.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    За една приятелка

    Здавейте!Пиша Ви тук защото искам съвет а същевременно не искам да ревожа близките си с мойте проблеми.

    Става въпрос за една приятелка.

    Ние с нея сме от един клас.Учим в мъжко училице и сме 3 момичета в класа.Трите бяхме що годе добри пирятелки докато третото момиче не реши да се отдалечи от нас.Тогава аз и тазя моя приятелка останахме само двете и се сближихме .Мина време отношенията ни с другоо момиче започнаха да се пооправят.Преди да се сближим с тази моя саченичка която в тази тема наричам приятелка тя беше по-близка с другото момиче от моя клас и сякаш мен някакси ме отбягваше и аз осавах на страна.След като отношенията с третотомомиче което реши да се отдрупне от нас се оправиха почти напълно... реших да й кажа точно това,че когато тя е наоколо мен сякаш ме няма и съм някаде назаден план.Тя се разсърди каза че думите ми били мн тежки,че може би никога няма да ми прости,че не съм я оценила,а аз исках само да знам на мен ли ми се струва така или... и аз незнам.Исках да съм напълно окровена с нея като се надявах,че ще ме разбере и ще ми каже,че не съм права,че държи на мен..... НО нещтата не се получиха.

    Дори и да каже че ми прожава за думите...незнам дали има полза защото тя не искаше да ме разбере.

    Как мислите заслужава ли си да се опитвам да се оправя с нея или аз не съм била права и съм я наранила!
    Ако някой се опита да те засенчи, остави го да слънчаса!!!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Здравей.
    Като цяло историята ти е доста объркана.Според мен третото момиче доста драматизира.Какво толкова, че и казала, това което чувстваш, като има приятелство трябва да има и искреност.Не може да премълчаваш всичко от упасения да не нараниш нечии чувства.
    Въобще не си го слагай на сърце.Щом момичето не може да оцени това, че и казваш нещата в прав текст, сама си направи изводите.За сега може би е най-добре да оставиш нещата,пък времете ще покаже.Ако "обидената", потърси контакт с теб ще разбереш дали наистина държи на теб или просто иска да те накара да се чувстваш кофти.Успех.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  3. #3
    Трудно е да се каже кой е прав и кое е крив .. Но се предполага, че като ти е толкова близка приятелка, би те разбрала какво имаш впредвид и би се опитала да го поправи. Според мен трябва да се опиташ да имаш отново добри отношения с нея. Пък какъв е проблемът като обръща внимание и на другото момиче? Все пак не може да е постоянно с теб. Сега като се позамисля стигам до извода, че не обръщам толкова внимание на най-добрата си приятелка, когато съм с един други приятелки, с които всичко ни е "ха-ха-ха, хи-хи-хи". Ще се поправя! Не знам дали ме разбра какво точно искам да кажа, но с две думи - гледай да си в добри отношения с тях, все пак са единствените момичета в класа.
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  4. #4
    ami 6tom tazi tvoq fr ne iska da ste frs i se e razsurdila prosto ti se otdeli i si nameri novi priqteli tova e napulno vuzpjno tka 4e ne se pritesnqvai nqkoi den 6te nameri6 nqkoi fr koito naistina 6te durjat na teb

  5. #5
    be zareji q taq .spored men e mn typa - 6tom ti iska6e da pogovori6 otkroveno s neq a tq ti vika 4e dumite ti sa mn "tejki" .prosto se otdale4i ot neq i taka
    Don'T PrOvOkE HaTeR ,JeRkS!!

  6. #6
    emi da Vi kaja taka i 6te napravq- 6te seotdale4a ot neq ... ako me potursi OK ako ne ... sujalqvam be6e mi priqtno.Ne iskam da sum licemerka mnogo e grozno,za tova po-dobre taka otkolkoto da sme "priqtelki".Mnogo blagodarq za otgovorite Vi !!!
    Ако някой се опита да те засенчи, остави го да слънчаса!!!

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    378
    bojeee... ako tazi tvoq fr deto ti se e razsyrdila te e smqtala za golqma fr nqmashe da ti se razsyrdi ami da te razbere i da se pomy4i da ne stava taka... tvoqta fr e nqkakva ligla (s izvinenie).

  8. #8
    според мен пък тази твяоя приятелка ти се е разсърдила точно защото се опитвала да избяга от истинския отговор...явно си нацелила нещата, тя не е искала да признае и най-лесния начин е да прехвърли топката в твои ръце.....пробвай пак да поговорите.....може пък 2рият път да си изясните нещата и всичко да стане ОК

  9. #9

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    plovdiv
    Мнения
    4
    6tom nemoje da prieme istinata ostaviq apak to s vremeto vsi4ko 6te se opravi
    sveta e edin cenete go !!! http://www.impulse.bg/sladyr4eto/#comments tova sam az

  10. #10
    Хахахахахаха ... колко познато ... във моя клас сме 5 момичета и миналата година когато за първи път бяхме в един клас със 2 те момичета бяхме същите ... всяка седмица се карахме незнайно защо и едната седмица бяхме 2те само другата седмица другите 2 много бяхме зле ... споко ще и мине след време ;]]

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    Имах подобно преживяване в 8ми клас и да ти кажа чесно търси си приятелки другате,защото тези двете ще се карат,ще се зарязват,едната ще се води с теб..докато не се сдобри пак с другата..и така до безкрай..Не казвам че трябва непременно да се отдръпваш,но ти казвам какво ще се случи..затова отсега си търси приятелки другаде
    Sitting on top of the world
    Watching the stars
    Go by...

  12. #12

  13. #13
    Хубаво е човек да е откровен и правилно си й го казала. Но понякога трябва да се премисля с дни наред как точно да формулираш дадено нещо, за да го кажеш на хората и да не ги нараниш. Това не трябва да те спира да продължаваш в същия дух. Момичето наистина може да се е обидило, според мен трябва да й се извиниш. Смисъл може да не приемаш, че точно ти си виновната, но да признаеш, че си направила грешка и искаш да я поправиш. Дай и още един шанс, поеми инициативата да се сдобрите и ако още веднъж ти направи такъв номер, вече си прави изводите.
    При мен се получава следното нещо: Повечето хора като ме гледат и нямат желание да общуват с мен - имала съм злобен вид . После всички съжаляват и започват да ме гушкат и да казват колко съм мила и добра като ме опознаят. Може да се е получило подобно нещо. Просто първото й впечатление от другото момиче да е било по-силно, да й е била по-симпатична и така. С времето е опознала и теб и е разбрала, че си добър човек ..
    Memento moriendum esse!


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си