.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Имам ситни пъпчици и обилно бяло течение по срамните устни

    Днес като се къпах забелязах че имам малки ситни пъпчици по малките срамни устни само в края , които ме сърбят малко.Мислите ли че може да са от ароматизираните ежедневни превръзки които ползвам ? Намазах се с един крем и ако не ми се оправят ще говоря с майка ми и ще отида на лекар.От 2 седмици някаде имам много силно течение и дори ежедневните не ме оправят това дали е свързано с тези пъпчици?
    Хора моля ви кажете си мнението много съм притеснена



    Moderated by miloto_girl-4e
    т.7 от Правилника

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 389
    Може и да не е нещо сериозно...Ако използваш сапун вместо интимен гел могат да се появят и от разни такива неща...Ако пък наистина толкова се притесняваш отиди на лекар!
    За цялата ни злоба в сърцето идва ден и всичко се връща... [!]

  3. #3
    Аватара на deville`f
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    София
    Мнения
    155
    може да е от абсолютно всичко..може да си си простряла гащичките на балкона,да ги е лъхнал вятър и от това да имаш течение...значи..според мен отиди на лекар заради него,не защото задължително трябва да е сериозно..но все пак е течение...
    а и от памучните превръзки също се получават такива неща,така че аз лично предпочитам копринени,неароматизирани защото....както сама каза...и да са ароматизирани е опасно..
    много е тежко да си жена...
    thugs get lonely too...

  4. #4
    hottie
    Guest
    според мен имаш гъбички, които може да се докарат и от самите ежедневни превръзки.Но са си гъбички които трябва да се излекуват.

  5. #5
    Супер фен Аватара на tqnko1
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Shumen -> ФИТНЕsС
    Мнения
    1 162
    Цитирай Първоначално написано от st1ka
    Ако използваш сапун вместо интимен гел могат да се появят и от разни такива неща...
    това може ли да стане при мъжа?
    2, 3, 9, 10 И 11т. от правилата.

  6. #6
    hottie
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от tqnko
    Цитирай Първоначално написано от st1ka
    Ако използваш сапун вместо интимен гел могат да се появят и от разни такива неща...
    това може ли да стане при мъжа?
    Аз мисля, че може. Просто това е много чувствително място.

  7. #7
    Мега фен Аватара на MoHuTo
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Там някъде в прегръдките на самотата..
    Мнения
    3 575
    Според мен трябва да отидеш на лекар и да почнеш да използваш неароматизирани превръзки и Лактацид

  8. #8
    аз използвам интимен гел на avon и определено имам добра лична хигиена но сигурно ще отида ще говоря с майка ми

  9. #9
    Аватара на MiSs_DioR_CheRiE
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    ... Some happy place ...
    Мнения
    451
    Цитирай Първоначално написано от the_hottie
    според мен имаш гъбички, които може да се докарат и от самите ежедневни превръзки.Но са си гъбички които трябва да се излекуват.
    +1
    Jenata e kato debalansiran kur6um. Vliza prez surceto, minava prez djoba, i ti izliza prez nosa!!! Pp

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си