.
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 122
  1. #1

    Какво Ви е мнението за новото правителство?

    Ще ни оправи ли?
    Или ще ни "оправи"

  2. #2
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Обсъждали сме го това в една от другите теми. Казва се "А сега"

  3. #3
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    докато я има нагласата, че некой трябва да ни оправи...нищо никога няма да се оправи
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  4. #4

    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    София/Бургас
    Мнения
    218
    Много силно скептичен съм към новото правителство, но все пак се надявам да ме опровергаят.
    А съм напълно съгласен с мнението на потребителя над мен - докато чакаме да ни оправят - най-много да ни оправят отзад.

  5. #5

    Регистриран на
    May 2009
    Град
    София
    Мнения
    236
    Вярвам в Бойко!

  6. #6
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Цитирай Първоначално написано от gigaherz
    Вярвам в Бойко!
    In Boyko we trust !

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    540
    Е,още не мога да кажа какво мисля,защото са едва в началото (въпреки,че малко зех да се дразня с прекаленото наблягане на темата за лошото наследство,ние и без това сме наясно че е такова).Нямам много вяра,че ГЕРБ може да промени много нещата,винаги съм си мислела,че са въздух под налягане,но дано не съм права.Все пак и само да не оплескат тотално,пак е добре.Няма как да управлява по-лошо от тройната коалиция каквото и да прави
    98% от младото поколение харесва чалгата!
    Ако си от 2%, които я мразят сложи това в подписа си.
    Maybe I'm addicted, I'm out of control,but you're the drug,that keeps me from dying...
    all I really know is,you're the only reason I'm trying...

  8. #8
    Супер фен Аватара на umri
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Студентски град
    Мнения
    2 914
    Мнението ми е, че сегашното правителство е от най-голямо значение за бъдещето на нашата нация. Причината е, че целия народ гласува доверие на новата сила и, ако се окаже провал, като правителствата на Станишев и Сакскобурготски тогава народа ще изгуби и последната капка доверие. Лично аз съм позитивно настроен към новото правителство, но разбира се не прекалено, защото да не се разочаровам. Но правилното решение е да се гласува и в случая за по-малкото зло, което е ГЕРБ. Харесва ми как започнаха да се издирват старите мошенници и постепенно да се водят дела. Но ще видим.
    Temet Nosce

    벨야카

  9. #9
    Голям фен Аватара на rauwkost
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    775
    Новото правителство, като старото.. всичките лами само лапат пари а за държавата нищо не правят. Симеон Сакскобургготски какво каза? За 600 дни ще оправя държавата.. да ама на! Ние трябва да оправиме държавата, но тъй като не сме единни ами всеки си гледа за него си (и как не) няма оправия, ще си духаме попарката и това си е.
    "Whenever someone smiles at me, all I see is a chimpanzee begging for its life."

  10. #10
    Бяха 400 дни. Абе Бойко само да вкара част от бившите управляващи в затвора ,втория мандат му е сигурен.

  11. #11
    Супер фен Аватара на Stani46
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Момче съм
    Мнения
    1 409
    Цитирай Първоначално написано от Firstwave
    Бяха 400 дни. Абе Бойко само да вкара част от бившите управляващи в затвора ,втория мандат му е сигурен.
    +1
    Цитирай Първоначално написано от storex
    Бе кажи им, че са жени и не ги обиждай повече
    Шегувка

  12. #12
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Цитирай Първоначално написано от rauwkost
    Симеон Сакскобургготски какво каза? За 600 дни ще оправя държавата.. да ама на!
    Цитирай Първоначално написано от Firstwave
    Бяха 400 дни.
    Ама вие сериозно ли бе ?

  13. #13
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Седнали да ми говорят за политика, те не помнят обещание от преди 8 години. 800 дни беше обещанието на Сакскобурготски! Запомнете го!

  14. #14
    Супер фен Аватара на Stani46
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Момче съм
    Мнения
    1 409
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    Седнали да ми говорят за политика, те не помнят обещание от преди 8 години. 800 дни беше обещанието на Сакскобурготски! Запомнете го!
    Защо да го помня този боклук Сакскобурготски ?
    Цитирай Първоначално написано от storex
    Бе кажи им, че са жени и не ги обиждай повече
    Шегувка

  15. #15
    800 бяха, наистина.
    Колкото до новото правителство-още е рано, но имам чувството, че и те ще ни е*ат.Нормално.Никой няма да сложи за управляващ някой, който може реално да оправи държавата.Един път, в миналото, един човек е успял да вземе властта и да оправи държавата си след криза, пък после едвам са го спрели да не завладее целия свят Ако дойде някой като него, тогава ще кажа, че вярвам, че ще България ще просперира!
    Пишете грамотно, на кирилица!
    Пийте си млякото редовно!
    Слушайте мама и тате!

  16. #16
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Цитирай Първоначално написано от Stani46
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    Седнали да ми говорят за политика, те не помнят обещание от преди 8 години. 800 дни беше обещанието на Сакскобурготски! Запомнете го!
    Защо да го помня този боклук Сакскобурготски ?
    Защо говориш като си куха като лейка ?

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    540
    Цитирай Първоначално написано от mitternacht
    800 бяха, наистина.
    Колкото до новото правителство-още е рано, но имам чувството, че и те ще ни е*ат.Нормално.Никой няма да сложи за управляващ някой, който може реално да оправи държавата.Един път, в миналото, един човек е успял да вземе властта и да оправи държавата си след криза, пък после едвам са го спрели да не завладее целия свят Ако дойде някой като него, тогава ще кажа, че вярвам, че ще България ще просперира!
    98% от младото поколение харесва чалгата!
    Ако си от 2%, които я мразят сложи това в подписа си.
    Maybe I'm addicted, I'm out of control,but you're the drug,that keeps me from dying...
    all I really know is,you're the only reason I'm trying...

  18. #18
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Цитирай Първоначално написано от love_enrique
    Цитирай Първоначално написано от mitternacht
    800 бяха, наистина.
    Колкото до новото правителство-още е рано, но имам чувството, че и те ще ни е*ат.Нормално.Никой няма да сложи за управляващ някой, който може реално да оправи държавата.Един път, в миналото, един човек е успял да вземе властта и да оправи държавата си след криза, пък после едвам са го спрели да не завладее целия свят Ако дойде някой като него, тогава ще кажа, че вярвам, че ще България ще просперира!
    И мойта реакция е

    България няма нужда от втори Хитлер. Ти добре ли си? Някакъв психопат, един патологичен случай на мозъчен фалит! Не, мерси...А и няма кой да го допусне това.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    Цитирай Първоначално написано от love_enrique
    Цитирай Първоначално написано от mitternacht
    800 бяха, наистина.
    Колкото до новото правителство-още е рано, но имам чувството, че и те ще ни е*ат.Нормално.Никой няма да сложи за управляващ някой, който може реално да оправи държавата.Един път, в миналото, един човек е успял да вземе властта и да оправи държавата си след криза, пък после едвам са го спрели да не завладее целия свят Ако дойде някой като него, тогава ще кажа, че вярвам, че ще България ще просперира!
    И мойта реакция е

    България няма нужда от втори Хитлер. Ти добре ли си? Някакъв психопат, един патологичен случай на мозъчен фалит! Не, мерси...А и няма кой да го допусне това.
    Хората сложили Бараката наистина няма да го допуснат, защото този път може и х'Америката да усети що е то справедливост за един определен народ, който се занимава предимно с кражби, фалшификация и измами.
    Всъщност, браво, добри деца, знаете историята и знаете кой е спасил държавата си от невиждана криза и я е издигнал до ниво почти да владее три континента!
    Сега ако спрем да гледаме пропагандни филми и се замислим над историята, цена няма да имаме
    Пишете грамотно, на кирилица!
    Пийте си млякото редовно!
    Слушайте мама и тате!

  20. #20
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Цитирай Първоначално написано от mitternacht
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    Цитирай Първоначално написано от love_enrique
    Цитирай Първоначално написано от mitternacht
    800 бяха, наистина.
    Колкото до новото правителство-още е рано, но имам чувството, че и те ще ни е*ат.Нормално.Никой няма да сложи за управляващ някой, който може реално да оправи държавата.Един път, в миналото, един човек е успял да вземе властта и да оправи държавата си след криза, пък после едвам са го спрели да не завладее целия свят Ако дойде някой като него, тогава ще кажа, че вярвам, че ще България ще просперира!
    И мойта реакция е

    България няма нужда от втори Хитлер. Ти добре ли си? Някакъв психопат, един патологичен случай на мозъчен фалит! Не, мерси...А и няма кой да го допусне това.
    Хората сложили Бараката наистина няма да го допуснат, защото този път може и х'Америката да усети що е то справедливост за един определен народ, който се занимава предимно с кражби, фалшификация и измами.
    Всъщност, браво, добри деца, знаете историята и знаете кой е спасил държавата си от невиждана криза и я е издигнал до ниво почти да владее три континента!
    Сега ако спрем да гледаме пропагандни филми и се замислим над историята, цена няма да имаме
    На 3 континента в продължение на 2 години, НО за сметка на какво после? Една мижава държава репресирана от СССР и Англия, Франция и Америка. Голям успех няма що! Добре че се е самоубил този кретен, като си е видял действията. Само ми е чудно защо се е гръмнал? Сигурно е бил доволен и горд от себе си и се е радвал на зашеметяващия си успех или по точно на успеха на наближаващия крах.

    Само за едно съм съглсен с теб. Спри да гледаш пропагандни филми промити от неонацизъм и анти-американската СССР пропаганда и верно се замисли над историята, не комунистическата и фашистката, ами онази другата.

  21. #21
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Може да болен, психопат и т.н...само, че е най-успешния политик за всички времена, факта не може да се промени

  22. #22
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Цитирай Първоначално написано от ZipFail
    Може да болен, психопат и т.н...само, че е най-успешния политик за всички времена, факта не може да се промени
    Явно доста ни се различават вижданията за успешен. Мойто разбиране не е да доведеш държавата си до крах.

  23. #23
    Приятелю, ти майтапиш ли се или да?
    Добре, нека подходим разумно пък току виж успея да те убедя
    Я кажи поне един нео-нацистки пропаганден филм?Ама поне един.
    За разлика от 95% от излизащите от фабриката за помии "Холивуд"...

    Интересното е, че си сложил за аватар това цигане, отдолу пък герба на една от най-незаслужаващите съществуването си държави, наред с Израел... а се мъча да показвам и агитирам за разумна политическа насоченост Отивам да стискам камъни да пускат вода, на бас ще е по-успешно.

    Всъщност, отказвам се.
    За домашно-прочети списъка на публично екзекутираните мафиоти, след това се разтърси за останалите живи, след това за кражбите на всяко едно правителство след псевдо-освобождението, след това за зверствата на комунягите, след това за политиката на х'Америка по света, след това за статистиката за промяната на живота след аншлуса между Германия и Австрия, след това прочети за свеждането на престъпността, далаверите и прочее в Германия след приемане режима на Хитлер, буквално до нула, и ако вземеш да помислиш, можем да говорим сериозно.

    А да.... и ако покажете едно сериозно доказателство, че Хитлер е бил луд.Май луди са вярващите на подобните искрено-пропагандни простотии...
    Пишете грамотно, на кирилица!
    Пийте си млякото редовно!
    Слушайте мама и тате!

  24. #24
    И интересно е, какво е това мислене-Хитлер довел държавата до крах?!?!?!УАТ ДЪ ФЪК?! Че вие още малко ще кажете, че съюзниците са направили много хубаво като са бомбандирали България и са избивали българи, защото ние сме виновни!

    По тая логика и евреите са виновни, че са набутани по трудовите (не са други) лагери!
    Абе каква е тая странна логика?!?!?!Хитлер издига държавата си до върха, а в последствие това не се харесва на световното юдейство и на другите държави, щото ТОЙ е решил да прави кадърно управление!И ТИЯ ИЗРОДИ сриват Германия, за жалост.Но поради същността на немския народ, тя бива изградена наново и отново засенчва повечето от останалите държави.
    Единственото подобно ИСТИНСКИ САМОСТОЯТЕЛНО в момента виждаме в Иран.
    Пишете грамотно, на кирилица!
    Пийте си млякото редовно!
    Слушайте мама и тате!

  25. #25
    И ако каже някой, че ние сме виновни, че сме бомбандирани, то тогава да се замисли лошо ли е да се спазват националните интереси или трябва да сме както сега-да ни е*ат от всякъде и както тогава-да ни вземат териториите.Много по-добре НИЕ ДА СИ ГИ ВЗЕМЕМ пък ако ще и да не се хареса на разни ми ти съюзници!



    Край по темата.Няма смисъл да обяснявам повече.Дадох ви домашно.
    Пишете грамотно, на кирилица!
    Пийте си млякото редовно!
    Слушайте мама и тате!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си