.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1

    Какво учат децата на 7 години/ гавра!

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ihstwyo5o_k[/youtube]

    сами си правете сметка какво поколение идва!

  2. #2
    Голям фен Аватара на Naman07
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    село Пловдив
    Мнения
    612
    Хан Аспарук

  3. #3

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    sofiq o.k
    Мнения
    494

    Re: Какво учат децата на 7 години/ гавра!

    Цитирай Първоначално написано от tankistabg
    http://www.youtube.com/watch?v=ihstwyo5o_k

    сами си правете сметка какво поколение идва!
    аве я мри ве ти на 7 мн си знаел не6то
    Добрите момчета отиват в рая, а лошите където си поискат!

  4. #4
    ti kat si bil na 7 si izmislil kvantovata fizika i si znael na izust po azbu4en red telefonniq ukazatel i nemsko latinskiq re4nik nali? emi ne vs4iki deca sa kato tebe taka 4e prosti im.

    kude se prepodavat tezi ne6ta ako moje6 da mi kaje6? v koi u4ebnik, v koe u4ili6te 4e zaglavieto na temata da sudurja dumata "u4at".
    decata na 7 godini vse o6te nemoje da se kaje 4e u4at, te popivat informaciq i se opitvat da q svurjat. ni6to skandalno ne vijdam v tova edno 7 godi6no da neznae koi e Ivan Vazov ili Hristo Botev ili kamoli Paisii Hilendarski. Skandalno i nepriemlivo ot druga strana e postoqnnata perverziq izlu4vana po televiziqta i vestnicite i bezgrijieto na roditelite koito spokoino si mu6kat kafenca i pasti4ki i sa ostavili decata na samotek.

  5. #5
    Аватара на Valentin123
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    170
    Цитирай Първоначално написано от izzy
    ti kat si bil na 7 si izmislil kvantovata fizika i si znael na izust po azbu4en red telefonniq ukazatel i nemsko latinskiq re4nik nali? emi ne vs4iki deca sa kato tebe taka 4e prosti im.

    kude se prepodavat tezi ne6ta ako moje6 da mi kaje6? v koi u4ebnik, v koe u4ili6te 4e zaglavieto na temata da sudurja dumata "u4at".
    decata na 7 godini vse o6te nemoje da se kaje 4e u4at, te popivat informaciq i se opitvat da q svurjat. ni6to skandalno ne vijdam v tova edno 7 godi6no da neznae koi e Ivan Vazov ili Hristo Botev ili kamoli Paisii Hilendarski. Skandalno i nepriemlivo ot druga strana e postoqnnata perverziq izlu4vana po televiziqta i vestnicite i bezgrijieto na roditelite koito spokoino si mu6kat kafenca i pasti4ki i sa ostavili decata na samotek.
    Аз на 7-8 години знаех кои са Васил Левски,хан Аспарух и кога е възникнала България.Това,че образованието запада през последните години не е оправдание.
    Мълчи! А вместо тебе всеки дол, пътека,
    дъбрава, езеро, река, рид, планина
    ще викат с глас през всички времена:
    "Тук българи са, българи от памтивека!"

  6. #6
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Музикант тва съм го чувал ,ама кво от това ... на 7 е ... простено му е да е простичко ... особено ако учителите му са олигофрени ....

  7. #7
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    Ako tva go kajeh na 7 baba mi 6te6e da me ubie seki den mi se razkazvaha istori4eski sabitiq
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  8. #8
    Супер фен Аватара на tqnko1
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Shumen -> ФИТНЕsС
    Мнения
    1 162
    това е наисина ебаси гаврата,
    2, 3, 9, 10 И 11т. от правилата.

  9. #9
    Мале това не може да е истина.Ужас! На мене на 7 чичо ми постоянно ми разказваше истории и гледах филми за Клеопатра,Цезар и т.н.

  10. #10
    не, не, не...тва е....тотална издънка....съжалявам, но каквото и да е, на колкото и да е детето, ....не може на 7 години да не знае кой е Васил Левски и да твърди, че Хан АспаруК е музикант.... и това всичко е следствие от некадърните ни управници....да сте виждали новите учебници за 1-4 клас... тотална гавра и с децата, и с родителите им...
    "аз номинирам учителката ми от детската градина"...
    чудя се да се хиля ли, или да плача, защото то е смешно, смешно, ама като осъзнаеш, че това е младото поколение в собствената ти държава, става трагично...

  11. #11

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    In Devil's Castle
    Мнения
    1 166
    мозъкът ми не го побира...все си мисля,че не е истина...
    someone else...

  12. #12
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    Паисий КАЛЕНДАРСКИ
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  13. #13
    Хан АспаруК да не го бърка с Иво Папазов?
    Пишете грамотно, на кирилица!
    Пийте си млякото редовно!
    Слушайте мама и тате!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от tqnko
    това е наисина ебаси гаврата,
    +1

  15. #15

    Re: Какво учат децата на 7 години/ гавра!

    Ооо,ужас,гледах го.
    Как може такива глупости?!

    Да пукне тоя,който го е правил тоя запис!
    London Tipton

  16. #16
    "Аспарух - в шатрата, шатрата,
    Молил се на Танграта, Танграта,
    Пагане да махне ризката, ризката,
    Да се видят циците, циците!"

    Ето това е моят идеал за хан Аспарух
    В градината се слуша само наша музика --> http://www.vbox7.com/play:58df8dfc

  17. #17
    Е, не, накарали са детето да каже такива неща, не мога да повярвам, че може нещата да стоят така . Според мен проблема идва и от семейството, щото в крайна сметка на един учител му е доста по-трудно да научи 20-30 деца на нещо и в същото време да гледа да не се наранят нещо и т.н, отколкото на един родител да обясни нещо на децата си, ебаси.
    Memento moriendum esse!


  18. #18
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Преди 3000 години древните вавилонци са написали на глинени плочки мнението си за младото поколени,днес на намерените плочки може да се прочете"Колко ограничено е днешното поколение,нацията ни няма да оцелее с такива диваци като тях!"Мисля че 3000 години по-късно отношението към следващите поколения не е много по-различно.
    За мен този запис не е нищо повече от гавра и това че едно дете мисли Вазов за министър на икономиката,не означава че всички деца знаят колкото него.За жалост обаче е истина ,че населението масово затъпява.
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  19. #19
    Като се замисля, Вазов наистина е бил министъ . Е, може да не е настоящ и да не е бил на икономиката, но човека е бил министър . Детето има някакви ясновидски способности
    Memento moriendum esse!


  20. #20

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    7
    Глупости, глупости... Едва 10% от изучаваното в училище ще ми е полезно някаде... Какво е това? Тази година съм шести клас и последният ни урок е 1 януари 2007 година влизането в ЕС, а миналата година 6ти клас са учили до началото на комунизма. По математика в началото на годината 7ми клас учиха многочлени, а в края ние учим... Ужасна е новата програма и ми идва да сера в устата на министъра...
    Impossible Is Nothing...

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от makelove
    Глупости, глупости... Едва 10% от изучаваното в училище ще ми е полезно някаде... Какво е това? Тази година съм шести клас и последният ни урок е 1 януари 2007 година влизането в ЕС, а миналата година 6ти клас са учили до началото на комунизма. По математика в началото на годината 7ми клас учиха многочлени, а в края ние учим... Ужасна е новата програма и ми идва да сера в устата на министъра...
    министъра не ти е виновен... вярно е, че системата се разрушава и новата програма е пълна с лайна, но изцепката, че едва 10% от наученото в у-ще ще ти трябва в живота е пълна глупост.
    Ако все пак беше така, излиза, че ти преспокойно можеш да не ходиш на у-ще....
    възниква и другия въпрос: откъде научаваш всичко онова, което ти трябва в живота и ако всичко се състои само в тези 10% ехеейййй....че ние всички сме айнщайни, бе...
    и още нещо. какво правиш с останалите 90% от наученото? това се нарича ОБЩА КУЛТУРА. А колкото е по-богата общата култура на човек, толкова по-обширна е базата му за бъдещо развитие.

    Е, всъщност за край мога да кажа, че твоето твърдение е напълно вярно, но с една добавка като следната:
    "...едва 10% от изученото в у-ще ще ми е нужно, за да стана миячка в някой обществен кенеф..."

    Е, светло бъдеще ти пожелавам с този начин на мислене!

  22. #22
    само на глупости ги учат децата в днешно време наистина... никакъв патриотизъм, а само евроинтеграционни и глобалистки глупости, целящи да ги откъснат от българският им ген, ужас...

  23. #23
    Аватара на Blo0dyBitch
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Between The Hell and The Heaven
    Мнения
    395
    ахахахах
    ей тоз хан аспарук мн музикален-нито 1 грешка няма все пак...написал човека песента дето се пее за лятото

    абе чесно да си кажа,аз на 7 не знаех мн мн за левски,хиляндарски,аспарух ,ботев и т.н-имах мн бегли познания какви точно са,ама аз като не разбирах от нещо,не си измислях...

    музикант

    From green to red our days pass by waiting for a sign to tell us why are we dancing all alone?

  24. #24
    С българските национални герои майтап не бива, особено със създателя на Българската държава Кан Аспарух

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    982
    Цитирай Първоначално написано от D@rk_LaDy
    не, не, не...тва е....тотална издънка....съжалявам, но каквото и да е, на колкото и да е детето, ....не може на 7 години да не знае кой е Васил Левски и да твърди, че Хан АспаруК е музикант.... и това всичко е следствие от некадърните ни управници....да сте виждали новите учебници за 1-4 клас... тотална гавра и с децата, и с родителите им...
    "аз номинирам учителката ми от детската градина"...
    чудя се да се хиля ли, или да плача, защото то е смешно, смешно, ама като осъзнаеш, че това е младото поколение в собствената ти държава, става трагично...
    Все учебниците ви виновни на вас!Гавра били и за децата,и за родителите им.Как пък не.
    И да, младото поколение в държавата е такова не благодарение на читанките,а на родителите и тоталното безхаберие.
    I like to watch you sleep at night
    To hear you breathe by my side..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си