.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Клипче с Windows Movie Maker

    zdr! moje li nqkoi da mi obqsni podrobno kak se pravi klip4e s Windows Movie Maker ?? spe6no mi trqbva a nz kak..
    Mersi predvaritelno

    Редактирано от-Цвети.
    Нарушена 1-ва точка!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Ами не е трудно първо влизаш в програмката след, което правиш следното нещо:
    -поглеждаш отряво трябва да има колонка с думички в синьо, намираш надписа-Import pictures и вмъкваш тези снимки/картинки, които искаш да ги има в клипчето.
    След като вече си изпълнила, това което ти обясних започваш да "смъкваш " една по една снимките към долната част, където има ленти.Най-горната от тях, от ляво на, която пише-video там ги поставяш в замисимост от последователността.
    Можеш да вмъкнеш и ефекти, като използваш падащото меню най-горе на което да пише Video Transtitions.
    Заглавия или надписи преди и след картинките-Отново от колонката от ляво със сините букви, натискаш там където пише-Make titles or credits.
    Ако искаш да вмъкнеш песен, натисни пак от синята колонка в ляво-Import audio r music.=)

    Успех, ако има нещо неясно питай за да обяснявам наново.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  3. #3
    Ако не е Цветито к'во ще прайте

    След загубата 7:1 от Ман. Юнайтед от Рома изпратили официален факс до ЦСКА с текст: НЕ СТЕ САМИ! И разбира се най-новата оферта от Вивател плащате за 90 минути а говорите още 6 БЕЗПЛАТНИ!!!

  4. #4
    И аз мерси, хаха, мога да си направя някое кличе
    Memento moriendum esse!


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си