.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 76
  1. #1

    Мисля, че започвам да се побърквам

    Май започвам да превъртам... Чета една книга и разни четива в интернет за паранормални и метафизични събития , мистерии, магове , вещери, духове, магии, астрология и т.н. и вечер като си легна започвам да мисля върху това, което съм чел през дена и направо си умирам от страх, но ми е и много интересно да чета и размишлявам върху такива работи. Много вярвам и много се интересувам от такива четива, амулети, атрибути, гадаене,магии и т.н. Искам да попитам хората, които могат да ми дадат компетентно мнение по въпроса относно страха дали нараства или се преодолява с времето ? Защото много трудно заспивам и когато се замислям и е тъмно и тихо около мен, пак ме хваща адския страх... Започвам да си представям как около мен обикалят духове как ходат зад мен разни паранормални същества, от които около 85% не са настроени добронамерено но когато се обърна всъщност ги няма. Ще почакам още извесно време да вида какво ще стане и мисля да се консултирам с психятър...

    На някой от вас случвало ли му се е подобно нещо?

    / Напълно съм сериозен и темата не е ебавка (който не ми вярва да провери останалите ми коментари и ще види, че навсякаде съм сериозен и компетентен) /


    Edit - http://www.vbox7.com/play:f76b842c
    ...They say learning to love yourself is the first step
    that you take when you want to be real.
    Flying on planes to exotic locations won't teach you how you really feel
    ...



  2. #2
    Ooo mi ne znam qvno mn se vkarva6 vuv filmi kato 4ete6 tiq knigi

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  3. #3
    Супер фен Аватара на AutumnTears
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Between the Standing Stones
    Мнения
    2 014
    moje bi ako razpo4nesh da meditirash sled vsqko 4etene nqma da se strahuvash tolkova

    И само твоят съд ме вдига в небеса и хвърля в бездни...

  4. #4
    Аватара на nicolepcd
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Враца
    Мнения
    2 267
    Ооооо, и аз имах такъв период Майка ми много се дразнеше и ми изнесе една лекция за тия "глупости" и вече е по - различно... но до ден днешен си се вълнувам от тия неща... тайно
    еlsy

  5. #5

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    121
    ами аз искам само да споделя една история - гледах веднъж някакво предаване за паранормални явления и ставаше въпрос за хора, които без никаква причина просто си изгаряли и им оставали краката... имаше мн гадни сцени, мен почна сериозно да ме хваща шубето и докато гледах ми се струваше, че ми става някак си все по-топло и по-топло и си викам:"Отиде... Я се вземи в ръце..." Поопрайх се психически до края на предаването и после отивам при баба ми да й помогна, защото вършеше нещо... И изведнъж докато работим, бях с гръб към нея, и тя ми казва:"Абе какво е това на врата ти бе, пепел ли е?" при което направо и аз вече не си спомням как реагирах ест нямаше ми нищо... не знам защо го е казала, може би наистина е имало прах или нещо от сорта, но едва ли поради причината, която тогава ми мина през ума

    Та исках да кажа с това - приемай нещата спокойно, защото ако не да ти се случат наистина, то най-малкото психически може да се побъркаш... не мисля, че е здравословно А ако бях на твое място, просто щях да спра да чета такива работи, моята психика не издържа на такива неща...
    Когато Калигула вкарал коня си в Сената, всички коне в Рим се окуражили...

  6. #6

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Brussels,Belgium
    Мнения
    55
    Virtual^Reality,


    Smqtam 4e tvoito sastoqnie se dalji na samovnu6enie.Moito li4no mnenie e 4e trqbva da spre6 za izvestno vreme da 4ete6 za magi,magove paronormalni qvlenie.Taka smqtam 4e 6Te moje6 da se otarsi6 ot tezi problemi.Kolkoto do tymninata vseki znae simvolnoto zna4enie na tymnoto:zli sili,satani i nai-ve4E smartta.Zatova po moe mnenie ako 4ete6 razni ne6ta za paronormalni qvleniq da go pravi6 prez denq.Ako ima pak ne6to pi6i.

    Uspeh
    BULGARIA FOREVER!

  7. #7
    Духове няма.

  8. #8
    Аватара на flowerchence
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    46
    Аз пък веднъж ,докато четях една книга, бяха започнали да се случват много странни природни аномалии... в книгата се разказваше за нещо подобно и аз си бях втълпила,че каквото прочета се превръща в реалност... разбира се,скоро осъзнах,че това са пълни глупости

    Според мен си прекалено въвлечен в атмосферата на тези паранормални истории и започваш да си внушаваш какво ли не...предполагам,че ще отмине
    Колкото повече,толкова повече - казал Мечо Пух...и умрял от свръхдоза

  9. #9
    Знаете ли,че доста голяма част от хората полудяват от внушения?Това е доказано!Така,че само се успокой.Аз също много се вълнувам от такива неща и то доста отдавна...Преодолява се!Явно,четеш само за "кофти" паранормалности...Стегни се и когато си помислиш за тия явления и странности си кажи "Това е глупост!Зад мен няма нищо..." или пък си спомни,че има и добри духове и същества..

  10. #10
    Ааах много съм зле как не се бях сетил за добри духове това припомняне ми е от голяма полза благодаря ти много
    ...They say learning to love yourself is the first step
    that you take when you want to be real.
    Flying on planes to exotic locations won't teach you how you really feel
    ...



  11. #11
    Само да ви кажа, че едно от условията за занимащия се с окултизъм и паранормални явления е да не се страхува от нематериалното! Всичко което е в астрала е неспособно да ти навреди, ако ти не му "отвориш вратичка" за да го стори. Страхът именно отваря тези вратички, затова независимо какво се случва, запомни - никога не се страхувай от паранормалните явления.

  12. #12
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Никога не бих правил такива ритуали,все пак не искам да ме последва съдбата на Емили Роуз.
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  13. #13

    Re: Мисля, че започвам да се побърквам

    Цитирай Първоначално написано от Virtual^Reality
    Май започвам да превъртам... Чета една книга и разни четива в интернет за паранормални и метафизични събития , мистерии, магове , вещери, духове, магии, астрология и т.н. и вечер като си легна започвам да мисля върху това, което съм чел през дена и направо си умирам от страх, но ми е и много интересно да чета и размишлявам върху такива работи. Много вярвам и много се интересувам от такива четива, амулети, атрибути, гадаене,магии и т.н. Искам да попитам хората, които могат да ми дадат компетентно мнение по въпроса относно страха дали нараства или се преодолява с времето ? Защото много трудно заспивам и когато се замислям и е тъмно и тихо около мен, пак ме хваща адския страх... Започвам да си представям как около мен обикалят духове как ходат зад мен разни паранормални същества, от които около 85% не са настроени добронамерено но когато се обърна всъщност ги няма. Ще почакам още извесно време да вида какво ще стане и мисля да се консултирам с психятър...

    На някой от вас случвало ли му се е подобно нещо?

    / Напълно съм сериозен и темата не е ебавка (който не ми вярва да провери останалите ми коментари и ще види, че навсякаде съм сериозен и компетентен) /


    Edit - http://www.vbox7.com/play:f76b842c
    Много лесно ще си решиш проблема-просто спри да четеш тези дивотии и чети Светото Евангелие. Там е истината ако искаш да достигнеш до свръхестественото по някакъв начин.

  14. #14
    Според мене с времето ще го преодолееш. Еби му майката, да не ти пука. Около тебе има духове. И к'во? Ако не си ги закачал, няма да те пипат. Недей да се вживяваш толкова много. А нещата за духове не са дивотии, супер са си интересни
    Memento moriendum esse!


  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от ThunderGoddess
    Ако не си ги закачал, няма да те пипат. Недей да се вживяваш толкова много.
    Точно това имах предвид... Много рядко има случай на наранени хора по какъвто и да е начин от свръхестествени същества. Ако не го предизвикаш, няма да те закачи. Така, че спокойно

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от vvizard
    Само да ви кажа, че едно от условията за занимащия се с окултизъм и паранормални явления е да не се страхува от нематериалното! Всичко което е в астрала е неспособно да ти навреди, ако ти не му "отвориш вратичка" за да го стори. Страхът именно отваря тези вратички, затова независимо какво се случва, запомни - никога не се страхувай от паранормалните явления.
    Точно така Virtual^Reality, дано си се успокойл вече. Лично и аз се интересувам от такива неща, но никога не ме е било бъзе (whew)
    Some things are better left unsaid!

  17. #17

    Re: Мисля, че започвам да се побърквам

    Цитирай Първоначално написано от Virtual^Reality
    Май започвам да превъртам... Чета една книга и разни четива в интернет за паранормални и метафизични събития , мистерии, магове , вещери, духове, магии, астрология и т.н. и вечер като си легна започвам да мисля върху това, което съм чел през дена и направо си умирам от страх, но ми е и много интересно да чета и размишлявам върху такива работи. Много вярвам и много се интересувам от такива четива, амулети, атрибути, гадаене,магии и т.н. Искам да попитам хората, които могат да ми дадат компетентно мнение по въпроса относно страха дали нараства или се преодолява с времето ? Защото много трудно заспивам и когато се замислям и е тъмно и тихо около мен, пак ме хваща адския страх... Започвам да си представям как около мен обикалят духове как ходат зад мен разни паранормални същества, от които около 85% не са настроени добронамерено но когато се обърна всъщност ги няма. Ще почакам още извесно време да вида какво ще стане и мисля да се консултирам с психятър...

    На някой от вас случвало ли му се е подобно нещо?

    / Напълно съм сериозен и темата не е ебавка (който не ми вярва да провери останалите ми коментари и ще види, че навсякаде съм сериозен и компетентен) /


    Edit - http://www.vbox7.com/play:f76b842c
    Обикновено когато човек чете повече научава повече неща.По-знаещият винаги е по-предпазлив и по-страхлив, защото знае много.В твоят случай си прекалил с четенето до такава степен , че ти се е набило подсъзнателно и избликва когато не очакваш.Не ходи на психиатър.Иди на психотерапефт.

  18. #18
    Супер фен Аватара на _donna_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 669
    Предполагам,че ти е много тежко.

    Както аз като ям люти чушки после ме боли корем.И майка ми ми разправя "Просто спри да ги ядеш!",та и ти така.Просто спри да четеш малоумщини и всичко ще се оправи.Ай промис.

  19. #19
    Аватара на Lady_B_
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    София
    Мнения
    508
    Ако изпитваш такъв страх явно не трябва да четеш подобни неща Аз също съм увлечена, но от астрология и карма, интересувам се и от духове (не толкова), но не се страхувам. Внимавай ако страхът стане голям и действително не може да спиш нормално действително потърси помощ и не психятър (не си болен! ), а психолог успех
    Един отимист може да види светлината и там, където я няма. Но защо песимистът винаги бърза да я гаси ?

  20. #20
    Голям фен Аватара на akinom
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    889
    oh kato bqh mqlka i az mnogo se vjivqvah v tova no polu4ih edin suvet.. priemi gi kato tvoi priqteli i to ze 4e mi min asled 2-3 sedmici
    http://vbox7.com/play:dd4b6909
    Цената на истината -[м.ю.з.ii.к]-` (h)

  21. #21

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    49 Layer
    Мнения
    213

    Re: Мисля, че започвам да се побърквам

    Цитирай Първоначално написано от Virtual^Reality
    Май започвам да превъртам... Чета една книга и разни четива в интернет за паранормални и метафизични събития , мистерии, магове , вещери, духове, магии, астрология и т.н. и вечер като си легна започвам да мисля върху това, което съм чел през дена и направо си умирам от страх, но ми е и много интересно да чета и размишлявам върху такива работи. Много вярвам и много се интересувам от такива четива, амулети, атрибути, гадаене,магии и т.н. Искам да попитам хората, които могат да ми дадат компетентно мнение по въпроса относно страха дали нараства или се преодолява с времето ? Защото много трудно заспивам и когато се замислям и е тъмно и тихо около мен, пак ме хваща адския страх... Започвам да си представям как около мен обикалят духове как ходат зад мен разни паранормални същества, от които около 85% не са настроени добронамерено но когато се обърна всъщност ги няма. Ще почакам още извесно време да вида какво ще стане и мисля да се консултирам с психятър...

    На някой от вас случвало ли му се е подобно нещо?

    / Напълно съм сериозен и темата не е ебавка (който не ми вярва да провери останалите ми коментари и ще види, че навсякаде съм сериозен и компетентен) /


    Edit - http://www.vbox7.com/play:f76b842c
    Човек, които не живее чрез стрикни правила и строга дисциплина, ако се занимава с подобни неща стига до лудницата. Няма значение на кои служиш, дали на доброто или злото чрез тия неща, без спазването на основни духовни закони ще си навлечеш само неприятности. Ако след доста години постигнеш необходимото, тогава ги чети отново.

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Christ
    Духове няма.
    edin p1t da s1m s1glasen s nego ;]

  23. #23

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    49 Layer
    Мнения
    213
    Цитирай Първоначално написано от xaxa
    Цитирай Първоначално написано от Christ
    Духове няма.
    edin p1t da s1m s1glasen s nego ;]
    Духове има, но те не представляват това, което се показва по филмите или по онова клипче. Хората не знаят какво значи "духове", макар че така трябва да се наричат.

  24. #24

  25. #25

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    49 Layer
    Мнения
    213
    Цитирай Първоначално написано от xaxa
    i kakvo zna4i..
    a kak predstavlqvat..
    otgovori s seriozni otgovori
    Много си любопитен И да ти кажа няма да го повярваш, а сега ще се оправдаваш че си го измислям, и че ако е истина трябва да отговоря

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си