.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Благоевград
    Мнения
    176

    Подарък за гаджето.

    Кажете някой подарък за гаджето!Нищо толкова хубаво,че да му покажа колко го обичам, не се сещам!А има рожден ден! Дали една целувка е достатъчна?
    TWILIGHT :* :* :* H. POTTER :* :* :*
    [=
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=211342 http://www.priqtelstvo.hit.bg
    Ще намериш всичко ,което искаш да научиш за някого,в погледа му! Smile
    love..JB..love..Joe..love

  2. #2
    Според мен повече целувки ще са от полза..е и му купи нещо..
    Да бъдеш без мечти, означава да нямаш надежда.
    Да бъдеш без надежда, означава да живееш без цел...

  3. #3

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Под зелените смокини
    Мнения
    244
    купи си червена панделка и се опаковаи с нея по парфюм
    Нищо не внушава такова презрение към успеха, както мисълта за това, с какви средства е постигнат.
    http://www.teenproblem.net/teenid/dark0s

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от dark0s
    купи си червена панделка и се опаковаи с нея по парфюм
    e tova shte e vyrhovniq podaryk
    Dostatychno e da mu kajesh che go obichash Na momchetata ne im puka chak tolkova za podaryci... Momichetata sa po podarycite No sys sigurnost nqma da otkaje podaryk Podari mu neshto, koeto da mu napomnq za tebe, az imam takyv podaryk ot momicheto, koeto haresvam i vinagi kogato go vidq nqkak si dori da sym v losho nastroenie denq stava po-hubav Ne nujno da e neshto golqmo vajnoto e da e ot syrce i da e podneseno s dumite "Obicham te" i edna Sys sigurnost taka shte go zaradvash i kysmet s momcheto

  5. #5
    Купи му някое голямо плюшено сърце Аз на най-добрата ми приятелка подарих такова А и не са скъпи - 36 лв. Ама е огромнооо Може също някое синжирче с твоята буква Или кутия ягоди и сметана заедно с думите "Ако ти е бедна фантазията ги изяж сам,а ако не - ги сподели с мен" (или нещо такова ) Не го измислих както трябва ама още ми се спи

  6. #6
    Супер фен Аватара на MoOnLiGhT_ShAdOw
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Into the great wide open... Under the sky so blue...
    Мнения
    1 794
    1. Плюшените играчки са изтъркани.
    2. Ти не го ли познаваш по-добре от нас, за да знаеш кое би го трогнало? Един личен, но евтин, подарък е много по-хубав, отколкото някой мега комерсиализиран, скъп и лъскав. Лично мнение.
    3. Има десетки такива теми, да не кажа стотици, разтърси се малко! А и чичко Гугъл знае много повече, това не се научихте...
    "Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във Вселена с толкова чудеса те успели да измислят скуката? Удивително!"


  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от MoOnLiGhT_ShAdOw
    1. Плюшените играчки са изтъркани.
    2. Ти не го ли познаваш по-добре от нас, за да знаеш кое би го трогнало? Един личен, но евтин, подарък е много по-хубав, отколкото някой мега комерсиализиран, скъп и лъскав. Лично мнение.
    3. Има десетки такива теми, да не кажа стотици, разтърси се малко! А и чичко Гугъл знае много повече, това не се научихте...
    1.Не мисля,че са изтъркани Всеки харесва плюшени играчки ( е без теб явно )
    2.И какво да напише в гуугъл "какво да подаря на гаджето" ли Не знам на мен лично варианта с гуугъл ми се струва тъпичък ...

  8. #8
    Супер фен Аватара на MoOnLiGhT_ShAdOw
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Into the great wide open... Under the sky so blue...
    Мнения
    1 794
    Цитирай Първоначално написано от He}|{Ha_Dpo|`a
    Цитирай Първоначално написано от MoOnLiGhT_ShAdOw
    1. Плюшените играчки са изтъркани.
    2. Ти не го ли познаваш по-добре от нас, за да знаеш кое би го трогнало? Един личен, но евтин, подарък е много по-хубав, отколкото някой мега комерсиализиран, скъп и лъскав. Лично мнение.
    3. Има десетки такива теми, да не кажа стотици, разтърси се малко! А и чичко Гугъл знае много повече, това не се научихте...
    1.Не мисля,че са изтъркани Всеки харесва плюшени играчки ( е без теб явно )
    2.И какво да напише в гуугъл "какво да подаря на гаджето" ли Не знам на мен лично варианта с гуугъл ми се струва тъпичък ...

    1. И аз обичам плюшени играчки, хайде да не почваме с личните нападки. Но това, че аз ги харесвам, не значи, че съм засипала приятеля си с такива...
    Смятам, че те са малко отбий-номер. Добре, на този празник ще подари плюшка, но на следващия? Или ще затрупва гаджето си с камари плюшени играчки, които да се чуди къде да дене? Това е момче, да му се невиди, досега не съм срещнала нито едно мъжко същество, което да припада от възторг пред някое плюшено мече.
    2. Гугъл не е единствен, има си и търсачка на този сайт за стари теми. А и дори да напишеш "Какво да подаря на гаджето", ме съмнява да не излезе поне една такава тема, било от форум или нещо друго. Пък и може да напише "подарък за момче", "подарък за рожден ден", "подарък за гадже", "романтични идеи"... Дори и на английски. Знам ли, на мен лично ми се струва тъпичък варианта да не можеш да боравиш с гугъл.
    "Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във Вселена с толкова чудеса те успели да измислят скуката? Удивително!"


  9. #9
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    Цитирай Първоначално написано от He}|{Ha_Dpo|`a
    Цитирай Първоначално написано от MoOnLiGhT_ShAdOw
    1. Плюшените играчки са изтъркани.
    2. Ти не го ли познаваш по-добре от нас, за да знаеш кое би го трогнало? Един личен, но евтин, подарък е много по-хубав, отколкото някой мега комерсиализиран, скъп и лъскав. Лично мнение.
    3. Има десетки такива теми, да не кажа стотици, разтърси се малко! А и чичко Гугъл знае много повече, това не се научихте...
    1.Не мисля,че са изтъркани Всеки харесва плюшени играчки ( е без теб явно )
    2.И какво да напише в гуугъл "какво да подаря на гаджето" ли Не знам на мен лично варианта с гуугъл ми се струва тъпичък ...

    +1 ... аз съм на 14 и още им се кефя на плюшките .. познавам хора дет са на по 20 години та и пове4е и им се кефят ......

    а до авторката ... една целуфка в никакъв слу4ай няма да е достат14на
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  10. #10
    ami nz kaji ni kvi interesi ima mom4eto...
    naprimer moq 4ovek mn si pada po kitaiskiq-ieroglifi,bukvi i nz si kvo.i za rojdeniq mu den bqh namerila edno strahotno lubovno obqsnenie na kitaiski(nqmerih go v google)i kato go naui4h i mu go kazah mn se izkefi.
    taka 4e ako kaje6 ot kvo se interesuva shte e po-lesno

    sory 4e ne pisah na balgarski
    Толкова те търсих,че земятя заприлича цялята на теб,толкова те исках,че нарекох с името ти всяка моя вещ.

  11. #11
    Супер фен Аватара на MoOnLiGhT_ShAdOw
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Into the great wide open... Under the sky so blue...
    Мнения
    1 794
    Цитирай Първоначално написано от -4arovnata-
    аз съм на 14 и още им се кефя на плюшките .. познавам хора дет са на по 20 години та и пове4е и им се кефят ......
    Не казвам, че няма хора, които им се кефят. Аз след по-малко от 3 месеца правя 17 и все още обичам понякога да си гушвам някоя плюшка, докато спя. Но ако за рождения ми ден, Коледа, 6-те ни месеца, 8. март и Св. Валентин приятелят ми все ми подаряваше по някоя плюшка, щях да се замисля толкова ли не му хрумват идеи за други подаръци, макар винаги да си признавам, че още съм дете.
    Не казвам, че е лош подарък, но аз лично бих прибегнала към тази идея само ако нямам нищо друго наум. А и може и аз да съм попаднала на емоционални задръстеняци, но почти не съм видяла момче да подскача от радост и умиление при вида на плюшка. Че приятелят ми даже е заявявал и най-добрата ми приятелка, че смята момичетата за леко лигави, когато вземат да се прехласват "Аууу, ама колко е миличко, сладуресто..." и пр.
    "Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във Вселена с толкова чудеса те успели да измислят скуката? Удивително!"


  12. #12
    Напиши му стихотворение И му подари...нещо,което.. обича..тва ти тряя го знаеш!!!

  13. #13
    Аватара на gPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    РЮАР
    Мнения
    3 196
    Вкарай го в една стая и се с1блечи гола... ще му светнат очичките..

  14. #14
    Ми това какво да подариш на гаджето си винаги е било много трудно,но помисли от какво се интересува.Не е наобходимо да му купуваш нещо ОГРОМНО или скъпо,трябва само да е съобразено с неговият вкус,който предполагам ти познаваш добре,трябва да е поднесено от сърце и с много много любов и една голяма целувка

  15. #15
    ем кажи до колко пари разполагаш че да ти дадем по точен отговор!!!

  16. #16
    SMASH-SMASH-SMASH може ли да те помоля да ми го кажеш или..да ми пратиш линк за да видя за какво става въпрос изглежда ми интересно .. плс

  17. #17

    Question pomosht!!

    Az sum na 15 gadjeto mi sled 2 dni navurshva 19.. Neznam kakvo da my podarqq. Na 30.06 my podarh kluchodurjatel s moqta bukva zashtotto napravihme mesec. Sega neznam kakvo da my podarq suvetvaha me da e plushena igrachka no mislq che tova e po skoro za momicheta. Sushto taka mi predlagaha snimka v ramka obache nqmam vreme. Misleh si za parfum no ne sam sigurnaa. Iskam da e neshto originalno, no da ne e koi znae kolko skupo! Pomagaite nzm kakwo da pravqq!

  18. #18
    Голям фен Аватара на justasmile
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Sofia
    Мнения
    662
    Добре? Не знаете ли какви да интересите на гаджетата ви? Например, моя като ставаше май месец на 18 (познавахме се от 4 месеца, ходехме от половин) и му взех една черна тениска с червения кръст и трева на нея (мн яка ^.^) от на тъмно и също едно баси якото реге тиксо (пак от на тъмно)... исках да му взема и албума на Damian Marley 'Welcome to Jamprock', но го няма никъде в БГ (какво обикаляне падна ;дд).. и за това купих един празен диск за МР3 + обложка, изтеглих албума и го качих на диска и след това изпечатих на цветен принтер и я сложих на обложката (кутийката?) и няква картичка и мн сладка бележка в диска.. където му казах, че мн исках да му взема оригинален албум и т.н. .. А вижте това момче е реге-човек, много харесва такава музика (тои мн се зарадва на подаръка ^^).. просто трябва да си опознаете гаджетата, вместо да пишете по форумите какво да им купите
    ..Когато погледна в очите ти.. сякаш светът свършва...

  19. #19
    Mikaelaaa
    Guest
    Здравейте. Приятеля ми след 1 месец има рожден ден, заедно сме от 6 месеца, преди това бяхме най-добри приятели (познаваме се от 4-5 години). Навършва 19. Познавам го идеално, но ми е Много трудно да реша какво да му подаря, защото си има всичко и щом нещо ми дойде на ум веднага се сещам, че го има. Не си пада романтик, но се старае заради мен. Минало ми е всичко през ума. И единственото, на което се спрях е ключодържател с наша снимка (или с нашите имена) и презентация с причини, поради които го обичам, но искам да го зарадвам с още нещо. Играе лига и l2. Ще съм Ви благодарна, ако ми помогнете с избора.

  20. #20
    хубава дреха, торта, сребърна плочка ?

  21. #21
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от Mikaelaaa Виж мнението
    Здравейте. Приятеля ми след 1 месец има рожден ден, заедно сме от 6 месеца, преди това бяхме най-добри приятели (познаваме се от 4-5 години). Навършва 19. Познавам го идеално, но ми е Много трудно да реша какво да му подаря, защото си има всичко и щом нещо ми дойде на ум веднага се сещам, че го има. Не си пада романтик, но се старае заради мен. Минало ми е всичко през ума. И единственото, на което се спрях е ключодържател с наша снимка (или с нашите имена) и презентация с причини, поради които го обичам, но искам да го зарадвам с още нещо. Играе лига и l2. Ще съм Ви благодарна, ако ми помогнете с избора.
    не си пада романтик, но въпреки това си се спряла на тези подаръчета?
    имай милост ;/
    организирай му парти без лигавщини

  22. #22
    Направи му торта.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  23. #23
    на моя приятел му купих кожено портмоне за рожденият му ден от https://www.orangecenter.bg/gifts , там може да намериш и други хубави и оригинални неща за подарък.
    Последно редактирано от kamelia35 : 01-28-2015 на 13:28

  24. #24
    Подаръкът след време може да напомня за скарването. Затова не сувенир, ами може би едни много хубави шоколадови бонбони. Твоя ли е вината или просто ти вече си й простила, а тя не?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си