.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    глоба за градския транспорт

    днеска ме хванаха без билет и ми писаха акт.смисал аз имах карта,която беше изтекла от 2 дни и те видяха ЕГНто и името и ме накараха да се подпиша,иначе глобата вместо 10,щяла да е 80 лв.искам да питам дали знаете ако не отида да платя ще стане ли нещо или никой няма да се занимава да ме търси,защото аз така мисля и не ми се плаща глобата.ако на някой му се е случвало да сподели личния си опит

  2. #2
    Контрольора не може да ти изиска нищо. В случай, че не искаш да си платиш глобата се вика полиция. От там полицаят ти изисква лична карта и се съставя граждански акт.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Christ
    Контрольора не може да ти изиска нищо. В случай, че не искаш да си платиш глобата се вика полиция. От там полицаят ти изисква лична карта и се съставя граждански акт.
    значи трябва да отида да платя?аз знам за хора,които не са си плащали и след това нищо не е станало,но все пак не знам дали да рискувам.мислех направо да си вадя нова карта,но се чудя тия да не ми правят проблеми за тоя акт

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от TheArchEnemy
    Цитирай Първоначално написано от Christ
    Контрольора не може да ти изиска нищо. В случай, че не искаш да си платиш глобата се вика полиция. От там полицаят ти изисква лична карта и се съставя граждански акт.
    значи трябва да отида да платя?аз знам за хора,които не са си плащали и след това нищо не е станало,но все пак не знам дали да рискувам.мислех направо да си вадя нова карта,но се чудя тия да не ми правят проблеми за тоя акт
    Нищо няма да плащаш. Ако си знаеш правата те ще ти плащат на тебе. :P

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Christ
    Цитирай Първоначално написано от TheArchEnemy
    Цитирай Първоначално написано от Christ
    Контрольора не може да ти изиска нищо. В случай, че не искаш да си платиш глобата се вика полиция. От там полицаят ти изисква лична карта и се съставя граждански акт.
    значи трябва да отида да платя?аз знам за хора,които не са си плащали и след това нищо не е станало,но все пак не знам дали да рискувам.мислех направо да си вадя нова карта,но се чудя тия да не ми правят проблеми за тоя акт
    Нищо няма да плащаш. Ако си знаеш правата те ще ти плащат на тебе. :P
    добре,мерси много за съвета

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Christ
    Контрольора не може да ти изиска нищо. В случай, че не искаш да си платиш глобата се вика полиция. От там полицаят ти изисква лична карта и се съставя граждански акт.
    Да ама за да викнат ченгетата тряа да се бръкнат 20-30 кинта .. за тва ти разправят там някви си глупости и те пускат ;]]

  7. #7
    На мен ми писаха такъв фиш преди 2 години...и оттогава никой не ме е поттърсил,даже карта си извадих без проблеми...!Контролите вече НЯМАТ право да глобяват,единственото,коет о МОГАТ е да те свалят от рейса!!!!!!!Така,че не се лъжете и не им давайте пари !
    Schranz music is my world !

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от _siNNer_
    Цитирай Първоначално написано от Christ
    Контрольора не може да ти изиска нищо. В случай, че не искаш да си платиш глобата се вика полиция. От там полицаят ти изисква лична карта и се съставя граждански акт.
    Да ама за да викнат ченгетата тряа да се бръкнат 20-30 кинта .. за тва ти разправят там някви си глупости и те пускат ;]]
    За пътни разходи ли са тия пари ?
    Think about it..
    Усмивката е ключ към любовта. Който не може да се усмихва, не може да обича, нито да спечели нечия любов.

  9. #9
    ^^ май да .. ама не съм много сигурна .. знам само ,че за да я викнат патрулката тряат паричкии ;]]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си