.
Отговор в тема
Страница 1 от 13 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 320
  1. #1

    За или против ромското население в България сте???

    izrazqvaite svobodno mnenieeee!!!

    ramaiana:
    Редактирано заглавие и преместена от раздел-"любов",в раздел-"политика"

  2. #2
    твърдо против

  3. #3
    Голям фен Аватара на suitable
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    559
    Може и да не изпитвам особени симпатии към циганите, но спокойно мога да заявя, че мразя спамерите !

  4. #4
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    Ми много ясно ,че никой не ги понася. Друг въпрос е,че темата не е за тук и че пишеш на маймуница.Голям си българин няма що.

  5. #5
    Не говори в мн число,аз не ги мразя.
    Липсата на доказателства за съществуването на нещо, не е доказателство за неговата липса! Абе истината е някаде там ...

  6. #6
    tvurdo protiv! ne moje teb da te e strah da vurvi6 po tumno, a nego da ne go e strah ot nikoi i ni6to. ne moje policai da pozdravi i da kaje''dobur den. kak ste mom4eta?'' a ciganina da my kaje ''tursime da vurjem nqkoi kato teb''. ne moje maika ti da se 4ydi na kolko da se razpokusa i kak da izkara pari, za da ima6 drehi na gurba si, a ciganina da naperda6i 7-godi6no detence i da my vzeme lev4eto, zaradi koeto ba6ta my raboti cql den. 6te ima6 dete kogato znae6, 4e moje6 da my osigyri6 normalen jivot, a cigankata rajda, za da vzima pomo6ti. na 13-4-5-6 ve4e raboti6 kato... kvoto moje za da ima6 nqkoi lev, a 6-7-8-...........-68 godi6nite ciganki djobqt na poraziq.... koito zapo4na da mi govori za solidarnost i tolerantnost da si predstavi kak my biq 2 6amara na ym i pluq v liceto my! vsi4ko, koeto izredih se bazira na deistvitelni sly4ai, v nikoi sly4ai edini4ni.
    p.s. izvinqvam se 6liokavicata, nqma kirilizator

  7. #7
    temata ne e tupa. tq samo 6te pokaje kolko psevdomoralisti ima. kato se ka4ite v 11-kata na luvov most vsi4ki si zapy6vate nosovete i si prepipvate djobovete. evala za temata!

  8. #8

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от teen-age-R
    tvurdo protiv! ne moje teb da te e strah da vurvi6 po tumno, a nego da ne go e strah ot nikoi i ni6to. ne moje policai da pozdravi i da kaje''dobur den. kak ste mom4eta?'' a ciganina da my kaje ''tursime da vurjem nqkoi kato teb''. ne moje maika ti da se 4ydi na kolko da se razpokusa i kak da izkara pari, za da ima6 drehi na gurba si, a ciganina da naperda6i 7-godi6no detence i da my vzeme lev4eto, zaradi koeto ba6ta my raboti cql den. 6te ima6 dete kogato znae6, 4e moje6 da my osigyri6 normalen jivot, a cigankata rajda, za da vzima pomo6ti. na 13-4-5-6 ve4e raboti6 kato... kvoto moje za da ima6 nqkoi lev, a 6-7-8-...........-68 godi6nite ciganki djobqt na poraziq.... koito zapo4na da mi govori za solidarnost i tolerantnost da si predstavi kak my biq 2 6amara na ym i pluq v liceto my! vsi4ko, koeto izredih se bazira na deistvitelni sly4ai, v nikoi sly4ai edini4ni.
    p.s. izvinqvam se 6liokavicata, nqma kirilizator
    to4no taka e
    Но когато обичаш някого пусни на свобода , ако той/тя те обича ще се върне твоята страна, ако ли не няма за какво да съжаляваш,щастлив е той/тя без тебе и за него/нея ще се радваш.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от teen-age-R
    tvurdo protiv! ne moje teb da te e strah da vurvi6 po tumno, a nego da ne go e strah ot nikoi i ni6to. ne moje policai da pozdravi i da kaje''dobur den. kak ste mom4eta?'' a ciganina da my kaje ''tursime da vurjem nqkoi kato teb''. ne moje maika ti da se 4ydi na kolko da se razpokusa i kak da izkara pari, za da ima6 drehi na gurba si, a ciganina da naperda6i 7-godi6no detence i da my vzeme lev4eto, zaradi koeto ba6ta my raboti cql den. 6te ima6 dete kogato znae6, 4e moje6 da my osigyri6 normalen jivot, a cigankata rajda, za da vzima pomo6ti. na 13-4-5-6 ve4e raboti6 kato... kvoto moje za da ima6 nqkoi lev, a 6-7-8-...........-68 godi6nite ciganki djobqt na poraziq.... koito zapo4na da mi govori za solidarnost i tolerantnost da si predstavi kak my biq 2 6amara na ym i pluq v liceto my! vsi4ko, koeto izredih se bazira na deistvitelni sly4ai, v nikoi sly4ai edini4ni.
    p.s. izvinqvam se 6liokavicata, nqma kirilizator
    Абсолютно..

  11. #11
    И какво сега,всички дето се пишат много толеранти искате да ми кажете,че като видите някой нахален,миризлив циганин да си прави каквото иска просто му се усмихвате?! .. 0 не не .. Кой нормален българин би толерирал това ?! ... Нашите родители работят - те взимат помощи от данъците ни,както се каза по-нагоре ние от 14-15 годишни си търсим работа през ваканциите - те от 10 годишни крадат.И това никой не го спира!! .. В България циганите да имат повече права от българите .. И ще ми говорите за толерантност .. Пффф .. А какво ще кажете ако някоя вечер ви спипат няколко "добронамерени" рома и ви вземат парите .. да не говорим,че може и боя да си изядете ако са на кеф .. Е тогава ми говорете заа равнопоставеност и толерантност
    П.П. - НЕ отричам,че има свестни цигани.Аз лично познавам такива.И ако всички бяха като тях и аз щях да съм толерантна

    Темата не е за тук,но пък може да бъде преместена в подходящия раздел
    just a kid۵

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от _WiTh`LoVe_
    И какво сега,всички дето се пишат много толеранти искате да ми кажете,че като видите някой нахален,миризлив циганин да си прави каквото иска просто му се усмихвате?! .. 0 не не .. Кой нормален българин би толерирал това ?! ... Нашите родители работят - те взимат помощи от данъците ни,както се каза по-нагоре ние от 14-15 годишни си търсим работа през ваканциите - те от 10 годишни крадат.И това никой не го спира!! .. В България циганите да имат повече права от българите .. И ще ми говорите за толерантност .. Пффф .. А какво ще кажете ако някоя вечер ви спипат няколко "добронамерени" рома и ви вземат парите .. да не говорим,че може и боя да си изядете ако са на кеф .. Е тогава ми говорете заа равнопоставеност и толерантност
    П.П. - НЕ отричам,че има свестни цигани.Аз лично познавам такива.И ако всички бяха като тях и аз щях да съм толерантна

    Темата не е за тук,но пък може да бъде преместена в подходящия раздел
    много точно казано !
    в моя град на центъра цигани продават крадени телефони и сичко дори моя го намерих там но полицията си е бъркала в гъза

  13. #13
    Твърдо против!

  14. #14
    hottie
    Guest
    По принцип съм за малцинствата ако спазват нашите правила и норми. Но съм против оставянето им в България ако ще я карат така както те си решат - да ни мърсят страната, да крадат и пр.
    Това важи за всички народи.

    Аз като отида в Египет например се покривам достатъчно за да не провокирам с късите ми панталонки в най-голямата жега. Да не ме гледат накриво, защото съм единствената разголена жена.

    Обаче като другите дойдат при нас искам и те да спазват определени правила.Ние си имаме норми, ако те искат да са в България да заповядат, но да ги спазват, защото това е нашият начин на живот.

  15. #15
    Супер фен Аватара на prettyIdeath
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Somewhere in the deaths of your dirty imagination...
    Мнения
    1 206
    ПРОТИВ
    МОМИЧЕ СЪМ !
    PEACE ||//
    Suzuki - Way of life!

  16. #16
    искам да кажа на всички...не съм момче!темата не е тъпа защото така ще разберете колко хора ценят България.да наистина и турците също са проблем.надявам се да се намери някой които да го е грижа за държавата, а не само да отбива номера и да взима пари.Независимо от всичко и всички аз ще защитавам България.Аз съм българка и не ме е срам от това.За мен всички,които се движат с цигани също са цигани.Не ми пука....за останалите...само знам че малцинствата нямат работа в НАШАТА държава.

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от lp_maniq4ka
    Не ми пука....за останалите...само знам че малцинствата нямат работа в НАШАТА държава.
    a vsi4ki bulgarski emigranti togaz imat rabota v 4ujbina nali? moeto si e moe 4ujdoto oba4e e ob6to. vi e eba u egoistite. kak ste tolkova 4estni i borbeni emi hodete i opravete durjavata de koi vi spira?

  18. #18
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    Цитирай Първоначално написано от izzy
    Цитирай Първоначално написано от lp_maniq4ka
    Не ми пука....за останалите...само знам че малцинствата нямат работа в НАШАТА държава.
    a vsi4ki bulgarski emigranti togaz imat rabota v 4ujbina nali? moeto si e moe 4ujdoto oba4e e ob6to. vi e e** u egoistite. kak ste tolkova 4estni i borbeni emi hodete i opravete durjavata de koi vi spira?
    Има кой да я оправи,ама без гласуване тва не става.Българинът има нужда да си надигне мързеливия задник от стола и да прояви малко национализъм или поне това което е останало от него.За никого не е тайна,че младото поколение н-е г-л-а-с-у-в-а!И това не е,защото няма за кого,а защото личното мнение се е изпарило и историята не се помни.Те не могат да изпитват същия плам ,като този на хората отпреди 100 години.Което пък не значи,че не могат да се опитат да променят настоящето.Достатъчно е само човек да се огледа и да се замисли за бъдещето на собствената си страна.

  19. #19
    Аватара на Valentin123
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    170
    ПРОТИВ
    Мълчи! А вместо тебе всеки дол, пътека,
    дъбрава, езеро, река, рид, планина
    ще викат с глас през всички времена:
    "Тук българи са, българи от памтивека!"

  20. #20
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Цитирай Първоначално написано от babity
    д**ба малките расистчета и националистчета... нямате ли си друга работа?! Турците ги разнищихте, с'а и "ромите" к'во съ шашкате? Глейте си кефа и не глейте на другите! Бива и бива, ама пък грам толерантност няате!
    имам толерантност но преди месец и нещо точно тия разбиха къщата на село ... да ги обичам ли ???

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    имам толерантност но преди месец и нещо точно тия разбиха къщата на село ... да ги обичам ли ???

    ako bulgari ti bqha razbili ku6tata su6toto li 6te6e govori6? ne nali? 6te6e prosto da kaje6 vandali ili prestupnici. no kak da minem bez notka svetovna konspiraciq ili az sum po dobur ot drugiq...

  22. #22
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    аз не казвам че и българи не го правят ,а че циганите правят САМО ТОВА ... от всичките цигани една трета бачкат ,а другите как живеят ?? помощи+ кражби .... не е ли така ???намират им работа ,а те казват ,че не можели да я работят ... ти ако си на зор ще подбираш ли работите ???? е явно не са на зор и си е доста по добре по 300-400 лв на месец без да бачкат и от джебчийство още 200-300 ... еми това е живот ....а тва че българи го правят си е така ,но не е масово !

  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213
    ПРОТИВ ПРОТИВ ПРОТИВ

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



  24. #24
    Грабителите ВЪН! Против!!!
    Имам Родина, имам народ,
    имам и вяра, имам живот.
    Имам надежда, имам съдба,
    имам куража за тая борба.

  25. #25
    еми аз съм българин. Роден съм да бъда против!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си