.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976

    Някой сеща ли се за този филм?

    Наскоро си спомних един филм, който гледах преди доста време по телевизията и много ми хареса, но не се сещам как се казва, нито пък актьорите, които участваха. Разказваше се как едно момиче го отвлича един мъж и го завлича в близка гора ( вечерта влезе в къщата им и като стигна до леглото, в което спеше момичето и по-малката и' сестра, запуши устата на голямото и каза на сестричката и', че ако мръдне или се развика ще убие сестра и' и момичето си замълча). Отвлеченото момиче не можаха да го намерят доста години и го смятаха за мъртво, но не беше. След години, похитителят и момичето (вече голямо) отидоха в града, където преди живееше, но той я беше обучил, пък и тя беше разбрала, че не може да избяга. Ии беше я облякъл така, че да не я разпознае някой. Но когато отидоха в някаква закусвалня, тя отиде до тоалетната и написа в една от кабинките (ако така се наричат..), че тя е отвлеченото момиче, че е жива и че е не-знам-си-къде. За жалост, не се сещам как завършваше филма и всъщност точно заради това искам да намеря филма (пък и си беше доста хубав). Много ще съм благодарна, ако някой се сеща как се казваше филма или поне за някой от актьорите, или каквото и да е там, свързано с филма, което може да ми помогне да го намеря.

  2. #2
    За съжаление,не мога да ти помогна,но наистина ме заинтригува и ако някой каже как се казва филма и аз ще го гледам.
    Липсата на доказателства за съществуването на нещо, не е доказателство за неговата липса! Абе истината е някаде там ...

  3. #3
    Гледала съм този филм,обаче не се сещам за заглавие....даваха го по Холмарк,ако това ще ти е от полза по някъф начин... иначе наистина беше интересен филма (:

  4. #4

  5. #5
    Аватара на EJI4eTy
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    in your sweet dreams
    Мнения
    700
    интересно
    Perfect hair ... perfect eyes ... perfect lips ... perfect body - PERFECT LIE !!!

  6. #6
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976
    Знам, че е интересно. Възможно е да е било и по Холмарк, но едва ли някъде записват какво са давали преди толкова години. :/

  7. #7
    Аватара на SeaEatsShips
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Dreamland
    Мнения
    410
    ай сещтайте се, че ме заинтригува
    БисквитенотоЧудовище

  8. #8
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976
    Аз така и така съм почнала със старите ми теми, да пиша и тук. ;д За жалост още не съм намерила тоя филм, та ако някой се сеща, да казва. :}

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си