.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38
  1. #1

    Може ли да се забременее от свирка и други въпроси

    puskam tazi temi4ka ne vidqx dali q ima no vupreki tova 6te q pusna ... iskam da vi popitam dali ot svirka moje6 da zabremenee6 (think) kak mislite vie i o6te edno vupros4e kakvo mislite za 4ikiqta turska 4ikiq obiknovena .. kakvi vidove 4ikii znaete i kak se pravqt dori obiknovenata ? ))))) o4akvam otgovori predvaritelno 10x

    т.7
    krem4et0

  2. #2
    vlez v google i potyrsi info za tova koeto iska6.....spored teb dali se zabremenqva ot svirka ?!? te spermatozoidite si imat krilca i ot hranoprovoda stigat to qicekletkata estestveno 4e ne moje...... kvi vidove ...samo takiva kvito ti kaza i fetish :P pone az za tova ZNAM....kak se pravi obiknovennata........ami...kak da ti se obqsni....hva6ta6 instrumenta i si marda6 rakata nagore - nadolu

  3. #3
    Това със свирката сериозно ли питаш?
    Иначе знам и за чекия с крака

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Kassu
    Това със свирката сериозно ли питаш?
    Иначе знам и за чекия с крака
    s krakata deto e pak ot oniq fetish

  5. #5
    Супер фен Аватара на MoOnLiGhT_ShAdOw
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Into the great wide open... Under the sky so blue...
    Мнения
    1 794
    Мда, забременява се. От хранопровода си влизат в стомаха, преработват си се сперматозоидчетата и когато излязат от другата страна, бързо се шмугват в съседната дупка и става той номерът.
    "Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във Вселена с толкова чудеса те успели да измислят скуката? Удивително!"


  6. #6
    Nedei, 4e moje da ima po-malki vyv foruma i da ti povqrvat

  7. #7
    Супер фен Аватара на MoOnLiGhT_ShAdOw
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Into the great wide open... Under the sky so blue...
    Мнения
    1 794
    Цитирай Първоначално написано от sadsad
    Nedei, 4e moje da ima po-malki vyv foruma i da ti povqrvat
    Техен проблем. Вече ми е писнало да се изнервям заради келеши, които името си правилно не могат да напишат, а вече са минали по 5-6 в леглото...
    "Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във Вселена с толкова чудеса те успели да измислят скуката? Удивително!"


  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от MoOnLiGhT_ShAdOw
    Цитирай Първоначално написано от sadsad
    Nedei, 4e moje da ima po-malki vyv foruma i da ti povqrvat
    Техен проблем. Вече ми е писнало да се изнервям заради келеши, които името си правилно не могат да напишат, а вече са минали по 5-6 в леглото...
    taka e.....vmesto da ska4at parvo v leglata da se poobrazovat mani4ko.....

  9. #9
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Онова момиче,което беше забременяло на 11 и роди бебе,го питаха какво е презерватив и контрацептиви - не знаеше...
    Та по темата - има ли смисъл да пиша по темата.Не може да се забременява и няма ли най-накрая да спрат да се пускат такива теми.

  10. #10
    ti 4uvala li si 4e matkata ne se namira v hranoprovoda??
    I JUST PLAY WITH STYLE
    http://prize.bg/parkourgirlss

  11. #11
    ami moje6 da zabremenee6,no samo ako tvoite qicekletki se namirat v gurloto ti...6toto po princip na6ite se namirat na drugo mqsto...no pri teb moje da e razli4no...koi znae?
    Liubovta...Tq zapo4va togava,kogato zaradi drug si gotov da izmeni6 na sebe si...

  12. #12
    xaxaxax da e zabremenqva se nai chesto ot svirki rajdash petznaci
    ТъПа СъМ - ЩоТ тА оСтаЙx лИ ?КуРвА сЪм - ЩоТу СъМ с НегУ лИ?ЛеКа СъМ - ЩоТо нЕ тИ вЪрЗаX ? И кФо сЯ пЛаЧеШ зА мЕн - дА аМЪ аЗ тА ЗаБрАвИх !!!

    РаЗлИкАтА мЕЖдУ мЪЖъТ и ШоКОлАдА е Че ШокОлАдА вЪрШи РабОтА и мЕк !!!

  13. #13
    ako ti svyrshi v ustata daje ne ako mu go lapnesh samoo i vednaga imash triznaci ako nevqrvash probvai a za 4ikite mnogo sa ;|) smao fantaziq da imash
    LIVERPOOL FOREVER !!!

  14. #14
    Една моя приятелка забременя от чекия... Какво да кажем за свирка?


  15. #15
    Добре ще те попитам едно въпросче. Първо знаеш ли как точно забременява жената? Второ- ако можеш да си отговориш на този въпрос обясни ми как точно ще забременееш от свирка.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от _butterfly_
    Добре ще те попитам едно въпросче. Първо знаеш ли как точно забременява жената? Второ- ако можеш да си отговориш на този въпрос обясни ми как точно ще забременееш от свирка.
    Според мен не е готова за секс...

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от LovePoisoned
    Цитирай Първоначално написано от _butterfly_
    Добре ще те попитам едно въпросче. Първо знаеш ли как точно забременява жената? Второ- ако можеш да си отговориш на този въпрос обясни ми как точно ще забременееш от свирка.
    Според мен не е готова за секс...
    Естествено че не е готова... да не знаеш дали се забременява от свирка и да питаш видове чикии мисля че само дете на 11-12 може да попита. Ама нали искаме да сме големи, да порастнем бързо и т.н... Защо вместо да отидеш в парка да играеш с другите деца трябва да лягаш в леглата на батковците? Тъжно е че така се развиват нещата...

  18. #18

  19. #19
    Може ли да ми обясниш как сперматозоидите ще стигнат до яйцеклетката през устата?

  20. #20
    Не!!! Не можеш да забременееш така! Вземи наистина да прочетеш малко литература преди да задаваш такива въпроси.
    Every night I will be in you dreams, cause only there I will be yours...

  21. #21
    ot svirka ne se zabremenqva!!!!! 4ikiq s raka ;tyrska 4ikiq s gardite na momi4eto ........

  22. #22
    Пич, забременява се и се раждат такива тъпоглави като теб.

  23. #23
    mne ... opredeleno ne moje!

  24. #24

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    в мечтите ти
    Мнения
    1 210
    Темата ми напомни за един виц-Дъщеря пита майка си"Мамо вярно ли е , че бебетата излизат оттам откъдето са влезли?-Да, вярно е-Олеле ми то тогава това бебе ще ми счупи зъбите.."
    ...That we are sharing the same bed, we're not sharing the same dreams anymore...

  25. #25
    Аватара на ra4ence
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 016
    Може и с крачета да му направите..свирка Доста е възбуждащо.
    Т.е.: На леглото сядате един срещу друг, с пръстчетата на краката му го масажирате.. Или пък той е прав до леглото а вие сте легнали по гръб. Като го стимулирате по тоя начин има поглед върху ония женски органи и едновременно с това му доставяте удоволствие
    Пробвайте
    Smile!?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си