- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Въпрос: Сайтове за запознанства ?
Здравейте всички,
Имам няколко въпроса за сайтовете за запознанства от сорта на:
Примерно харесвам някой профил и решавам да й пратя Съобщение ... е да де ама какво да напиша в него и след това ако ми отговори какво да направя например да почна да й задавам въпроси или какво скайп да й поискам или ...![]()
sdfsfsdf
Skype poiskai
No li4no mnenie ne se zanimavai s takiva glyposti kato saitove za zapoznanstva
http://s4.bg.gladiatus.com/game/c.php?uid=15668
pi6i i dedaznaaaam mn si sladka ili zdrastiposle i piskai skaip i takaaa aide uspeh
![]()
не й пиши "здрасти" или "hi"... всъщност ако щеш й пиши, просто е адски тъпо, ако искаш да си оригинален се понапъни малко...
Е нали затова пускам темата за да ми дадете съвети !!!Първоначално написано от loriot
sdfsfsdf
еми пишеш й,че ти е привлякла вниманието,че е сладка и такива работи и я питаш за скайп![]()
Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”
Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.
Ooo ne si pravi truda ako e nqkva po-hubavka ne se li doseshtash che i e pisnalo vseki da i prasha maloumni suobshteniq i prosto nqma da ti otgovori![]()
Jenata e kato debalansiran kur6um. Vliza prez surceto, minava prez djoba, i ti izliza prez nosa!!!![]()
Pp
е постави се на нейно място ще си дадеш ли сайпа ?Първоначално написано от ThePowerOfLove
sdfsfsdf
Еми не знам .. напиши й, че е сладурана нещо такова ..искай й скайпа .. пък тя ако е заинтригувана ще ти го даде
![]()
It is not the movements that make a dance beautiful, it is the emotions that inspired the movements that make it beautiful!
Недей да й искаш скайпа още от първия път.Почакай малко,початете си в сайта за запознанста.
Недей да бързаш.
;]
Еми то за това мъжът е ловец и мъжът прави първата крачка... в нашите случеи момчетоЩе пишеш на една на втора на трета... и горе долу една от десетина ще ти пише а какво ще излезе не се знае... аз започвам с хи или с здр ама това е най-тъпото, но па кво по оргинално да измисля... тя ако те хареса и само здр да и напишеш пак ще ти отговори... ама все пак кажете и вие как започвате
![]()
ами, ако и тя му отговори със "здр", тогава кво прайм, ммммм ?![]()
ми пич не че нещо ама толкоз ли си тъп....![]()
![]()
![]()
всичко идва от самсебе си, ако видиш че е свестна, след 1 2 3 .. съобщение и искай квото и да е... първо и виж профилчето и намери нещо общо, за да има за какво да ти пише и й пиши на някой ваш общ интерес , иначе така на късмет
![]()
![]()
Попитай ме http://ask.fm/alekscheto00
Ми кво да ти кажа имах няколко гаджета от сайтове за запознанства,със вси1ките първо си писахме ква музика слушаш![]()
Вади си изводите,че за всеки си е индивидуално.Ако искаш хубаво да се подмажеш вадиш ценната информация от описанието на потребителя и питаш някъв тъп въпрос възоснова на тази така ценна информация.![]()
Тия сайтове са много яки![]()
съгласна в skype си имам доста познати от aha.bg първо си бъбрим там но решаваме че става бавно и си сменяме skype-четатаПървоначално написано от SiNiStEr
![]()
Знам не съм идеална,малко наивна и малко странна!Всичко за мен е черно и бяло...!Заради никой не се променям,нараняват ме без сърце оставам,но и да падна пак се изправям .....
До къде стигнахме... Не само, че ни питате как да се целувате, как да се запознаете с някой (на живо) ми и вече не знаете какво да напишете в некво нет пространство... Просто нямам думи![]()
![]()
Животът е адът описан в Библията!
Първоначално написано от fudankoo
![]()
![]()
![]()
Нещо веселяшко й напишиНа мен един френд вече, ми беше писал, че тортата на снимаката (беше от рождения ми ден), тортата ми изглеждала много вкусна или нещо такова, не знам, не го пазя вече. И мен ме грабна, много е шантав
![]()
1.Ако си глупав, ще измислиш нещо тъпо и изтъркано, тогава има два варианта:
а) тя е глупава също и ти отговаря.
б) тя е по-умна и или те затапва, или не ти отговаря.
2.Ако си умен, ще измислиш нещо оригинално, което ще я провокира. Тогава има само един вариант - ще ти отговори.
Въпросът е, че ако си от първите, няма смисъл да ти измисляме нещо оригинално, защото тя така или иначе ще разбере, че си от първите и тогава пак ще стигнем до номер 1. Но пък ако си от вторите, ще си напънеш мозъка и ще измислиш сам какво да и' кажеш, а тогава няма да има нужда тя в последствие да стига до извода, че не си толкова от вторите, колкото от първите.
Или накратко - риск печели, риск губи. Напъни се сам!
=)
П.С. Не искам да кажа, че ако не можеш да измислиш нещо, си глупав или обратното. Просто не ми дойде подходяща дума. (:
не е така... ако човека отсреща има интересна визия би отговорилаПървоначално написано от MiSs_DioR_CheRiE
![]()
Пишеш й здрасти и тя ако е заинтересована и те попита как си, ти отговаряш: "Ами като изключим, че днес замалко да се ударя в един стълб когато видях красавица като теб, съм добре."
Еми опитваш се да намериш Skype започваш да чатиш но по дълго не от типа да, не и не започваи с тва какво правиш или нещо тъпо покажи хумур и нещо може да се получи между вас попитаи за интересите му /и може да има съвпадение![]()
Тия сайтове са супер смешна работа.Повечето момичета са пикли на по 12 години,които са се разголили я по сутиенче,я без него...уж има правила в тия сайтове без порнографски снимки,е според мене целите тия сайтове са си баш порнографски,няма смисъл да се занимаваш с тия неща!
ПоРаЖеНиЕ Не СъЩеСтВувА,дОкАтО чОвЕк Не сЕ ПриЗнАе За ПоБеДеН!
Абеее,вие добре ли стеее?! Освен ако не е баба Цоцолана ако и напишеш "Здравей,много си сладка.".Не само,че ще те отреже ами и няма да си направи труда да ти отговори.По-скоро измисли нещо оригинално,но не нещо,което всички биха и казали.
"Здравей,бонбон!" - Е,това е сладурско,зависи кой ти го казва естествено и най-вече зависи дали си гадна надута кифла.
![]()
“Simplicity is Beauty and Beauty is simplicity, nothing more, nothing less.”
-- http://www.youtube.com/watch?v=15uFb2wjxjg <3
Първо ще разгледа твоите снимки, за да види дали "струваш".Първоначално написано от fudankoo
Но важното е да си оригинален, защото някои хора отговарят само на впечатляващи и отличаващи се съобщения/коментари.