.
Отговор в тема
Страница 3 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 81
  1. #51

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Pleven
    Мнения
    46
    Цитирай Първоначално написано от crazy_didi
    Спираш да му правиш свирка и той като те пита, защо си спряла да ми правиш свирки казваш, че и ти искаш да ти прави шпакла или направо му предложи "абе мило искаш ли 69 да пробваме".

    ПС Поне едно от двете трябва да проработи


    това е единствената най-добра идея за 69 и по-добре не му го казвай направо,както другите те съветват защото може и да не му е никак приятно да го прави и ще го поставиш в неудобно положение

  2. #52
    Абе не знам как е при другите аз си обичам да си лижа и си ме кефи, но в повечето случаи ми спада леко та след това се налагат свирки

    п.с. и аз имам проблем мойта не иска 69 щото и било сконфузно и се чудела да се кефи ли или да "работи" и тя... дори не сме пробвали... тя вика, че пробвала един път и не я изкефило точно поради тази причина

  3. #53
    еми кажи му 4е няма да му духаш ако не те лиже и тфа е
    Само Болката е Истинска
    http://prize.bg/amnesiaibiza

  4. #54
    btw i az sa 4uda kak da kaja na moq da me lije...1 minuta nai mn i posle s dvata prusta...bahti 4ak ve4e mi e protivno

  5. #55
    кажи му го с уста

  6. #56
    Ех ми...събираш смелост и.. казваш "Скъпи направи ми едно кунигулас(не съм сигурна точно така ли се пишеше и изговаряше )"

  7. #57
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Цитирай Първоначално написано от NeNoRMaLNiKa
    Цитирай Първоначално написано от Swingswing

    п.с. и аз имам проблем мойта не иска 69 щото и било сконфузно и се чудела да се кефи ли или да "работи" и тя... дори не сме пробвали... тя вика, че пробвала един път и не я изкефило точно поради тази причина

    Що за момиче е тогава? Да не харесва позата 69.Че това е най-яката поза :P
    Мразя я! Нито да се отдадеш на удоволствието, нито да правиш нещо като хората. Предпочитам да се редуваме, но не и ТОВА. Ужасно е!


    По темата-тая уста не е само за свирки!

  8. #58
    Супер фен Аватара на prettyIdeath
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Somewhere in the deaths of your dirty imagination...
    Мнения
    1 206
    Ам при мене стана на бъзик.. Той взе че наистина го направи... и от тогава почти всеки път го прави..
    Защо не му кажеш направо?
    МОМИЧЕ СЪМ !
    PEACE ||//
    Suzuki - Way of life!

  9. #59
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Цитирай Първоначално написано от NeNoRMaLNiKa
    Що за момиче е тогава? Да не харесва позата 69.Че това е най-яката поза :P
    Мразя я! Нито да се отдадеш на удоволствието, нито да правиш нещо като хората. Предпочитам да се редуваме, но не и ТОВА. Ужасно е!


    По темата-тая уста не е само за свирки![/quote]

    Хм...ами явно не сте я правили с приятеля ти като хората.Трябва хем да се отдадеш на удоволствието хем да правиш "нещо" като хората.Ама това си е твое лично мнение и аз немога да те накарам да я харесваш тая яка поза.Пробвай с някой които има опит с тази поза (примерно с мене ) и ще видиш че ще ти хареса.[/quote]


    Хах, ха и да разруша 4 годишна връзка за това. Искам да се отдам 100% на емоцията и 100% на удоволствието, което му доставям. Позата не ми е неприятна-просто не ми доставя никаво удоволствие, защото ме разконцентрира.

  10. #60
    hottie
    Guest
    Това 69 е страшно глупаво. Нито да се отадеш на удоволствието, нито да се съсредоточиш върху доставянето на удоволствие на другия ! Наисина е по-добре да се редуваме !

  11. #61
    Цитирай Първоначално написано от Golfadjiq
    Цитирай Първоначално написано от DiVa SaMoDiVa
    Аз преди около година бях изправена пред този въпрос Тааа сега да ти кажа какво направих.Хванахме се на бас и залога беше ако аз спечеля, той да ме лиже, а ако той спечели, аз да му направя свирка.Та аз спечелих баса (не се хващам на бас,освен ако не съм сигурна,че ще спечеля) и така си получих шпаклата.От тогава най-редовно се радвам на шпакли можеш да го пробваш и ако си държи на думата,значи ще си получиш шпаклата
    Да и аз така съм лизал една съученичка ! Имахме бас и аз разбира се загубих (НЕ случайно ) ! И после в една тоалетна :P
    хах аз моя бас го бях хубаво изпипала просто и в двата случая печелех
    НяМа Зна4еНиЕ КаКвО кАзВат ДрУГитЕ - тЕ Не Ме ПоЗнаВаТ.СмеЯ сЕ нА ПуК На ТезИ, КоИтО МраЗяТ УсМиВкаТа Ми.Аз ПроЩаВаМ, Но пРоБлЕмЪт е чЕ нЕ заБраВяМ!

  12. #62
    Sedni v/y nego sloji si kolenete na racete mu da nemoje da myrda
    i deistvai ;d

  13. #63

    :D

    kaji mu: LIJI ku4e mrysno!

  14. #64

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    София
    Мнения
    35
    Цитирай Първоначално написано от kocko
    от къф зор иска6 те лъже
    Баси некомпетентното мнение...

    В отговор на зададения въпрос - поговорете за сексуалните си желания очи в очи, няма от какво да се притесняваш. Мисля, че и той ще сподели какво иска.
    ...IN A MISTY VEIL, MISPLACED
    WHERE CASTLES IN THE AIR WILL BE NO LONGER SEEN
    AS SOMETHING OUT OF REACH...

  15. #65
    Супер фен Аватара на MoOnLiGhT_ShAdOw
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Into the great wide open... Under the sky so blue...
    Мнения
    1 794
    Аз съм на същото дередже. Било го малко гнус, видиш ли, обаче аз френска мога да му правя...
    "Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във Вселена с толкова чудеса те успели да измислят скуката? Удивително!"


  16. #66
    Аз моята приятелка не мога да я накарам да я лижа....
    Кажи му. Когато сте се поразгорещили в любовна игра го бутни примерно леко настрани от теб и му кажи в прав текст " искам да ме лижеш". Според мен ще подейства
    xtreme lifestyle

  17. #67
    Голям фен Аватара на lwsu
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Сф
    Мнения
    604

    ..

    да бе, кви са тия работи - аз се чудя как да я накарам да я лижа... кви са тия мъже дето сте си намерили... кво да кажа?
    Прасета в космоса
    Do you speak Salsa? .......

  18. #68
    Аватара на Ephemeral
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Амстердам
    Мнения
    69
    A бе,оставяй го!Като не се сеща сам или не иска,няма да му се молиш пък.Да не би да е само той?!

  19. #69
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    България
    Мнения
    1 713
    Не можеш да го накараш на сила нещо което не иска! Говори с него! УСПЕХ!
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Танц

    Звънците ми глупашки
    Нека бъдат нашия звучен съпровод.
    Усмивки веселяшки...
    Тъга са те, ала от особен род.

  20. #70
    Цитирай Първоначално написано от Stanislav_Ch
    Цитирай Първоначално написано от MartyParty
    С думи...
    Лично аз ако приятелката ми ми го каже ще го направя..защото ще звучи по възбуждащо
    +1 +1 +1 1111111111
    xхАЕХХАЕхаеьх
    След усилено едномесечно търсене намерили в храсталак мъртъв световният шампион по криеница...

  21. #71
    А бе за да не звучи прекалено директно му кажи : ХАЙДЕ ДА ПРОБВАМЕ 69
    и от там нататък вече ще е различно според мен

  22. #72
    лелии и за т'ва теМа Ли ТРябвАшЕ да ПусКашш Де...мИ .... :P :P ПрОСТуУУ тРЯя Го ВъЗбудИш и ЛеКуу дА Му НамЕкНешш.... (моЖи дА сЕ притеСняВа...зАвисИ от КоЛкуу време ХодитЕе..... не Е фАтаЛнуу ще сЕ опраВишшш :P

  23. #73
    Еми, варианти много
    след като си му духала, може да му кажеш - ти ще ми върнеш ли услугата ... и той треа се сети ...
    или като се целувате с ръка малко по малко побутвай главата му надолу, към гърдите си, коремчето .. и ако все още не зацепва - продължавай да го побутваш надолу, ако се е усетил, евалата.
    може случайно да споменеш колко обичаш да ти правят френска
    или след като той свърши да му кажеш да поработи и малко над теб (и поглеждаш надолу) ... варианти много - бъди изобретателна.

  24. #74
    Супер фен Аватара на MoOnLiGhT_ShAdOw
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Into the great wide open... Under the sky so blue...
    Мнения
    1 794
    Цитирай Първоначално написано от MoOnLiGhT_ShAdOw
    Аз съм на същото дередже. Било го малко гнус, видиш ли, обаче аз френска мога да му правя...
    Edit: Ее, стана най-сетне. И аз го пообработих, но и той си се сети. А как е станало... Сама не мога да кажа. Спомням си, че специално подчертах за колко правилно смятам изказването на някой от съфорумниците: "Гнусливите не стават за секс". Това май го е убедило, че щом мен не ме е гнус, докато разменяме ласки, значи и него не трябва да го е.
    А ти можеш и да му намекнеш, че това нещо би те подлудило, би те възбудило до крайна степен и едвам ще се сдържаш да не гп налазиш, знам ли. Нещо такова. Или да му спреш и на него френската любов, защото дори да ти е приятно на него да му е кеф, защо ти да си играеш да му доставяш удоволствие, след като той не желае и не смята за нужно на теб да ти е хубаво.
    "Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във Вселена с толкова чудеса те успели да измислят скуката? Удивително!"


  25. #75
    Голям фен Аватара на dami666
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    511
    [quote="krem4et0"]Нямам такъв проблем. Не мога да го накарем да спре....[quote]
    I az taka.. no nqmam i jelanie da go karam da spira
    Believe in yourself.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си