.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Аватара на xSaShEtOx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    At the world's end
    Мнения
    408

    Проблем TURBO PASCAL

    Значи ето го и проблема. Когато реша да си направя програма за изчисляване на лице и периметър на квадрат и му дават Run, след което ми излиза един прозорец с една нула. Какво трябва да напиша там?
    По-добре скъпи презервативи от колкото евтина детска количка...
    LGPz

  2. #2
    Оф, никак не ги чаткам тези неща по информатика, ама при мен има един бутон Execute и натискам него.
    It's like I can't breathe
    It's like I can't see anything
    Nothing but you
    I'm addicted to you...

  3. #3
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Копирай кода тук.

  4. #4
    Паскал като цяло си е един голям проблем. Което ми напомня, че трябва да си напиша домашното по информатика. Фък офф
    Memento moriendum esse!


  5. #5

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Хасково
    Мнения
    78

    Re: Проблем TURBO PASCAL

    Цитирай Първоначално написано от Pepe Rey
    Значи ето го и проблема. Когато реша да си направя програма за изчисляване на лице и периметър на квадрат и му дават Run, след което ми излиза един прозорец с една нула. Какво трябва да напиша там?
    Чупи Паскала,той е като Индуитските езици или иначе казано-Мъртви.Като искаш да учиш език вземи да се занимаваш със C,C++,JavaScript,php,Python.
    the cool is here

  6. #6
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715

    Re: Проблем TURBO PASCAL

    Цитирай Първоначално написано от Blink182 the real
    Цитирай Първоначално написано от Pepe Rey
    Значи ето го и проблема. Когато реша да си направя програма за изчисляване на лице и периметър на квадрат и му дават Run, след което ми излиза един прозорец с една нула. Какво трябва да напиша там?
    Чупи Паскала,той е като Индуитските езици или иначе казано-Мъртви.Като искаш да учиш език вземи да се занимаваш със C,C++,JavaScript,php,Python.
    garhahahaha омг ... виж сега паскал е за програмиране ,което автоматично значи че ц и ц++ са идеални заместители ,ама джава скрипт и пхп са си за web disain ... има разлика се пак

  7. #7
    Паскал все още се използва покрай Делфи, ама не толкова много. Мастодонтите са Java и дотNET за ентърпрайз приложения, С++ за десктоп/игри/графика, С за хардуер, РНР за уеб.

    Както казаха, пусни кода. Само така мога да ти кажа какво означава тази нула.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си