.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29
  1. #1

    Кой музикален стил се пее най-трудно...??

    Значи според вас кой музикален стил изисква по талантливи изпълнители или нещо спесифично в гласа му...Давайте вие сте

    плс Без офф топик
    Entombed For live

  2. #2
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Рок и може би хеви метъла.
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  3. #3
    Опера
    Може би и както казаха хеви метъла.
    Всеки стил съдържа нещо специално и специфично само за него и следователно са нужни по-специални данни,за да го пееш.
    А утре?
    Друг стопанин ще жъне
    свойта нива.
    Надежда любовна ще покълне.
    Животът ще пребъде.
    Вечно.


  4. #4

  5. #5

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Враца
    Мнения
    1 149
    ragga
    ЧЕРНО БЕСИЛО.
    И ТВОЯТ ЕДИН СИН, БЪЛГАРИО,
    ВИСИ НА НЕГО... СЪС СТРАШНА СИЛА.


    RISE WITH THE

  6. #6
    Ми да-опера,рок,хеви метъл...песните на чернокожите изпълнителни.Техните гласове са мн издържани,с високи тонове и характерно вибрато както му викат

  7. #7

  8. #8
    Аватара на Jeuelle
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Blondeland
    Мнения
    2 138
    Aми .... и джаз съм пяла , и рок съм пяла , и поп ..... всички са трудни - повярвай.
    Такава техника на пеене и дишане се изисква , че си е еба*о мамата .
    Вие така ги гледате , поп парчетата , леснички ви се струват - така е , защото изпълнителя си върши работата (както се казва).

    Няма лесен стил. Няма.
    За рокаджиите - джаза е труден. За оперните изпълнители - рока и такааа нататък.
    Hey ! Mr Tambourine Man, play a song for me,
    In the jingle jangle morning I'll come followin' you..

  9. #9
    Мега фен Аватара на BioX
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Клан Изток // Видиш ли високи блокове и си в квартала оуууу Шит..
    Мнения
    3 253
    Цитирай Първоначално написано от skatemore
    ragga
    +1
    soul sa6to

  10. #10
    Зависи от гласът на изпълнителя.Някой може да пее с лекота джаз например, а за друг това да е непосилно.Всеки човек има различен и характерен глас така, че не мисля, че има трудни и лесни стилове.

  11. #11
    всички стилове са трудни. няма нещо лесно, ако искаш да е качествено и добре направено де..

  12. #12
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    кво представлява опера стилът?



    пс- класическа музика

  13. #13
    Съгласна съм с Jeuelle,но народната музика(нашта българската) и операта ми се струват най-трудни.
    London Tipton

  14. #14
    Супер фен Аватара на tItEufFf
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Франция
    Мнения
    2 673
    Цитирай Първоначално написано от Your Nightmare
    Съгласна съм с Jeuelle,но народната музика(нашта българската) и операта ми се струват най-трудни.
    +1

    Le Hainaut volley,
    plus qu'une

  15. #15
    Повече от фен Аватара на BrokenHeart
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Boulevard of Broken Dreams
    Мнения
    345
    електронната музика Знаеш ли колко трудно се пее транс или електро... голям талант трябва

    Come and touch me baby
    I need to be loved
    Come and hold me baby
    I need to feel loved
    I'm in love, in love, in love

  16. #16
    Ем за мен е Деф Метала....Щото за него се изискват много силни и много издражливи вокали...освен това техниката на пеене е много трудна...за мен това е фаворита...е естесвено е Операта да е трудна за пеене с високите си тонове и бързата смяна на тембърите....се пак мисля че е едно от двете
    Entombed For live

  17. #17
    църковната хорова музика...
    Не мисля, че досега съм чувала страшно добър хор, докато в другите стилове се движат по-напред с материала...
    premature optimisation is the root of all evil
    D.Knuth
    stel4eto e vyrha!!!
    p4elata_brumze e vyrha!!!

  18. #18
    Операта разбира се няма конкурент в най-труден за изпълнение музикален жанр. Всякакви спорове са безсмисленни. За пример: През 17/18 век момчетата на възраст между 8-10 години, който са били с добри гласове и са искали да пеят оперети са били кастрирани за да запазят музикалните им качества, както знаем при пубертeта гласа мутира и така са запазвали тези таланти :P няма спор няма спор....

  19. #19
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    Цитирай Първоначално написано от Entombed
    Ем за мен е Деф Метала....Щото за него се изискват много силни и много издражливи вокали...освен това техниката на пеене е много трудна...за мен това е фаворита...е естесвено е Операта да е трудна за пеене с високите си тонове и бързата смяна на тембърите....се пак мисля че е едно от двете
    И аз мога да ръмжа\рева по някакъв начин звучащ дет, нооо опера никога не бих могъл дори да нецеля в каквато и да е степен. Да не говорим, че голяма част от дет метъл или не е музика или граничи с понятието музика.

    Според мен, най-трудна е оперета.

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от Мо6no
    Цитирай Първоначално написано от Entombed
    Ем за мен е Деф Метала....Щото за него се изискват много силни и много издражливи вокали...освен това техниката на пеене е много трудна...за мен това е фаворита...е естесвено е Операта да е трудна за пеене с високите си тонове и бързата смяна на тембърите....се пак мисля че е едно от двете
    И аз мога да ръмжа\рева по някакъв начин звучащ дет, нооо опера никога не бих могъл дори да нецеля в каквато и да е степен. Да не говорим, че голяма част от дет метъл или не е музика или граничи с понятието музика.

    Според мен, най-трудна е оперета.
    нека се видим....Да ми грачиш 1 час например с цяло гърло да следваш ритъм и освен тва да грачиш да грачиш думи не звуци....е па ако ми го направиш чесно ти казвам без никва тренировка...и не ти отидат гласните струни..те зимам в групата ми
    Entombed For live

  21. #21
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    ^всеки може да грачи като добитък след като си поупражнява гласа обаче не всеки може да пее в операта..
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  22. #22
    Остаите го тоа Метъла той е в собствен филм

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от _SL_
    ^всеки може да грачи като добитък след като си поупражнява гласа обаче не всеки може да пее в операта..
    Togava seki shteshe da stane death metalist pitash li me men....taka 4e i4 ne e lesno....osobeno 4e i tam si ima falshivo peene....taka 4e....a opernoto peene naistina mojebi edin ot nai trudnite stilove
    Entombed For live

  24. #24
    Супер фен Аватара на oTPoBHa
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 027
    Цитирай Първоначално написано от Entombed
    Цитирай Първоначално написано от _SL_
    ^всеки може да грачи като добитък след като си поупражнява гласа обаче не всеки може да пее в операта..
    Togava seki shteshe da stane death metalist pitash li me men....taka 4e i4 ne e lesno....osobeno 4e i tam si ima falshivo peene....taka 4e....a opernoto peene naistina mojebi edin ot nai trudnite stilove

    имаш група.. кой в днешно време няма група бееее?!?!
    днес всеки е музикант, а ти ми говориш за някакъв си развратен дет метъл там ...
    по темата - лесно нещо няма


    Цитирай Първоначално написано от BrokenHeart
    BrokenHeart: електронната музика Знаеш ли колко трудно се пее транс или електро... голям талант трябва
    знам, знам.. особено при транса и техното или пък при ХАРДТЕХНОТО просто кви вокали има леелеее.. мани иан гилън ряпа да яде пред тия

  25. #25
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    Цитирай Първоначално написано от Entombed
    Цитирай Първоначално написано от _SL_
    ^всеки може да грачи като добитък след като си поупражнява гласа обаче не всеки може да пее в операта..
    Togava seki shteshe da stane death metalist pitash li me men....taka 4e i4 ne e lesno....osobeno 4e i tam si ima falshivo peene....taka 4e....a opernoto peene naistina mojebi edin ot nai trudnite stilove
    Еми...да, всеки щеше да стане, стига да иска..
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си