.
Затворена тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Малко притеснен

    Имам един въпрос...Значи правих секс с приятелката ми без презерватив ..Но аз имам късо гемче и немога да си заголя напълно главичката..Така де като го вкарам мисля че се забелва до половината най-много..Преди да се "източа" го изкарах около 5 секудни и така..Знам че има вероятност да съм пуснал малко дори преди да се източа,но голяма ли е вероятноста?На приятелката ми й закаснява малко..трябваше да дойде вчера,а още не и е дошло.Има ли вазможност да е забременяла?И правихме го в събота,а дали ще има значение ако днес пие противозачатъчни?

  2. #2
    Изчакайте до другата събота и вземете тест за бременност. Друго не мога да те посъветвам. Не знам каква е вероятността да е забременяла, но хубаво ще е да не се тръшка, че и закъснява, защото колкото повече се притеснява, толкова по - голяма е вероятността да и закъснее повече.
    Ако музиката можеше да се отъждестви с бременност, тогава чалгата щеше да е извънматочна!

  3. #3
    Аха добре..Но аз мисля че има малка вероятност това да е станало.. Възможноста е по време на акта да съм пуснал друга вазможност няма,но ще и взема и тест и хапчета

  4. #4
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    а какво ни бърка дали ти е дълъг или къс гема?

    изчакайте и не се шашкайте, 1 авер ей така са беше филмирал и на приятелката й дойде след 1 седмица

  5. #5
    Туй за гема ддз

  6. #6
    Да знаеш как да печелиш е първата стъпка, но освен това трябва да знаеш и как да извличаш полза от победите.
    Правила на Форума http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си