.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    насилствени компютърни игри !!!

    Hi vuprosut mi se sustoi v tova: Za6to podrastva6toto pokolenie igre neprekusnato nasilstveni PC igri? Pod nasilstveni, imam predvid za hora biloto sas orujiq ili bez koito se izbivat edin po edin, spored men nqma ni6to lo6o vav tova, no na posledak izlizat vse pove4e i pove4e igri sas nasilie! Tova nasilie se kopira i sled tova se predava na ulicata, vav u4ili6te, abe izob6to navsqkade! Glavniqt vupros e kakvo mislite vie za suvremennite igri, polezni li sa za mladite, a na vas dopadat li vi???

  2. #2

    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    sofiq o.k
    Мнения
    494
    игрите са супер тъпо не6то
    Добрите момчета отиват в рая, а лошите където си поискат!

  3. #3
    Аз не играя такива игри. Все пак игрите са за развлечение и разтоварване. Може би за някой това е успокояване на нервната система, но за мен не е. Специално игрите с насилие насаждат такова в съзнанието на хората. Има някои манияци на тази тема. Не ми създава удоволствие да гледам как умират хора, било то и неистинско. Просто разрухата във всичките и форми не ми е по вкуса.
    It's like I can't breathe
    It's like I can't see anything
    Nothing but you
    I'm addicted to you...

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    и как реши, че се копира и предава на улицата??
    ae stiga be man, to se vijda, kazva se po TV, vestnici, spisaniq, kak deca hodqt sas nojove, daje na skoro kazaha po TV 4e nekvo 4ave narugalo su4enika si !!! Ponqkoi pat dori na igra, no pak se slu4vat nepriqtnite raboti!!! Ako ti ne vijda6 takova ne6to ili si slqp ili prosto naro4no ne iska6 da vidi6 realnostta!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от kocko
    игрите са супер тъпо не6то
    sorry ama ne moga da se suglasq, deistvitelno ima dosta tupi igri- vqrno e, no vse pak ima i takiva koito mogat da se igraqt :P

  6. #6
    Аватара на LeAv3 m3 Al0n3
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    ПлуТоН
    Мнения
    105
    така понеже виждам май мн не играеш такива игри мога да ти кажа че в една такава игра насилието се наказва дига се риск започва да те гони полиция и т.н...

    според мен насилието се копира от филмите ... защото колко и да си тъп рабираш че игрите са измислица ... докато филмите са по различни и в тях не се разбира какво е реално и какво не

  7. #7
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    Между другото, един приятел буквално го смляха от бой във входа му, за да му вземат някакви маратонки, които даже не бяха оригинални (говоря за преди едно поне 7-8 години, когато игрите с насилие още бяха супер слабо популярни). А това, че насилствените компютърни игри едва ли не те правят и теб убиец е повече от смешно. Разбира се, че има и такива случаи, които никак не са малко, но никак не са по-малко и случаите на убийци, вдъхновени от американските екшън филми, например.
    Левски шампион але але!

  8. #8
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    От части съм съгласна с тезата ти, но от части не.
    За ескалиралото насилие в последно време, виновника не е само един.
    ПС игрите са една малка част от множеството.
    Нещата идват главно от семейството и от приятелската среда.Общо взето с какъвто се събереш такъв ставаш.Нека незабравяме и масовите случаи на домашно насилие.
    Въобще факторите са толкова зависещи един от друг, че....
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  9. #9

    Re: насилствени компютърни игри !!!

    Цитирай Първоначално написано от SWASTICA
    Цитирай Първоначално написано от zatvornik834
    Hi vuprosut mi se sustoi v tova: Za6to podrastva6toto pokolenie igre neprekusnato nasilstveni PC igri? Pod nasilstveni, imam predvid za hora biloto sas orujiq ili bez koito se izbivat edin po edin, spored men nqma ni6to lo6o vav tova, no na posledak izlizat vse pove4e i pove4e igri sas nasilie! Tova nasilie se kopira i sled tova se predava na ulicata, vav u4ili6te, abe izob6to navsqkade! Glavniqt vupros e kakvo mislite vie za suvremennite igri, polezni li sa za mladite, a na vas dopadat li vi???
    Сигурно защото им харесва? Защо не питаш тях (подрастващото поколение)? По твойта логика трябва да играят Mame 32, Супер Марио и Тетрис, току виж и някоя друга игра с карти, само че не БЕЛОТ, защото там картите се трепят! При всичко коз, валето им ***** майката!
    Мислил ли си за хората правещи игрите? Колкото по - реално, толко по - добре! Графиката му е майката! Гледаш един филм, кефи те супер много и си праскаш една поръчка за такава игра и я.... след 2 години играта излиза и Света и се кефи, но това си е нормално! Ако ти играеш Syberia си е твой проблем, пич. Сигурно убийствата от тип "неразкрит убиец" идват от поредицата Hitman? Сигурно в училище са се ръгали, мислейки, че играят CS 1 в 1 без оръжия, само за фрагове... И изведнъж някой е 1 фраг, а толкова шум покрай умрелия терорист, а? Недай си боже да се възроди Will Rock, Wolfenstein, Call of Duty или Resident Evil!!! Тогава дупе да ни е яко! Как определяш катастрофата на р. Лим? Шофьора - стар геймър със стари разбирания за GTA San Bulgarian, забравил да дръпне последния пач за новите контроли и айде...
    Стегни се, пич или бебе, каквото и да си!
    abe brato ti mai ima6 nekvi takia izkriveni razbiraniq, na koito razbirase vseki ima pravo- evala, blagodarq ti vse pak za mnenieto, nqma da sporq sas teb 6toto prosto 6e mi se iztarkat kop4etata na klaviaturata, dokato ti obqsnq kak stoqt ne6tata

  10. #10
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Цитирай Първоначално написано от ЦвЕтИт0
    От части съм съгласна с тезата ти, но от части не.
    За ескалиралото насилие в последно време, виновника не е само един.
    ПС игрите са една малка част от множеството.
    Нещата идват главно от семейството и от приятелската среда.Общо взето с какъвто се събереш такъв ставаш.Нека незабравяме и масовите случаи на домашно насилие.
    Въобще факторите са толкова зависещи един от друг, че....
    защо смяташ, че е ескалирало ( ) насилието???

    Погледни статистиките.
    В днешно време децата се избиват с повод и без.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  11. #11
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Не знам за какви сенцазии става въпрос, но все пак вземи предвид факта, че 90-та аз още не съм била запланувала.
    Тоест няма как да съпоставя насилието сега, с това което е било преди повече от 18 години...
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  12. #12
    Guest
    Най се кефя като се прибера да си пусна някое шутарче.
    Прибираш се скапан, нямаш нерви да четеш и да мислиш, к'во по яко от това да поцъкаш малко Enemy Territory и да поопукаш малко германски задници?
    Или, ей така за кефа да вляза във Сталкер и да изпълня 4-5 мисии, нищо че съм въртял играта, ей така за въргала. Или някое друго шутарче, да поцъкам.
    Помага ми да реклаксирам и да се освободя от нервите.
    Има и игир като манхънт(убийство през ректумата със сърп е доста про), дарк мессиах (един път, резнах 2те ръце на един орк с 2та даггера и го бутнах през една пропаст :Р , играта е толкова яка , че се чуваше как грухти докато пада :Р) който не трябва да се дават на разни болни мозъци :Р

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от zatvornik834
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    и как реши, че се копира и предава на улицата??
    ae stiga be man, to se vijda, kazva se po TV, vestnici, spisaniq, kak deca hodqt sas nojove, daje na skoro kazaha po TV 4e nekvo 4ave narugalo su4enika si !!! Ponqkoi pat dori na igra, no pak se slu4vat nepriqtnite raboti!!! Ako ti ne vijda6 takova ne6to ili si slqp ili prosto naro4no ne iska6 da vidi6 realnostta!
    да бе,тва е заради игрите- да знаеш

  14. #14
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Аз като влезна в УоУ и като ганкна 100 хорди се чувствам много добре :P :P
    The Spark

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от extreme_
    Цитирай Първоначално написано от zatvornik834
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    и как реши, че се копира и предава на улицата??
    ae stiga be man, to se vijda, kazva se po TV, vestnici, spisaniq, kak deca hodqt sas nojove, daje na skoro kazaha po TV 4e nekvo 4ave narugalo su4enika si !!! Ponqkoi pat dori na igra, no pak se slu4vat nepriqtnite raboti!!! Ako ti ne vijda6 takova ne6to ili si slqp ili prosto naro4no ne iska6 da vidi6 realnostta!
    да бе,тва е заради игрите- да знаеш
    extreme, ti mai ne moe6 da 4ete6, osven vsi4ko, igrite sa edni ot osnovnite pri4ini decata da se darjat po podoben na4in

  16. #16
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130

    Re: насилствени компютърни игри !!!

    Цитирай Първоначално написано от zatvornik834
    Hi vuprosut mi se sustoi v tova: Za6to podrastva6toto pokolenie igre neprekusnato nasilstveni PC igri? Pod nasilstveni, imam predvid za hora biloto sas orujiq ili bez koito se izbivat edin po edin, spored men nqma ni6to lo6o vav tova, no na posledak izlizat vse pove4e i pove4e igri sas nasilie! Tova nasilie se kopira i sled tova se predava na ulicata, vav u4ili6te, abe izob6to navsqkade! Glavniqt vupros e kakvo mislite vie za suvremennite igri, polezni li sa za mladite, a na vas dopadat li vi???
    hmm az misleh 4e e obratnoto ama qvno sym gre6al
    If you can hear me, I need help I'm caught and
    I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
    This fucked off hand that G. delt lazarus help
    Me cause he's hazardous to T's health.
    I'm a psycho baby
    It's about to drive me crazy

  17. #17
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Пууу, в Африка нямат компютри и конзоли и не играят игри, за сметка на това децата се избиват в истинки войни с истински автомати.

    Жестоки били игрите, пфу. Евтини сензации!
    Grumpy old madman

  18. #18
    Ахъм, авторът на темата явно възприема като взор и слух медиите, а не фактите, логиката, и не на последно място самия него, ебати ;р

    Аз пък като съм поизнервен пускам старец-а и правя 23131231 хидралиски и гардиъни, те да видиш ко става ;р
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си