.

Виж резултатите на анкетата: MAYHEM vs BURZUM

Гласували
12. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • MAYHEM

    7 58,33%
  • BURZUM

    5 41,67%
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29

Тема: MAYHEM vs BURZUM

  1. #1

    MAYHEM vs BURZUM

    Q da vidim, ima li black metal v toq forum ili nqma...




    P.S. Psychopath, ela mi...

  2. #2

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от морж
    Burzum
    obosnovi se!

  4. #4
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    какво за мен




    може би, Burzum


    ама иначе 1349,Enslaved,Celtic Frost (ако ги приемете)-те май са ми най-любими





    пс-як норвежки блек метъл

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Psychopath*
    какво за мен




    може би, Burzum


    ама иначе 1349,Enslaved,Celtic Frost (ако ги приемете)-те май са ми най-любими





    пс-як норвежки блек метъл
    ooo, za 1349 sym syglasna... Az bih dobavila i Marduk. No dopitvaneto mi beshe otnosno tezi dve grupi, poradi vechnata tema mejdu tqh
    I est, ubedih se, che v toq forum blek nqma :P A pyk te nazovah zashtoto za teb znam sys sigurnost che slushash...
    :P

  6. #6
    Аз слушам блек, ама ако не пиша в темата за Мейъм и Бурзум не слушам, така ли? :Д

    Нито една от двете групи не харесвам, бтв.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  7. #7
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    мятъл че и бляк...











    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    абеееееее Бурзум блякметъл ли е???

    аре мнооо ви са молА!


    Иначе по темата - Мейем...

    Pure Fucking Armageddon
    A kakvo e? Love metal s notka na brutal grind? :P

  9. #9
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Мелодет >>>>>>> Як норвежки гейметъл.

  10. #10
    Сееекъндид!

    Плюс това норвежките блек метълисти нямат български девици за содомизиране в полите на Витоша, което е къде-къде по-култово от някакви си фиорди и лесове със сламеноруси девчонки.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    бая далеч отиде...
    но не е типичен бляк метъл...

    ае дреме ми на кура... ембиънт е ХА!
    E aide sega, da sporim dali Burzum e black metal... ebasi foruma, ebasi chudoto

  12. #12
    Първо мразя Мейем щото са шибани педераси особено ония Деф....бати кретена добре че се е самоубил...да не говорим за Енормиъс..Който се опитва да забави албума на Варг зариди огромния интерес....и най вече щото измества "Великата" му банда....от върха...Второ Бурзум е убил Енормиъс съвсем справедливо щот той просто е бил отрепка....да носи огърлица с части от мозъка на добър приятел....е тва си е извергщина колкото и Блек метали да са....Аз гласувах за БУРЗУМ защото той е адски интелигентен човек с над 9 книги зад гърба си свирил е страхотна музика и може само да му се поклоним и да се надяваме да излезе по скоро от затвора
    Entombed For live

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от NSBM
    da si kaja chesno poniakoga sum otkachal na tezi pesni,hvashta me mnogo strah kogato sum gi slushal...Burzum imaha strashni pesni no se izpokoliha

    Братле БУРЗУМ Е ЕДИН....омг....
    Entombed For live

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Bolt_f
    Цитирай Първоначално написано от Psychopath*
    какво за мен




    може би, Burzum


    ама иначе 1349,Enslaved,Celtic Frost (ако ги приемете)-те май са ми най-любими





    пс-як норвежки блек метъл
    ooo, za 1349 sym syglasna... Az bih dobavila i Marduk. No dopitvaneto mi beshe otnosno tezi ДВЕТЕ ГРУПИ, poradi vechnata tema mejdu tqh
    I est, ubedih se, che v toq forum blek nqma :P A pyk te nazovah zashtoto za teb znam sys sigurnost che slushash...
    :P
    Задаваш тема а престава си нямаш за кфо се гофори....ако повтора още веднъж че Бурзум не е група а човек....на име Варг фамилията ако не се лъжа е Викинсен...СТФУ просто
    Entombed For live

  15. #15
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Бурзум е група в състав: Варг Викернес.

    Енормиъс? ->

  16. #16
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Е как ще се остави Кристиян... ебати ънкоравото е.

  17. #17
    Ибал ли съм го на Англ беше нещо подобно на Euronymous a tfa az kfo sam si zapomnil :d i btw Варг означавала Бял вълк или подобно истинското му име е Кристиан Викирнес
    Entombed For live

  18. #18
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Смятай да палиш църкви и да се казваш Кристиян...

  19. #19
    E ne e taka shtoto giganti v black metala kato Immortal naprimer ne sa bili antihristi....taka 4e li4no obejdenie spored men
    Entombed For live

  20. #20
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    ви ееебба тпи я меятъл ие еба мазни пее раси
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  21. #21
    Е то кат Предатор ВС Ейлиана е !!! Страхотия някаква ,или пък некво мортала 2 - ката . И Кво Бурзум ко бие ше им праи ли фатал ,ма той май вече им е .И виж кви работи научих обаче и им вярвам ,няма как просто,то тука ако не си мега фен ще си поне повече от фен
    9 книги !!!! е да де Кристиан Андерсен ... Малката Русалка,Кибрито - Продавачка и прочие аааааааа скии как се навърза с палежа на църкви
    Ае тоя път неа да гласувам обещавам ... чаак като пуснат Бодом ВС Канибалите МОЖЕ !!!!
    подпис

  22. #22
    http://www.burzum.org/eng/library/ ай гледай....пф...А тва за Канибал Корпс вс Бодом хахахахх може би музиката им няма нищо общо?!
    Entombed For live

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Цитирай Първоначално написано от Metalist
    Е то кат Предатор ВС Ейлиана е !!! Страхотия някаква ,или пък некво мортала 2 - ката . И Кво Бурзум ко бие ше им праи ли фатал ,ма той май вече им е .И виж кви работи научих обаче и им вярвам ,няма как просто,то тука ако не си мега фен ще си поне повече от фен
    9 книги !!!! е да де Кристиан Андерсен ... Малката Русалка,Кибрито - Продавачка и прочие аааааааа скии как се навърза с палежа на църкви
    Ае тоя път неа да гласувам обещавам ... чаак като пуснат Бодом ВС Канибалите МОЖЕ !!!!


    отдавна не бях виждал толкова счупено мнение

    Ае няма да чета кво си писал ,щтот сум прекалено зает да ти гледам блога ...
    подпис

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    як ми е блога, знам си
    Е как ! Нали слушаш все пак некви древни музики !!!
    подпис

  25. #25

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Sofia-Ov4a kupel
    Мнения
    144
    az sum tvurdo za mayhem tova mi e edna ot lubimite grupi vupreki 4e ne gi smqtam za edna ot nai velikite black ne sa po veliki ot immortal ili emperor no sa sus nai psiharskata istoriq i vse pak ne sa bili vinovni horata 4e sa otka4eni a 4i4o ni varg skoro 6te go o4akvame da izliza mai 7-8 godinki mu ostavaha

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си