.
Затворена тема
Страница 1 от 6 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 141
  1. #1
    Аватара на karit0
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Където той,там и аз! :D
    Мнения
    107

    Изгониха Иван!!!!

    Смятате ли че беше честно?И само заради шоуто,което прави ли трябваше да остане?

    Исках да останеееее
    Животът е пътешествие,а не крайна цел.
    Аеросмит

  2. #2
    Аватара на LiloTa
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    B`aDa`3aeDHo`C`Te5
    Мнения
    725
    то е ясно че всичко е нагласено.... Продуцентите... да го духат аз...нямам думи..и ако ся някой ми каже че Дениславка може да пее ПО ДОБРЕ ОТ ИВАН...Ще го убия на място


    п.пНищо лично против феновете на Денислав(а)


    "Всеки среща самотата по пътя си,но за някой тя е целият им път..."

  3. #3

    Re: Изгониха Иван!!!!

    Цитирай Първоначално написано от karit0
    Смятате ли че беше честно?И само заради шоуто,което прави ли трябваше да остане?

    Исках да останеееее
    и мн други искаха, ама тва защото простотията в България се толерира. Мене в началото , не ме кефеше, но ми беше симпатичен , но след случката с Фънки просто беше наложително да си тръгне

  4. #4
    Радвам се, че го изгониха, но този вот не беше реален !

  5. #5
    ХахахаХАхАХХА.
    Денислав може да пее по-добре от Иван.
    ХахХАХАха.
    Ебавам се.
    ***
    Не ми пука за Иван. И за Денислав. И за още няколко човека, които си пеят там. Важното е Тома да спечели. И сега след като изгониха Иван, той има по-големи шансове.
    Не се спираше пред нищо и имаше сърце от лед.
    Не чувстваше ни радост, ни болка, нито мъка и тъга.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от MusicIsTheKey
    но този вот не беше реален !
    да, при това тооолкова очевАдно го надробиха, че ме изби на смях.

    Аз харесвам Иван. За разлика от повечето участници там, той не е безличен. Ще остане в сърцето ми, така както Тео досега. Уви, интересните хора будят не знам дали е завист... но определено - всеобщо неодобрение. Съжалявам, аз харесвам артистични хора, такива които са способни да ме усмихнат и в най-мрачния ден.

  7. #7
    Аватара на karit0
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Където той,там и аз! :D
    Мнения
    107
    Ами попринцип и аз съм за Тома той е страхотен,но Иванчо можеше да продължи и да се състезава с другите,а не да се гласува спаси/изгони!
    Животът е пътешествие,а не крайна цел.
    Аеросмит

  8. #8
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    Абре, на вас домашни не ви ли дават? Какво е това?
    Седнали да ми обсъждат съдбата на Ваньо, ебати заблудените. През еййй таааам ми е за него, за ДеСнислав или за който ще да е. Пука ми за мен, не за тях. Ебаси, зле сте. Сега розовите гащи на Денчо залагам, че ще започнете много яко да се филмирате, слабо ме интересува, де, даже никак.

  9. #9
    Голям фен Аватара на TheSadGirl
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Варна :)))
    Мнения
    589
    аз исках да остане но това е и за всички стана ясно, че искат да вземат парите от СМС-ите. И 2 неща които искам да кажа още :
    1. Най-тъпото е , че всички Идоли плюят по него не защото ги дразни, а само защото им беше НАЙ-ГОЛЯМАТА конкуренция
    2. Защо след като правилата са за всички не изгониха за който има най малък вот

    ПП: знам, че мн хора ще почнат ся да дрънкат некви работи за моето мнеие, но то си е лично мое, все пак имам право на такова
    ПП2: забелязахте ли, че на повторенията от понеделник, беквокалистките дори не станаха от столчетата си, а си седяха най- спокойно
    `` Да си приятел, не означава да познаваш някого, а да си част от него ! ``

    Ко



    Аз съм баба мИчта

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Diablue{F}
    то е ясно че всичко е нагласено.... Продуцентите... да го духат аз...нямам думи..и ако ся някой ми каже че Дениславка може да пее ПО ДОБРЕ ОТ ИВАН...Ще го убия на място


    п.пНищо лично против феновете на Денислав(а)
    денислав педала - не пее по-добре, но Тома ОПРЕДЕЛЕНО ПЕЕ ПО-ДОБРЕ

  11. #11
    Денислав пее по-добре мн ясно0о аре убий ме Аз неисках да го гонят ама по-добре щото ако беше останал той щеше да спечели,а нетрябва.

  12. #12
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    аналноооо



    много се радвам

  13. #13

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    У дома пред компютъра
    Мнения
    531
    Цитирай Първоначално написано от Winter Madness
    ХахахаХАхАХХА.
    Денислав може да пее по-добре от Иван.
    ХахХАХАха.
    Ебавам се.
    ***
    Не ми пука за Иван. И за Денислав. И за още няколко човека, които си пеят там. Важното е Тома да спечели. И сега след като изгониха Иван, той има по-големи шансове.

    !!!

  14. #14
    вие не разбирате ли че те гласове въобще никаква роля не са играли още много пред да почне таз вечер шоуто е било решено той да се изгони ! .... същитото е и за крайния победител и не само тук ами и въ всички подобни формати и риалити шоута!

    RestInPeace Smacy! Ti vinagi shte si v men ... Obicham te!

  15. #15
    Супер фен Аватара на Sintya
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Is 'ur choise
    Мнения
    2 614
    Иван е пич. Вотът не е истински. Направиха го нарочно. Денислав е грозен. Ясен тъ бест! Избийте се, сега.
    Всичко в БГ е нереално, нагласено и за пари... знаех си, че ще го изгонят...

  16. #16
    Аватара на unfaithful1234
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    СофиЯ
    Мнения
    934
    Eм супер!!! Той ен може да пее,трябва Пламена да се върне... Беше добра.
    So if you're asking me
    I want you to know
    When my time comes
    Forget the wrong that I've done
    Help me leave behind some
    Reasons to be missed...

  17. #17
    ^^
    Е,ние да не падаме от Марс или Венера може би? Не е нужно да ни 'отваряш очите'. Аз затва не го гледам често,ама като го гледам,го правя,за да убия време. И въпреки тва-мога да кажа: РАЗГЕЛЕЕ! Тва леке трябваше да се разкара.

  18. #18
    Аватара на November
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Почакай есенните листа...
    Мнения
    487
    Трябваше да остане!!!
    Сега просто няма какво да гледам в това "шоу"...
    Ще има само:"Колко съм готин!" от Дениславчо(ужас) и какво ли още не...
    Поне останаха някои по-така участници като Тома и Нора, та да има някой и друг нормален.
    И ще ми е много кеф, ама много да изгонят Денислав, защото не може да стъпи на малкия пръст на Иван!!!!!

  19. #19
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    сега да разкарат денислав, стоян ииии останалите педровци...


    оная овца ...ани /май се казваше/
    иии туркинята

  20. #20

    Re: Изгониха Иван!!!!

    Цитирай Първоначално написано от karit0
    Смятате ли че беше честно?И само заради шоуто,което прави ли трябваше да остане?

    Исках да останеееее
    i as iskah da ostane ;(;(;( toi golqmo 6ou prave6e ama....teq tapite det glasuvaha da si tragne

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от Diablue{F}
    то е ясно че всичко е нагласено....
    а чи как - то съмнение няма - жалки сте бе, всичко е една голяма конспирация за вас - ако искаха да го нагласят, щяха да го оставят

  22. #22
    [quote="be_true"]
    Цитирай Първоначално написано от MusicIsTheKey

    Аз харесвам Иван. За разлика от повечето участници там, той не е безличен. Ще остане в сърцето ми, така както Тео досега. Уви, интересните хора будят не знам дали е завист... но определено - всеобщо неодобрение. Съжалявам, аз харесвам артистични хора, такива които са способни да ме усмихнат и в най-мрачния ден.

    И на мен ми беше любимия

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от Diablue{F}
    то е ясно че всичко е нагласено.... Продуцентите... да го духат аз...нямам думи..и ако ся някой ми каже че Дениславка може да пее ПО ДОБРЕ ОТ ИВАН...Ще го убия на място


    п.пНищо лично против феновете на Денислав(а)
    I as naprao na 2 stotinki 6e go napraq

  24. #24
    Вие наистина се филмирате. Не бил безличен,бил пекан блааааа-блаааа. Абе,хора,осъзнайте се-тва не е Шоуто на Слави,тва не е Комиците,тва не е Биг Брадър,това е МЮЗИК АЙДЪЛ. Какво ще прави там подобен палячо,който даже не си знаеше текста на последната песен? Нека си бърка в пъпа и си показва 'пъпчасалия задник' някъде другаде. Не му отива на един възрастен и нормален човек да се държи чак толкова лигаво,камо ли в музикално предаване,в което хората се състезават в това кой по-добре ПЕЕ,а не кой по-добре се е изпърдял,напсувал другарчето или нещо подобно. Пускайте Биг Брадър и ще гледате такива селяндури на всяка крачка. В това предаване е нужно да си млад,амбициран,творчески настроен човек,С ГЛАС,сериозен и в същото време чаровен и забавен,а не пълен паляк. Който се уважава,може да се забавлява по интелигентен начин. Та така де. Радвам се,че го махнаха!

  25. #25
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от izmislenata
    пекан
    Няма такава дума в българския език.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си