.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    проблем с лаптоп

    Здравейте! Значи преди час на лаптопът ми цъкнах с дясното копче на мишката и влязох в разделителна способност след което не знам какво направих и сега нямам нищо на екрана освен картинката която си стои там....не мога да заредя нови прозорци, рестартирах го ..положението е същото ..чува се звукът , че лаптопът е заредил но не мога да отворя каквото и да е....пробвах пак с това" разделителна способност" но то сякаш е отворено но на екрана не се показва нищо. Та какво мога да направя сега освен преисталиране >"?

  2. #2
    според мен няма какво друго да направиш освен да го преинсталираш
    !!! Продавам ръчно изработени бижута !!!
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=401161

    https://picasaweb.google.com/108084175227885091320 (албум)

  3. #3
    Здравей,
    Натисни Windows key + P и ако ти се появи прозорец на екрана избери Computer Only. Според мен си превключил на режим Extended Desktop и си задал като 1ви дисплей изхода за монитор.

    Поздрави

  4. #4
    Голям фен Аватара на ZloboMiR
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    672
    Цитирай Първоначално написано от gadgetsbg
    Здравей,
    Натисни Windows key + P и ако ти се появи прозорец на екрана избери Computer Only. Според мен си превключил на режим Extended Desktop и си задал като 1ви дисплей изхода за монитор.

    Поздрави
    Или натисни Fn (до контрола) + F ключовете, на които е нарисуван монитор, един след друг, докато намериш верния.

  5. #5
    Фен Аватара на NeENormalen
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Някъде из страната ;]
    Мнения
    240
    Рестартирай и помпи F8 преди да излезе логото на Операционната Система.. Ще ти се появи меню .. избери: Enable VGA mode.
    успех!
    vsichkii, osven men, sa tupii !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си