.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Аватара на doktora1mw
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    \/!|)!|\|
    Мнения
    168

    Как да добавя текст към документ(сканиран)

    Въпроса ми е следният,сканирах един документ и искам да го променя. С PhotoShop заличих това което не ми трябва и въпросът ми е дали има друг начин освен с колаж(аз го редактирах но ме интересува дали има друг начин)
    П.П.Като го сканирах го записах в Word формат обаче като го отворя ми излиза като картнка ,от Properties опитах да сменя програмата за четене но пак без резултат

  2. #2

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Хасково
    Мнения
    78

    Re: Как да добавя текст към документ(сканиран)

    Цитирай Първоначално написано от yaggi_v-power
    Въпроса ми е следният,сканирах един документ и искам да го променя. С PhotoShop заличих това което не ми трябва и въпросът ми е дали има друг начин освен с колаж(аз го редактирах но ме интересува дали има друг начин)
    П.П.Като го сканирах го записах в Word формат обаче като го отворя ми излиза като картнка ,от Properties опитах да сменя програмата за четене но пак без резултат
    Елементарно е.Когато го отвориш със Фотошопа и си свършиш работата по него не го save as във формат JPG или друг за картина а го запамети във такъв за документ,например txt. или някакъв подобен.ако е искаш по компютърен начин най-добре купи един коректор ама незнам как ще реагират ако го намацаш с коектор и после пишеш в/ху него.
    the cool is here

  3. #3
    Супер фен Аватара на tqnko1
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Shumen -> ФИТНЕsС
    Мнения
    1 162
    4akai 4akai do avtora nemojax da razbera kato txt ili kato snimka iska6 da go zapazi6 ???
    2, 3, 9, 10 И 11т. от правилата.

  4. #4
    ABBYY READER точно в тази област
    Нов човек съм

  5. #5
    С Abbyy FineReader можеш да конвертираш сканиран документ в Word, и оттам да правиш корекциите.

  6. #6
    аз кво казах
    Нов човек съм

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си