.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2007
    Мнения
    372

    Животът е труден...

    Защо животът е толкова скучен,напрегнат...подтисна т?Защо на младите хора не им се живее?Защото живота е суров и несправедлив!Самата аз неискам да живея...няма смисъл...прекалено ми е трудно.И не само на мен но и на много други хора.Забелязали ли сте когато гледате снимки на вашити родители или са ви разказвали за техните младини как всичко е било по спокойно и хубаво?Вече не е така!Сега напрежението в човека е твърде голямо...Защо?Колкото повече се развива страната,толкова по-голяма става конкуренцията.Конкуренция ли?Защо ни е тя?И другото е за униформите в училищата.Чувала съм много хора като казват "Нека има униформи,защото живота стана толкова скапан,че дори и първокладници гледат и се питат защо съученичето им е облечено по-добре от тях...трябва да са еднакви!"
    Написах тази тема за да се докаже,че на всеки човек му е трудно!Едва ли има такива с идеален живот!А ако твърдят,че е така...просто не е вярно!

  2. #2
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Ако на теб не ти се живее, то си е твой проблем Не казвай обаче, че и на 'всички останали не им се живее'. На мен ми се живее и още как, а трудностите правят ежендневието по-интересно, придават един от смислите за живеене )

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2007
    Мнения
    372
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Ако на теб не ти се живее, то си е твой проблем Не казвай обаче, че и на 'всички останали не им се живее'. На мен ми се живее и още как, а трудностите правят ежендневието по-интересно, придават един от смислите за живеене )
    Е...аз не съм казала на останалите "Хорааа...недейте да живеете!"

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    какво се правите на интересни??
    сякаш другите гледат отстрани живота, като филм
    всеки живее в него и не казвате нищо в тези теми, а само се правите на интересни

  5. #5
    Напрегнат-да.Но скучен и подтиснат може да е само ако ти си го направиш такъв

  6. #6
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Защо не споделиш, конктретно в какво се изразяват твоите трудности.Казваш, че заради тях не ти се живее.Не мислиш ли, че именно тежките ситуации и жестоките обрати трябва да те амбицират да се бориш, а не да се оставяш на течението да те повлече.
    Живога е дар и ти дава толкова много възможности, а ти едва ли използваш и половината от тях само защото си казваш-"Ох, колко е трудно, няма да се справя, все на мен ли и?! и т.н...
    Разбери няма смисъл от подобни вайкания.Знаеш ли в този момент колко голям е броят на хората ходещи голи, боси и гладни и те какво да правят да се предадат и да си кажат, няма да я бъде.Да, ама не.
    Не може просто така да се предавш!Разбираш ли?Още повече, че живота е такъв какъвто сами си го направиме.
    Понякога живота ни подлага на изпит, прпеди да сме си научили урока, но това не би оправдало провала ни.Просто живей, дишай, радмай се и се смей, ти си жива и товва би трябвало да те прави щастлива!
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  7. #7
    ^^Напълно съм съгласна с ЦвЕтИт0

  8. #8
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Всичко опира до това на кое ще се дадеш да те пречупи.Може, недай си боже, да скъсаш с приятел(ката) си или да те оставят на поправителен,родителите да се разведат и какво ли не още.Сигурен съм че има много хора по света,които биха агонизирали с дни, а някои и да решат да си прережат вените за това.В същия момент има много хора, които няма да се предадат на някъв проблем, а ще съберат сили и ще се изправят срещу него.Нещата не стават за ден два, но затова имаме вяра и надежда.Стига сте се депресирали и не намирайте края на света в раздялата с гадже на 14...
    "Трудно е да вземеш решение,да си отнемеш живота.Още по-трудно е,обаче,да се бориш да го запазиш!"
    А вие имате ли смелост да сте силни?
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  9. #9
    Аз пък ще ти кажа, че всички трудности правят животът прекрасен!!!
    I’ll always live for the nights that I can’t remember…And the friends I’ll never forget!!!


  10. #10

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    In Devil's Castle
    Мнения
    1 166
    моят живот е далеч от "идеален",ама ...не се оплаквам...усмихвам се и ми е приятно да живея!нали знаете,че човек всичко сам си го прави...ако не искаш да ти е трудно се усмихни и кажи лесно е ,бори се..
    someone else...

  11. #11
    е на мене па ми се живее ..

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от AtMosFera
    Напрегнат-да.Но скучен и подтиснат може да е само ако ти си го направиш такъв

    RestInPeace Smacy! Ti vinagi shte si v men ... Obicham te!

  13. #13
    Супер фен Аватара на bEbsI
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    1 033
    Живота бил труден- еми Добро утро!
    Но всички тези трудности мен ме амбицират още повече,да постигна целите и мечтите си.Та,ако живота беше лесен и всичко ти се поднасяше на тепсия какво би разбрала от него?! Ту мама,за парички,ту тати.А ти? Някакво безхарактерно същесто,мижетурка,която гледа само как да се забие в поредното кафе...
    Destiny is for losers.It's just a stuped excuse to wait for things to happen instead of making them happen.

  14. #14
    Животът е труден, за да не приемаш щастието и успехите като даденост, а да се бориш за тях

  15. #15
    На най-добрата ми приятелка й починаха 2ма роднини за 4 дена..
    на другата ми супер близка приятелка и почина също близък роднина пак днес..трябва и съм нон стоп до тях.
    гаджето ми се държи като свиня ,не е до мен когато ми трябва..
    баща ми е на химиотерапия.

    кво се оплаквате вие че не ви се живеело.я се осъзнайте,смешни сте жалки...
    да живееми се,това е живота..да му *** майката..
    Бети,много ще те папкам! / Ни мога да пофяфам!!!!

  16. #16

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    unknown
    Мнения
    878
    "какво сме ние?
    ние сме консуматори
    ние сме продукт на манията за модерен начин на живот
    убийства
    престъпност
    бедност... тези неща не ни засягат ?
    това което ни засяга са лъскавите списания
    телевизор с петстотин канала
    името на някой си върху бельото ни...
    нека не бъдем съвършенни
    стига сме били перфектни
    нека всичко си тече
    аз така мисля и може би греша
    но в крайна всеки си решава
    "
    доста добре казано ?

  17. #17
    jivotyt e truden, no v syshtoto vreme - prekrasen. kofti ti e zashtoto si puber, no ne go osyznavash. Vsichki sa minali i prez tozi period

  18. #18

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    На жив кораб с избягали затворници
    Мнения
    124
    Така кат ме гледате и на мене хич не ми сее живяло ан 2 пъти зимал съм блитерче диазепна с 100 грама уйски джони пешака помня паднах на не на лелгото а до него след 10 мин и не помян още до ден днешен кво стана сякаш 1 седмица от живот ами изченза ьаьаьа и наще нищо ен знаят явно съм лежла там борейки се за живот и еот ме на жив , скоро пак не ми се живееше ама не ми с е рискуваше да се самоубивам с хапчета и реших да спра да уча и живея нормално секи дне бях пиян ходех пиян и мръсне ан даскало имах 2-ки! преид 3 месеца започнах фитенс набих си 15 омнадрена изпих 120 метана и с епочуствах отново някой ся само едно гаже ми требе !

    относно колкое ШИт живота съм мн съгласен живееем в свят на кучета или се биеш или те бият ! лично мене ме крепи простотията и омразата
    и така до края на света ,мисля за тъмните среди за унбдарграунда аз съм човек от улицата след онея неща дето станаха мисля за себе си да ти кажа и пистолет ще си зема поне ще умра направил нещо , а не да бъда цял живто никой един беден прошляк дето друиса диазеани с цел да пукне !

    плакъл съмс дни как може да съм така наебан ама не требе да се стегнем намери нещо да те дигне намери си и цел , и така дай живота си за тази цел каот видеш че целтъ ти тръгва и ти ще си мн добре но винаги има и лоши моменти сега пак нещо съм се вбесил ама ше кварам още зоб и ще се напуия да видим дал ще пукна ако не заминавма на бал зимам пищова с мене и отивма да клатя цици !

    на който не му харесва не оцелва Съдбата отказва слабите ,
    4 и 12т. от правилата

  19. #19
    ^ Аз тебе лично бих те гръмнал, ако те видя някъде. Ти си просто един тъп, хленчещ консуматор, фабрика за лайна ! Клатиш се бездарно по улиците и се жалваш как живота е гаден.. замисли се за какво живееш тогава, паразит...

  20. #20
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Всичко зависи от това как гледаш на нещата които ти се случват. Колкото повече си повтаряш че живота ти е скапан толкова по-скапан ще става(законът на привличането)...

  21. #21
    Супер фен Аватара на Dumb
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    2 324
    Всичко което не ни убива ни прави по-силни–не ммислиш ли?За това живеем ,за да се борим ,да постигнем и да създадем един пълноценен живот.Бори се и дерзай.Изгради мечти и копежи ,за да имаш цели!Това е смисъла на живота-да дадеш от себе си на света.

  22. #22
    живота ти е лайна бате свиквай.....

  23. #23
    Повече от фен Аватара на FOOTSOLDIER
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    във филма
    Мнения
    491
    Цитирай Първоначално написано от dqdo_mraz
    живота ти е лайна бате свиквай.....

  24. #24
    Аватара на Alcohooligan
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Club "Old Number One" / RPU :D
    Мнения
    686
    Цитирай Първоначално написано от dqdo_mraz
    живота ти е лайна бате свиквай.....
    добър пост.
    Choose life. Choose a job. Choose a starter home. Choose dental insurance, leisure wear and matching luggage. Choose your future. But why would anyone want to do a thing like that?

  25. #25
    Аватара на Carmen_Kass
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Градът на скучаещите милионери
    Мнения
    1 478
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Всичко зависи от това как гледаш на нещата които ти се случват. Колкото повече си повтаряш че живота ти е скапан толкова по-скапан ще става(законът на привличането)...

    +1
    http://princessmagazine.tumblr.com/ --> my blog
    Препоръки,мнение,критика...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си