.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    въпрос за цикъла

    zdraveite ...az sum na 16 godini i iskam da vi pitam normalno li e na 12-tiq den da ti doide cikula ..za6toto poprincip mi idva na 25 ,26,27 den nqkude

    7 точка от правилата
    moderated by Coki

    Заглавията на темите трябва да са на КИРИЛИЦА.

  2. #2

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    1 520
    не е нормално , но не се безпокой може да е от нерви, смяна на времето и аз незнам, ако се повтори отиди на гинеколог
    ...

  3. #3
    Нормално е, защото може да е от смяна на климат, притеснение, и други.Ако обаче това нещо стане още 1-2 пъти отивай на лекар, защото може да е някакъв проблем.

  4. #4
    Нормално е, но не точно. Ако наистина си имала емоционални възбуди в повече може да се получи така. Бих ти казала, ако започне да се повтаря това да се консултираш с лекар. Ако е единичен случай няма страшно. На мен ми се беше получило така, ходих на доктор и ми предписа някакви лекарства. Не мога да кажа какви точно, защото беше отдавна.
    Много по-лесно е да събудиш у някого любов, отколкото да я запазиш.

  5. #5
    Значи мен ми се е случвало.Няма нищо обезпокоително.Нали знаеш че някои жени имат разнояйчни близнаци(е това е мн по-трудно защото попринцип си отделяме на месец само една яйцеклетка) Но има случаи когато ти се отделят и 2 .Лично за мен това е обяснението е поне аз така си го разбирам.Но ...
    Don't try to fix me i'm NoT broken






Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си