.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18

Тема: METROPOLIS

  1. #1

    METROPOLIS

    Грехота ще е да не се обърне никакво внимание на едно от най-добрите партита досега-Metropolis 2 и въпреки,че не беше ХАРД.....наистина се получи неочаквано добро парти.Тук почти няма хора,които въобще да знаят за какво говоря,ама все тая щото се чувствам длъжна да отбележа събитието
    http://vbox7.com/play:0570cba6

    http://zazz.bg/play:1f12a04a

    http://zazz.bg/play:aeff20d0

    http://zazz.bg/play:4124903e


  2. #2
    Ебало си капаците, изглежда е било готино. Аз не се и съмнявам, щом Коксито е там е било страхотно парти. Мога само да се ям от яд, че нямах възможност да отида.
    ТОЛКОВА КРАСИВА И НЕДОСТИЖИМА! ТОЛКОВА БЕЗЦЕННА, ЧЕ ИЗЛЪЖЕШ ЛИ Я - САМ ОСТАВАШ!


  3. #3
    Повече от фен Аватара на BrokenHeart
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Boulevard of Broken Dreams
    Мнения
    345
    лудница е било....Счупил им е главите на всички.. хах

    Come and touch me baby
    I need to be loved
    Come and hold me baby
    I need to feel loved
    I'm in love, in love, in love

  4. #4
    Аз нямах възможността да отида , но от приятели разбрах че партито е било супер само от към атмосфера,иначе кокс е пуснал само 4-5 трака техно... Не съжалявам ,че не отидох защото след батъла на 8ми март , това парти едва ли щеше да ми направи впечатление от към музиката... Сега с нетърпение очаквам май месец и HardLove3!!!
    Schranz music is my world !

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от schranz
    Аз нямах възможността да отида , но от приятели разбрах че партито е било супер само от към атмосфера,иначе кокс е пуснал само 4-5 трака техно... Не съжалявам ,че не отидох защото след батъла на 8ми март , това парти едва ли щеше да ми направи впечатление от към музиката... Сега с нетърпение очаквам май месец и HardLove3!!!
    Mнее,той си пускаше техно,просто не пускаше хард техно
    Не отричам,че и аз имам гигантски очаквания за Hard love 3,ама все пак не мога да се сравняват 2-те

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    нз ама аз като гледах клипчетата най ме изкефи началото ..преди да излезе carl cox смисал не че другото не е яко ...просто тва начало кърти маина ! мно мно е било яко сигурна съм .........

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  7. #7

  8. #8
    12 Years of Pure Electronnic Sound with ULTIMATE CARL COX

  9. #9
    Деградация....Like obituary says.....Slowly we rot....
    Entombed For live

  10. #10
    Супер фен Аватара на SuN4o_F
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 010
    хехехе и аз бях ... мн мн леко леле .... но иначе да ...КОКС Е ВЕЛИК , но за мен номер едно си е по-тежичкото ... HARD LOVE е за мен .. въпреки че си изживявам всяко парти на макс и си оставам с положителни емоции в момента имам нужда от много хард 23 май !!!
    Love you Kris !!!

  11. #11
    Дайте някаква информация за партито на 23-ти май...Къде ще е ? Кои ще участват ала бала
    ТОЛКОВА КРАСИВА И НЕДОСТИЖИМА! ТОЛКОВА БЕЗЦЕННА, ЧЕ ИЗЛЪЖЕШ ЛИ Я - САМ ОСТАВАШ!


  12. #12
    V Hristo Botev
    Viper XXL,Miss Lidiya,est.ima6e i o6te ama gi zabravih.
    Bileti-22lv.,na mqsto 26lv.

  13. #13
    Супер фен Аватара на SuN4o_F
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 010
    http://hard-techno.org/hardtechno/fo...m=posts&q=6554 ..нямам търпение утре сме за билети
    Love you Kris !!!

  14. #14
    Аватара на BlueMushroom
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    your mind,your body and your soul
    Мнения
    568
    Kato cqlo si prekarah mnogo dobre na partyto..noo organizaciqta beshe super slaba.Napravo se chudq kak na vhoda nqmashe postradali,nqma da spomenavam za mizeriqta v toaletnite i za ujasnata gledna na hora pikaeshti po mivkite.Samata muzika beshe izskluchitelno slaba,daje na momenti se zaglushavashe ot basa na Goldie v sasedniq klub.Otdelno i na vhoda imashe samo dva ekipa za proverka..
    Vupreki vsichko za men tova beshe unikalno party..sluchiha mi se prekrasni raboti i nikoga nqma da go zabravq Jalko che mai nqma da idva poveche
    Wouldn't life be perfect if mondays were fun, junk food didn't make you fat, girls didn't cause so much drama, guys weren't so confusing and all alcohol was free...

  15. #15
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    If you can hear me, I need help I'm caught and
    I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
    This fucked off hand that G. delt lazarus help
    Me cause he's hazardous to T's health.
    I'm a psycho baby
    It's about to drive me crazy

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от b0Nb0n
    Woow не знаех за Matt M Maddox Супер 'начи!!!!

  17. #17
    Matt M Maddox i Linda Pearl са хората на партито !!! Ще ни откъснат главитеее
    Schranz music is my world !

  18. #18
    Супер фен Аватара на SuN4o_F
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 010
    Цитирай Първоначално написано от schranz
    Matt M Maddox i Linda Pearl са хората на партито !!! Ще ни откъснат главитеее
    da ne podcenqvame i VIPER ... btw az na tebe ti pisah li4no otgovori dee :P aide do 23ti
    Love you Kris !!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си