.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Приказка зад гърба на приятел...

    Хайде никои да не се прави всякой е приказвал зад гърба на някой/я авер/дружка! Въпросът ми е следния , какви са били последствията ?!

  2. #2

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Мездра
    Мнения
    204
    Ако говориш зад гърба на някой значи нети е истински приятел !

  3. #3
    ПОследствията бяха, че после не можех дая гледам и и казах всичко в очите...


  4. #4
    мии ако говориш зад гърба на някой рано или късно ще разбере така че според мен сичко трябва да се казава в очите

  5. #5
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    Което съм го казала зад гърба на някого, после съм го казала и на въпросния човек. Нямам навика да си премълчавам това, което мисля. Казвам си го, просто не мога да се сдържам. И тъй като си казвам всичко на въпросния човек, нямала съм и нямам проблеми.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    България
    Мнения
    1 713
    Аз винаги казвам ИСТИНАТА в очите! Никога неговоря зад гърба на хората! Може би това е проблема ,защото нали знаете ,че истината боли!
    Като им кажа истината в очите се сърдят.Като я научат от друг/и пак се сърдят!!! Кви хора са ВсИчКи?

    П.П. Винаги казвам истината в очите АБСОЛЮТНО!!!!!!
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Танц

    Звънците ми глупашки
    Нека бъдат нашия звучен съпровод.
    Усмивки веселяшки...
    Тъга са те, ала от особен род.

  7. #7
    Всичко е до преценка...понякога да спестиш думите е добър вариант..но според мен ако не го кажеш право в очите ..не уважаваш себе си..
    Имам Родина, имам народ,
    имам и вяра, имам живот.
    Имам надежда, имам съдба,
    имам куража за тая борба.

  8. #8
    Казване в дадена ситуация зад гърба, защото не е с нас => казване му насаме при подходящата ситуация.
    Не харесвам да крия неща от приятелите си, и гледам винаги да им казвам каквото имам да кажа, дори да знам, че може и да не им хареса.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  9. #9
    Еми да , случвало ми се е да говоря зад гърба ня някого, въпреки че знам, че не е правилно, но да ви кажа на мен т'ва явно не ми стига и после му го казвам и на въпросния човек.....просто не ме свърта на едно място докат не му кажа и на него
    пп:не ваярвам на мнения от сорта:"винаги си казвам всичко в очите" може да го правите често, но не и винаги; по случайност, със или без да искате все ви се е случвало или ще ви се случи да говорите зад гърба на някого

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    България
    Мнения
    1 713
    Цитирай Първоначално написано от N0_feAR
    Еми да , случвало ми се е да говоря зад гърба ня някого, въпреки че знам, че не е правилно, но да ви кажа на мен т'ва явно не ми стига и после му го казвам и на въпросния човек.....просто не ме свърта на едно място докат не му кажа и на него
    пп:не ваярвам на мнения от сорта:"винаги си казвам всичко в очите" може да го правите често, но не и винаги; по случайност, със или без да искате все ви се е случвало или ще ви се случи да говорите зад гърба на някого
    Тук си прав/а ,но по принцип казвам всичко в очите! Ама ако човека не е до мен да ме изслуша ,нали трябва да го кажа на някого другиго!
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Танц

    Звънците ми глупашки
    Нека бъдат нашия звучен съпровод.
    Усмивки веселяшки...
    Тъга са те, ала от особен род.

  11. #11
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    seki prikazva zad garba i az sam govorel no mnogo pati sam go kazval v o4ite 6toto znam 4e ako nqkoi drug go kaje 6e stane po lo6o i ne se znae drugi kolko 6e go dookrasi
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  12. #12
    за истински приятели не съм говорила .. за "добри" познати да .. еми какви са били последиците .. най-много някой да се разсърди за ден , два .. не , че ми пука . щом съм говорила зад гърба на някой , значи този човек не е нищо стойностно за мен ..

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    Говорила съм зад гърба на приятели,но това е било по-скоро като коментар за облеклото им,не нещо лошо.Аз много мразя на мен да ми разправят кой бил лош и сякви такива и затва и не злословя срещу никой
    Sitting on top of the world
    Watching the stars
    Go by...

  14. #14
    последствията са такива: "СЪРДЯ ТИ СЕЕЕЕЕЕЕЕЕ" ама на повечето им минава скоро време :P :P :P :P :P :P

  15. #15
    Аз много рядко да кажа за някой нещо! Ако кажа нещо то , ще да е някоя случка!Ако е важно , много за него и ме помолил от се сърце , да не кажа на никой , разбира се ,че няма да кажа на някого!

  16. #16
    Аватара на asi_basi
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Лондон
    Мнения
    439
    Абе говорила съм зад гърба на някой например ако с някоя приятека обсъждаме държаниетро на някой съученик или нещщо такова. Но ако някой не ми харесва просто го игнорирам, няма смисал да говоря зад гърба му или нещо такова. Но с пиятелите ми винагис и казваме всичко директно, колкото и да е гадно понякога...най-добре да сме искрени
    Приятел ти е този, не който ти бърше сълзите, а този който не те кара да плачеш...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си