.
Отговор в тема
Страница 2 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 119
  1. #26
    Аватара на slun4evka
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    София
    Мнения
    330
    Цитирай Първоначално написано от jambo_bs
    WooDy винаги съм знаел че си гей който нищо не разбира и си приписва заслугите за всичко.Пълна шматка си
    Да .. а навсякъде писал "Плагиатството е лошо нещо" .. поне да не го беше писал това ...
    Марио

  2. #27
    Повече от фен Аватара на WooDy
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    оmг о.О sмqтаi ;D
    Мнения
    471

    Ръководство за (пре)инсталация на Windows 7

    АВТОРСКО ПРАВО!

    .: machoka :.



  3. #28
    А някой ще обясни ли кое е по добре и защо разлики и т.н.
    Windows XP Pro. Service Pack 3 -BG
    vs.
    Windows XP Service Pack 2
    Бих му дала сърцето свое нека има две сърца. Само когато той е добре тогава ще съм добре и аз, но не бих дала очите си тогава ще сме еднакви... слепи ..... с(:
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=262032

  4. #29
    ами да питам на мене на скоро ми се наложи да си преинсталирам компа ама неможах не ставаше просто та занесох го на сервиз и там казаха че не съм успял заради райд или нещо от сорта трябвало с външен хард нещо си и т.н не разбрах много много та ако има нещо такова някой ще може ли да опише как става

  5. #30
    Голям фен Аватара на CucAgMuH
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Архангелск, Русия
    Мнения
    758
    Цитирай Първоначално написано от Kocha
    ами да питам на мене на скоро ми се наложи да си преинсталирам компа ама неможах не ставаше просто та занесох го на сервиз и там казаха че не съм успял заради райд или нещо от сорта трябвало с външен хард нещо си и т.н не разбрах много много та ако има нещо такова някой ще може ли да опише как става
    RAID е специален режим на работа на дисковете(повече от един) който ти едва ли използваш, като това дава преимущества в зависимост от използваният тип RAID. По-вероятно е диска/дисковете ти да са използвали AHCI(Advanced Host Controller Interface), поради което не си успял да преинталираш сам.

    Режимът AHCI, макар и много различен от RAID изисква драйверите за RAID за да действа правилно. Иначе самите ти дискове не могат да бъдат разпознати от системата. Windows XP не съдържа в себе си подобни RAID драйвери, затова при инсталация имаш няколко варианта:

    1) От BIOS превключваш контролера на дисковете в нормален режим, за да бъдат разпознати от Windows XP
    2) Намираш си (или си правиш) Windows XP в който са включени RAID драйверите за твоят модел контролер.
    3) По време на инсталацията използваш предварително записана дискета с RAID драйверите за твоят модел контролер(да, може само дискета, така са го измислили за XP - не може от диск, не може от USB, не може от мемъри карта...)
    4) Отказваш се от Windows XP и слагаш нещо което съдържа в себе си по подразбиране RAID драйвери като например Windows Vista, Windows NT, Windows 2003 Server, Windows 2008 Server, Windows 7(и много, много други OS които нямат общо с Windows ).
    Отдавна ви чета и все повече се гордея с нашата страна: ето вече и в психиатриите интернет е достъпен.

    My evul side ish powered by nostalgia... hush!

  6. #31
    Аз преинсталирах успешно и то 2 пъти за 1 ден не мислех че ще е толкова лесно суперску
    Бих му дала сърцето свое нека има две сърца. Само когато той е добре тогава ще съм добре и аз, но не бих дала очите си тогава ще сме еднакви... слепи ..... с(:
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=262032

  7. #32
    благодаря ти за помоща

  8. #33
    Как да запиша Windows Виста x64 на диск ?

  9. #34
    Да това е общо взето инсталацията... не е трудно

  10. #35
    Урока ми харесва,но имам 1 проблем нямам диск с драйвъри.
    Може ли някой да ми каже,как да разбера какви драйвъри ми трябват за да си ги сваля.
    Благодаря предварително.

  11. #36
    Цитирай Първоначално написано от LiLiToY
    Урока ми харесва,но имам 1 проблем нямам диск с драйвъри.
    Може ли някой да ми каже,как да разбера какви драйвъри ми трябват за да си ги сваля.
    Благодаря предварително.
    Зависи... от машината ти

  12. #37
    Цитирай Първоначално написано от LiLiToY
    Урока ми харесва,но имам 1 проблем нямам диск с драйвъри.
    Може ли някой да ми каже,как да разбера какви драйвъри ми трябват за да си ги сваля.
    Благодаря предварително.
    Слагаш си програмата "EVEREST Ultimate Edition 5.02 Build 1750" - която ще ти даде информация за всички компоненти на компютъра ти:

    - Модел на дънната платка
    - Звукова карта
    - Lan - карта
    - Видео карта
    - и т.н. в зависимост дали ти е настолен компютър или пък е лаптоп.

    След това трябва да търсиш в интернет драйвери за съответното устройство и за определена операционна система (примерно XP, Vista и т.н). Ако си с лаптоп може да потърсиш в официалната странаци на марката или в интернет пространството много често има качени торент файлове с целия пакет необходими драйвери!
    В програмата "EVEREST" на някой устройства, където е информацията за тях от долната част на прозореца има и линк оцветен в син цвят с адреса на съответния пройзводител на устройството и интернет страницата от която може да си свалиш драйвери...

    П.С. - Успех от мен!

  13. #38
    Много ти благодаря Беше доста изчерпателен

  14. #39
    Супер фен Аватара на Jus7DreamBoy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 190

    ..

    много хубава тема ! Който иска да се пробва без да направи някакви промени по компа си просто да дръпне тази програма " http://zamunda.net/details.php?id=109526 "

    Windows XP симулаторът е програма, която ще ви научи как да си преинсталирате Уиндоус-ът , без да трябва да се безпокоите че ще объркате вашия хардуер или софтуер. То симулира стъпка по стъпка цялата инсталация на XP, както е в действителност и то без да рестартира вашия компютър.

    N JOY
    СПАМ - Само Пиша Ама без да Мисля
    Голям лаф, дребни пари и мек х*й всеки може да извади!
    Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!
    Таралежът е птица упорита, не го ли ритнеш - не полита.

  15. #40
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    Като си стартирам компютъра най-редовно ми излиза, че му липсва някакъв файл. Трябва ли да рестартирвам всичко или не. Неска пак така стана - какво пипнах и аз не знам, но си тръгна.
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  16. #41
    офф аа на мен до едно време като си влючех компютъра ми се явяваше син екран с акаунтите и в долния ляв ъгъл пишеше изключи ее да ама не сега вече ми се явява едно малко прозорче в което пише акаунт и парола (въпреки че аз не съм задавала)ии искам да го махна да си бъда пак онова старото синьо нещоо нищо не разбрахте нали ???
    Don`t worry..be happy! [sun]*

  17. #42
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    257

    Re: Как да инсталирам Windows XP и Vista? (tutorial)

    Цитирай Първоначално написано от XceSS
    Изтеглете си ТОЗИ Windows (според мен е най-добрия в БГ тракерите).
    КУПЕТЕ СИ!Аман от авантаджий!
    Аз съм твърдо против платения софтуер,но съм още повече против крадения!
    Дъжд кола не мие и срам путка не ебе!

  18. #43
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Абе някой знае ли на оригинална Виста дали има Джава или аз трябва да си я кача? Как да проверя?

  19. #44
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    535
    Предлагам за да се научите да си преинсталирате Windows изтеглете този симулатор (в средата на страницата натиснете на иконката на windows)
    http://itsgi.net-bg.info/index.php?o...&id=4&Itemid=6

  20. #45
    Их толкова ли ви е трудно ад го иснталирате?
    Сваляте си ISO образ,зашисвате го на диск с Nero и опцията Burn disk image след това настровате биоса да буутва о от диск и рестартирвате,то зарежда и следвате инструкциите.Достатъчно опростено е инсталирването както на Linux,така и на MAC,и на Windows.
    Затова хората са ви сложили инструкции на самият сетъп.
    Какво му е сложното неразбирам?
    Не е важно какво говорят зад гърба ти.Важното е когато се обърнеш ВСИЧКИ ДА МЪЛЧАТ!!!

  21. #46
    Голям фен Аватара на ogun
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    580
    Цитирай Първоначално написано от TheBlackStranger
    Как да запиша Windows Виста x64 на диск ?
    Сваляш си програмата MagicISO. Става с 2 клика!

  22. #47
    Мега фен Аватара на Norty
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Смолян, България
    Мнения
    3 275
    Цитирай Първоначално написано от vikatavili12
    офф аа на мен до едно време като си влючех компютъра ми се явяваше син екран с акаунтите и в долния ляв ъгъл пишеше изключи ее да ама не сега вече ми се явява едно малко прозорче в което пише акаунт и парола (въпреки че аз не съм задавала)ии искам да го махна да си бъда пак онова старото синьо нещоо нищо не разбрахте нали ???
    И аз искъм помощ с тва
    Който се поддава на агресията , губи достойнството си.
    - Самурай Джак


  23. #48
    Мега фен Аватара на Petrow
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Барселона
    Мнения
    6 483
    Цитирай Първоначално написано от Norty
    Цитирай Първоначално написано от vikatavili12
    офф аа на мен до едно време като си влючех компютъра ми се явяваше син екран с акаунтите и в долния ляв ъгъл пишеше изключи ее да ама не сега вече ми се явява едно малко прозорче в което пише акаунт и парола (въпреки че аз не съм задавала)ии искам да го махна да си бъда пак онова старото синьо нещоо нищо не разбрахте нали ???
    И аз искъм помощ с тва
    Чесно да ти кажа найстина нищо не разбрах... ако търсиш настройки на ацц-та влез в контрол панела -> юзър акаунти... там има различни найстройки виж какво ти трябва..

  24. #49
    Цитирай Първоначално написано от Petrow
    Чесно да ти кажа найстина нищо не разбрах... ако търсиш настройки на ацц-та влез в контрол панела -> юзър акаунти... там има различни найстройки виж какво ти трябва..
    Да и по точно ето това трябва да намери и да сложи отметка на първото:


  25. #50
    Еее, от мен едно голямо БРАВО . Темата е добре обяснена и го пробвах на един друг компютър без никакви проблеми. БЛАГОДАРЯ
    Живота е суров, а аз съм пак пияна... Купона си тече, чуваш ли копеле ... ;dd

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си