.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 38 от общо 38
  1. #26
    момичето просто иска да се подготви за да впечатли някой батко....явно с предния не се е получило и сега иска съвети от по-опитните!
    а бе ти на колко си???

  2. #27
    Голям фен Аватара на go71n
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    806
    аиде 1во се научи как се пише "чикия" и после питаи а тва за свирката да напално вазможно празни ти се ф хранорпвода ти галташ за секунда и после си бременна даже от там е по пряк пътя о.О чекия се пише не чикия

  3. #28
    aman ot nekompetentni deca...

  4. #29
    xAxa da moje6...bremennosta prodyljava za kratko vreme moje o6te na sledva6tiq den da rodi6......ako......xAxAXxa

  5. #30
    Това е голям проблем...В един сайт за запознанства ми писа 11 годишна...и ми писа неща,от които мен ме хвана срам... I'm worried about the world that we live in Аз на 11 си играех с камиончета
    Не съм питал може ли да се забременее от свирка
    Insanity gives me wings !
    С най-гулемия : http://www.impulse.bg/Heartless

  6. #31
    OXXXxXXxxX 6oK i Panika..... Awreee dete typo ti normalno li si we....az ti pojelavam da zabremenee6 ot svirka 6toto kato gledam kvo si typo moje da si rodeno to4no ot tva! kvo puska6 takia temi....zemi se obrazovai malko parvo i posle pitai takia izmi6liotini.....pffff kfo da se obrazova6 weee lelelele ti o6e neznae6 ke ti e poloviq organ tragnalo da pita za 4ikii i svirki male maleeeeee na kae otiva toq svqt nz
    ReG-nah se Y Toq TyP FoRyM...Da Vi Se SmeIkaM Na PRoStOtiiKiTe!!! auxyuayxuayxuayxua
    HoU$3 Mu$!c !s My R3L!G!ON !!!
    ayxyuaixuaxyuax Ae PeaCe \/

  7. #32
    Цитирай Първоначално написано от Mr.Nightmare
    Пич, забременява се и се раждат такива тъпоглави като теб.
    nedei,4e 6te vzeme da ti povqrva

  8. #33
    Може,можее
    Даже,ако ти свърши на корема,сперматозоидите пускат бормашините и дълбаят до матката,но само един успява да я оплоди...този умният,който е минал през пъпа

  9. #34

    Re: Може ли да се забременее от свирка и други въпроси

    Цитирай Първоначално написано от baby_X
    puskam tazi temi4ka ne vidqx dali q ima no vupreki tova 6te q pusna ... iskam da vi popitam dali ot svirka moje6 da zabremenee6 (think) kak mislite vie i o6te edno vupros4e kakvo mislite za 4ikiqta turska 4ikiq obiknovena .. kakvi vidove 4ikii znaete i kak se pravqt dori obiknovenata ? ))))) o4akvam otgovori predvaritelno 10x

    т.7
    krem4et0
    Да направиш ли свирка ВЕДНАГА забременяваш, само леко да му го пипнеш , дори и през панталона . Отиди си купи ескапел и трепери докато ти дойде /ако ти дойде изобщо де / Аааа как ще кръстиш бебчето ?

  10. #35
    Не е към темата, но искам да питам как и аз да пусна въпрос тук?

  11. #36
    хАхахах е не разбира се, че се забременява, ако глътнеш повечко и после го раждаш в тоалетната Даже може да забременееш дори да свърши на пода и ти само го видиш с поглед и си оплодена хаахах, Като гледам темата е старичка, може да споделиш какво е станало, роди ли?

  12. #37
    Цитирай Първоначално написано от Daniel_1312 Виж мнението
    Като гледам темата е старичка, може да споделиш какво е станало, роди ли?
    ПАХАХАХАХАХАХАХА...........даа аааа........и аз искам да знам. Майко, ще откача. И преди 10 години ги е имало такива.

  13. #38
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Daniel_1312 Виж мнението
    хАхахах е не разбира се, че се забременява, ако глътнеш повечко и после го раждаш в тоалетната Даже може да забременееш дори да свърши на пода и ти само го видиш с поглед и си оплодена хаахах, Като гледам темата е старичка, може да споделиш какво е станало, роди ли?
    Фейк !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си