.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Премахване на окосмяването...

    Добре написах го вече на кирилица...Ако може някой да ми каже по какъв начин може да се премахват космите на женския полов орган в домашни условия освен бръснене заштото от това кожата ми се зачервява а от крем депилатоар ме е страх за да не проникне вътре !!!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    314
    Купуваш си лентички на кола маска или има някои коли маски всъщност, които не са на лентички или пък епилатор въпреки че с него не бих казала, че е много конфортно Депилатолара сама го изключваш от списъка Отиваш в аптеката, интересуваш се какви марки коли маски има и цените им, взимаш си и си готова за процедурата Аз лично предпочитам козметик
    And I don`t want to but I will if I`ve got to ...

  3. #3
    много ли боли с лентички (имитация на кола маска)
    ИсТиНаТа БоЛи, Но ТоВа Не ОзНаЧаВа,Че ЛъЖаТа ЛеКуВа ;(

  4. #4

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Мездра
    Мнения
    204
    Не е болка за умиране !

  5. #5
    naistina interesna tema.....az vednaj probvah s lenti4ki i parvo mn me bolq 2-ro ni6to ne obeskosmi.... otidi v nqkoq apteka ili kozmeti4en salon i pitai za nai nejniq krem!ima nai razli4ni, za razli4en tip koja. na teb ti trqbva za 4uvstvitelna

  6. #6
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    да, много интересна заедно със онези 100 теми, които имат същото съдържание само на първите 2-3 страници от форума... трябва да ви забранят бутона НОВА ТЕМА

  7. #7

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    plovdiv
    Мнения
    19
    az po princip pyrvite 4-5 pyti gi mahah kosmite s pinseta bavno e ama ne boli mn a posle po4nah s epilator prosto ako iska6 s epilator e po dobre nqkolko pyti s pinseta da probva6 6tot tq otskubva samo po 1 kosam4e a pyk epilatora po 20 na vednyj
    Vseki moje da si izbere kakyv da byde , no v pove4eto slu4ai se vodi po mnenieto na ostanalite.Bydi individualen v tova e 4aryt ti !!!

  8. #8
    kolkko takica temi 6te se puskat taq tursa4ka ne sedi ei tui

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си