.
Отговор в тема
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 81
  1. #26
    Аватара на MiSs_DioR_CheRiE
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    ... Some happy place ...
    Мнения
    451

    Re: :)

    Цитирай Първоначално написано от Stanislav_Ch
    може да вкараш и друг подход...като почне да те цунка по врата и малко по надолу ще почваш все по неистово да викаш..до като накрая не крещиш..той по писъците ти ще разбере на къде да ходи..Глей да събудиш комшиите
    +1 :P
    Jenata e kato debalansiran kur6um. Vliza prez surceto, minava prez djoba, i ti izliza prez nosa!!! Pp

  2. #27
    Изкъпи се... и веднага след това.
    Поговори с него, сподели каква ти е тайничката мечта.
    Духай му и ти за да ти върне услугата.

    3-те златни правила ;д
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  3. #28
    ReNiTy_VArna ---------- > не че ми е казвал аз съм му духала много пъти но той не се сеща да ми върне услугата навсякаде другаде но ни и там

  4. #29
    Ми помоли го, къв мъж е ако не те лиже.
    На мен приятелката ми ако не ми даде някой път сигурно ще се разболея.
    Мразя само две неща на света- расизмът и негрите

  5. #30
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    472
    намажи се с мед одолу и глей как ше лиже кат котка

  6. #31
    Аватара на unfaithful1234
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    СофиЯ
    Мнения
    934
    Цитирай Първоначално написано от komara
    Ми помоли го, къв мъж е ако не те лиже.
    На мен приятелката ми ако не ми даде някой път сигурно ще се разболея.
    +1
    So if you're asking me
    I want you to know
    When my time comes
    Forget the wrong that I've done
    Help me leave behind some
    Reasons to be missed...

  7. #32
    Аватара на unfaithful1234
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    СофиЯ
    Мнения
    934
    Цитирай Първоначално написано от Pit Of SnakeS
    намажи се с мед одолу и глей как ше лиже кат котка
    аз съм чувла,че някакво момиче си намазало със сметана оная работа и дала на кучето да я излиже
    So if you're asking me
    I want you to know
    When my time comes
    Forget the wrong that I've done
    Help me leave behind some
    Reasons to be missed...

  8. #33
    Цитирай Първоначално написано от amatorium
    Napravo mu kaji. Vkarai nqkoq skandalna replika ot tipa: "Iskam da me lijesh na 4 kraka dokato ti se shvane vrata."

  9. #34
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    472
    Цитирай Първоначално написано от ^Miss_Independent^
    Цитирай Първоначално написано от Pit Of SnakeS
    намажи се с мед одолу и глей как ше лиже кат котка
    аз съм чувла,че някакво момиче си намазало със сметана оная работа и дала на кучето да я излиже
    и аз съм чувал подобни раути некъф си топнал уя в манжа и дал на кучето да лиже

  10. #35
    Мисля, че точната фраза е: "Мило лижи ме"

  11. #36
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 761
    Аз вече го нямам този проблем...

  12. #37
    Цитирай Първоначално написано от Pit Of SnakeS
    Цитирай Първоначално написано от ^Miss_Independent^
    Цитирай Първоначално написано от Pit Of SnakeS
    намажи се с мед одолу и глей как ше лиже кат котка
    аз съм чувла,че някакво момиче си намазало със сметана оная работа и дала на кучето да я излиже
    и аз съм чувал подобни раути некъф си топнал уя в манжа и дал на кучето да лиже
    хах недей,бе

  13. #38
    Аз преди около година бях изправена пред този въпрос Тааа сега да ти кажа какво направих.Хванахме се на бас и залога беше ако аз спечеля, той да ме лиже, а ако той спечели, аз да му направя свирка.Та аз спечелих баса (не се хващам на бас,освен ако не съм сигурна,че ще спечеля) и така си получих шпаклата.От тогава най-редовно се радвам на шпакли можеш да го пробваш и ако си държи на думата,значи ще си получиш шпаклата
    НяМа Зна4еНиЕ КаКвО кАзВат ДрУГитЕ - тЕ Не Ме ПоЗнаВаТ.СмеЯ сЕ нА ПуК На ТезИ, КоИтО МраЗяТ УсМиВкаТа Ми.Аз ПроЩаВаМ, Но пРоБлЕмЪт е чЕ нЕ заБраВяМ!

  14. #39
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    prosto mu kaji kogato ste v po intimna situacia,naprimer sled sex kogato lejite edin do drug kaji mu kakvo iska6 4e tova te vuzbujda i 4e mnogo bi ti haresalo,ne moje da ti otkaje togava

  15. #40

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Там, където има ракия.
    Мнения
    121
    Цитирай Първоначално написано от DiVa SaMoDiVa
    Аз преди около година бях изправена пред този въпрос Тааа сега да ти кажа какво направих.Хванахме се на бас и залога беше ако аз спечеля, той да ме лиже, а ако той спечели, аз да му направя свирка.Та аз спечелих баса (не се хващам на бас,освен ако не съм сигурна,че ще спечеля) и така си получих шпаклата.От тогава най-редовно се радвам на шпакли можеш да го пробваш и ако си държи на думата,значи ще си получиш шпаклата
    Да и аз така съм лизал една съученичка ! Имахме бас и аз разбира се загубих (НЕ случайно ) ! И после в една тоалетна :P
    Няма правда, няма ред, вадим куро и напред!

  16. #41
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Цитирай Първоначално написано от Golfadjiq
    Цитирай Първоначално написано от DiVa SaMoDiVa
    Аз преди около година бях изправена пред този въпрос Тааа сега да ти кажа какво направих.Хванахме се на бас и залога беше ако аз спечеля, той да ме лиже, а ако той спечели, аз да му направя свирка.Та аз спечелих баса (не се хващам на бас,освен ако не съм сигурна,че ще спечеля) и така си получих шпаклата.От тогава най-редовно се радвам на шпакли можеш да го пробваш и ако си държи на думата,значи ще си получиш шпаклата
    Да и аз така съм лизал една съученичка ! Имахме бас и аз разбира се загубих (НЕ случайно ) ! И после в една тоалетна :P
    Uuu na takiva basove do sega ne mi e minavalo prez akula da se hvashtam. Zvuchi interesno. :P
    Eating isn't cheating - Arnold

  17. #42
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    На сила!

  18. #43
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Emi i moya ne trygva . . . ne go be6e pravil i onya den sled edna svirka mu kazah "A milo az kakvo 6e poly4a be?" i toy ey sega 6e vidi6 i trygva da mi go vkarva i az vikam "Aaaaaaaaa nee ,ne stava tova...znae6 kakvo iskam" i taka me liza ,4e svyat mi se zavi.Yad me e ,4e go pravi strahotno p1k ne se se6ta sam ,a az na nego vseki pyt svirki mu pravya :# "

  19. #44
    Цитирай Първоначално написано от Hilary_
    ми кажи му го...ама по лекичко например "Мило аде малко да ми полижеш котето..." или нещо такова...с погледи...с движения...но това при случай че не ти е казвал че му е наприятно а ако е от гнусливите не мисля че ще го убедиш...и все пак Успех!
    ама дано не разбере котето като домашен любимец и ако имаш котка....
    аа що не му кажеш направо

  20. #45
    сипваш си бира вурху вагина и чакаш....... мога да ти кажа че ще проработи БЕЗОТКАЗНО
    Не целта е цел, а пътят

  21. #46
    Спираш да му правиш свирка и той като те пита, защо си спряла да ми правиш свирки казваш, че и ти искаш да ти прави шпакла или направо му предложи "абе мило искаш ли 69 да пробваме".

    ПС Поне едно от двете трябва да проработи

  22. #47

    :)

    Големи мераци за тея шпакли хахаха момчетата са се надъхали да излижат всяко женско в българия само и само да имат ко да лижат .
    Никога не мисли за бъдещето То идва достатъчно бързо

  23. #48
    Хмм...сега се сещам за един път с бившото...аз мн исках да го напрай ама той кат никога не се сети сам.При което аз само му казах"ай да напраиш нещо за мен",погледнах го с оня мръснишки поглед,погледнах надолу и той зацепи.После беше... Ама все пак ако е гнуслив и досега не ти го е правил...или ше трябва да поставиш някъв ултиматум или да се примириш с положението
    П.С второто не е добър вариант Айде успех!
    FreAk_oN_A_leAsH

  24. #49
    mmm na po-golqmata 4ast im haresva s moq pr imahme nqkaf takaf problem i kat govorihme za tva razbrah 4e vsa6nust dosta mu haresva i sq e nadahan da go pravi probvai s razgovor sigurna sam 4e 6te stane

  25. #50

    Re: Как до го накарам да ме лиже????

    Цитирай Първоначално написано от kocko
    Цитирай Първоначално написано от reni.marinova
    Кажете сериозно как да накарам приятеля ми да ме лиже>? Имате ли някакви идеи и предложения???
    от къф зор иска6 те лъже



    еййй kocko мойто момче..не се научи да пишеш бе!!
    Да бъдеш без мечти, означава да нямаш надежда.
    Да бъдеш без надежда, означава да живееш без цел...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си