.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: Скъсване

  1. #1

    Скъсване

    Здравейте, с приятеля ми имаме малък проблем, но не съм сигурна как да го обясна значи върху главичката има една тънка ивичка която минава до кожата.. по това което четох може би е Френум, но не съм сигурна.. та тя се скъса от 3/4 дни не сме правили секс, понеже го боли, и съвсем издивява понеже го боли и изобщо не е опитвал да се празни та въпроса ми е при такова скъсване въпросното нещо зараства ли? Или си остава така.. има ли някакви кремчета за мазане които облекчават болката?

  2. #2
    мисля,че трябва да отиде на уролог.

  3. #3
    Мисля, че самото скъсване не е опасно, даже се практикува подобен вид операция. По- тежко е може би когато се скъса при полов акт. Това става само когато момчето е с къс френолум. Но мисля, че зараства (спира да боли), а щом се е скъсало, след това сексът ще е много по- свободен ;] все пак е добре и почти задължително да се отиде на уролог.

  4. #4

    :)

    ебаси какво е правил гаджето ти ...толкова ли е бил груб ,че чак до там се е стигнало? Незнам как да ти помогна може би трябва да отиде на уролог а оттам той ще прецени
    Никога не мисли за бъдещето То идва достатъчно бързо

  5. #5

    Re: :)

    Цитирай Първоначално написано от Stanislav_Ch
    ебаси какво е правил гаджето ти ...толкова ли е бил груб ,че чак до там се е стигнало? Незнам как да ти помогна може би трябва да отиде на уролог а оттам той ще прецени
    не даже хич не беше груб незнам защо така се получи предишния ден се едно се беше сцепило съвсем леко течеше му кръв замалко после спря.. аз му казах да не прайме докато не му мине ама.. и се скъса по време на секс тамън флизаше и се скъса мерси за съветите

  6. #6

    :)

    Дано всичко да е наред
    Никога не мисли за бъдещето То идва достатъчно бързо

  7. #7
    Не на уролог,а на андролог!И то по-скоро!
    Bring me to life...

  8. #8
    незнам има си прах за зарастване, кислородна вода и реванол желателно е реванола да го разрежда и да слага много ама много малко и то само един пъ и после само с прах за зарастване ще мине много бързо.

    И следващия път за старт да ползва лубрикант и да не бърза да го вкарва бързо теб може да не те боли, но обикновенно това се случва.


    На мен ми се е случвало но в съвсем лека форма
    Negative feelings were burned by the progressive increase of Euphoria

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си