
    момиче съм !! || Знам,че респект се пише RESPECT !!!!!

  2. #2

    Re: Може ли да ми кажете... ? ? ? ?

    Цитирай Първоначално написано от ResPekT333
    Искам да питам за някакъв сайт,от който мога да си поръчам обувки..???? Ако има такава тема извинявам се дайте ми линк и после ключ на тази ... Благодаря ви предварително...!!!
    mii 4esno da ti kaja nz to4no takuv sait oba4e sii mislq 4e sig 6e e nqkaf 4ujdestranen.6e proy4a i kat razbera 6ti kaja.
    I don't want to be anything other than what I've been tryin to be lately
    All I have to do is think of me and I've peace of mind

  3. #3

  4. #4
    Знам,че в гугъл има ,но преди време гледах тук един саит за обувки..търсих го ама не можах да го намеря ....
    момиче съм !! || Знам,че респект се пише RESPECT !!!!!

  5. #5

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Мездра
    Мнения
    204
    obuvki-bg com

  6. #6
    Благодаря
    момиче съм !! || Знам,че респект се пише RESPECT !!!!!

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 389
    За цялата ни злоба в сърцето идва ден и всичко се връща... [!]

  8. #8
    Един съвет от мен много внимавай с тези сайтове,че има толкова много имамници...От личен опит ти го казвам преди няколко дни си поръчах обувки от един и дойдоха по куриерска фирма с наложен платеж само дето вътре имаше някви чехлички за 30-35лв.българси,а продавачката изчезна от лицето на земята и сега съм вътре с 120лв.

  9. #9

    Re: Може ли да ми кажете... ? ? ? ?

    Цитирай Първоначално написано от ResPekT333
    Искам да питам за някакъв сайт,от който мога да си поръчам обувки..???? Ако има такава тема извинявам се дайте ми линк и после ключ на тази ... Благодаря ви предварително...!!!
    Ako otidesh do nqkoi magazin shte ti e nai lesno;]
    When you left I lost a part of me It's still so hard to believe Come back baby please, cause wE belong together !!

  10. #10

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    у вас ;]
    Мнения
    933
    Цитирай Първоначално написано от loreta
    Един съвет от мен много внимавай с тези сайтове,че има толкова много имамници...От личен опит ти го казвам преди няколко дни си поръчах обувки от един и дойдоха по куриерска фирма с наложен платеж само дето вътре имаше някви чехлички за 30-35лв.българси,а продавачката изчезна от лицето на земята и сега съм вътре с 120лв.
    ужас, аз затова внимавам.. горката
    http://www.teenproblem.net/teenid/Ou7taControL


    .. .... . the beLLs of c0caine3.. cocaInee.. . . coca!n3e . ... <33

  11. #11
    Благодара много на всички..!
    момиче съм !! || Знам,че респект се пише RESPECT !!!!!

  12. #12
    http://www.buyskateshoes.com/
    http://www.skatewarehouse.com/
    ...само дето са чуждестранни и стават само за разглеждане..щот кинтите за доставката са доста, иначе кецките са доста евтини в сравнение с БГ

  13. #13
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    xaxhahxahx kak si kupuvate obuvki online veee axaxa aveeee hxahxahxah to da;o shti stane kak shti stoi tolkoz li nqmash vreeme da utidesh do nqkoi magazin?
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от kuklichka_bg
    xaxhahxahx kak si kupuvate obuvki online veee axaxa aveeee hxahxahxah to da;o shti stane kak shti stoi tolkoz li nqmash vreeme da utidesh do nqkoi magazin?
    Не винаги може да си харесаш нещо по магазините. Еднообразието ги е заляло.

    Трябва да намериш наистина сигурен сайт, в който доставката е гарантирана, а не както се е случило с loreta.

    Сестра ми си е поръчвала от няколко сайта и винаги са й ги доставяли в срок и не е излизало особено скъпо.

  15. #15
    В магазините почти нишо интересно няма...или ако има то целия град си е купил такива...просто попитах за сайт...мисля че нищо нередно не съм направила...Благодара ви много все пак !!
    момиче съм !! || Знам,че респект се пише RESPECT !!!!!

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    на тия обувки-бг им ходих до магазините.на мен ми харесват общо взето продуктите им

  17. #17
    И аз уж внимавах досега не ми се беше случвало,но не бях поръчвала от бг.сайт само по себеси сайтчето е готино и има доста коректни потребители,но все ще се намери някой такъв да развали работата.

  18. #18
    От кой сайт са та излъгали ???
    момиче съм !! || Знам,че респект се пише RESPECT !!!!!

  19. #19
    Не ме разбирай погрешно но нежелая да казвам името на сайта понеже те нямат вина и веднага блокираха акаунта на продавача и ми оказаха съдействие.На Л.С.ще ти го пратя.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си