.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 51
  1. #1

    Как разпределяте парите си? :D

    Понеже на мен обикновено парите ми не стигат, ви питам как успявате да разпределите парите си, лишавате ли се от някои неща за сметка на други? Колко е приблизително заплатата на вашите и колко получавате вие от нея?

    Питам ви, защото много мнения на момичета изчетох в козметичния ни форум, че ползват все маркови козметики, купуват си маркови дрехи и т.н.

  2. #2
    Понеже почти всеки ден излизам,а имам лимит от 2 лева на даскало примерно си правя нещо от вкъщи. И вземам да свиквам и без това е по-полезно. А за да съчетая това,че искам да слабея примерно и нещо което искам да купя правя така:
    Примерно искам да си купя някакъв парфюм (който не е 5 лв) и вместо да искам пари от нашите парите които ги давам за да си копувам да ям ги събирам докато не си набавя достатъчната сума.Естествено не стоя гладна цял ден но примерно нещо вкъщи навън някакъв плод и така...
    А сега понеже майка е в стачка и не дава пари си намерих работа

  3. #3
    аз попринцип не харча мн,но ако ми се отдаде възможност да съм в центара със пари,които току що тати ми е дал мога да се върна в къщи и без 1 стотинка зависи и от настроението ми ест
    а за това което каза LovePoisoned не ми се вярва че тия момичета ВСИЧКИТЕ ползват маркови козметики

  4. #4

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    ПрИ Теб
    Мнения
    439
    Ми по принцип нямам лимит на парите относно нашите харча колкото ми дойде под ръка
    дРъПнИ мЕ нА сИлА, рЪцЕтЕ мИ хВаНи..нАкАрАй мЕ дА вИкАм бЕз дА мЕ бОлИ пРеХаПвАй уСтНиТе мИ, еЗиКа мИ сМуЧи О, нЕкА вЪрШиМ лУдОрИи дО зОрИ {P}

  5. #5
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Еми на мен ми дават по 25лв на седмица..
    На ден харча различно.. не се лишавам от нищо, понякога може да изхарча 2 лв(делничен ден), а през събота и неделя парите се нижат като.. направо лошо ми става понякога..20лв просто ей така си отиват по някога..

    Относно марковата козметика и дрехи.. нямам много такива, но се намират де, просто си спестявам, а и по празници вместо подаръци ми дават парички и така си имам в себе си за нещо "по така", когато ми се прииска
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  6. #6
    Наще винаги са ми казвали че не искам пари което си е така щото ми е някак неудобно да кажа тате дай пари въпреки че знам че това е нещо като негово задължение и така се изнизват спестяванията ми от празиници които са ми дали бабите и дядовците и накрая се оказва че за нищо да си купя нямам пари ... относно колко лева харча на ден ... баща ми ми оставя по 3 лева но никога не ги харча всичките аз и не излизам след даксалу 3 лева за два дена са ми достатъчни ... преди като пушех не ядях в училище ама като спях да пафкам и някак по лесно се нареждат сметките ...
    темата за козметиката не е основна мисля но ... лично аз не съм някаква привърженичка на марковите козметики само щото да се каже че е маркова ... аз даже не обичам мн мн да си купувам скъпи неща ...

    RestInPeace Smacy! Ti vinagi shte si v men ... Obicham te!

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Eм,аз принципно получавам 2 пъти месечно по 20лв. и като цяло се оправям.Двамата с мъжа ми си делим разходи примерно за храна той като има-плаща и обратно.И все така става че като взимат да свършват сериозно парите за дълъг период и изскача нещо-рожден ден,имен ден и получавам няой-друг лев.мн обичам обаче да си купувам разни работи-обички,дрешки,гримове...и за това-секънд хенд и кварталната козметика...да е по-евтино

  8. #8
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    На скоро говорих с мама относно това колко ми е средно издръжката за 1 месец.Тя ми каза че е около 1000 лв, при което изпаднах в шок....

    Като се замисля колко пари си хвърчат за мен месечно и просто лошо ми става.Така ми се иска да си изкарвам сама парите и да не товаря наще, но от това лято ще е така де, за което съм много доволна.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  9. #9
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    500 лева ги имам за месец, като включим храна, разходи, дрехи, уроци и разни такива. Гадно звучи, ама за сега ще е така, не мога да го променя.

  10. #10
    Аватара на Romance
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Okinawa
    Мнения
    1 946
    За у-ще ми дават по 3 лв..но от тях харча само 1 лв за транспорт и другото го заделям..вечер като излизам ми дават по 3-4..Живея в обикновенно семейство,наще не са с кой знае колко пари и затова гледам да им улеснявам нещата..Всичко от което имам нужда си го купувам сама,събирайки от тук от там..малко или не им е в помощ.

  11. #11
    На седмица за даскало имам към 10 - 15 лева .. зависи по колко ми остави мама ... наще са разведени, което прави положението малко по ограничено ... но винаги съм имал в себе си джобни

  12. #12
    За седмица ми се събират около 20 лева. Гледам да не харча много и спестявам от ядене и кафета. А през лятото ще работя така че наще са улеснени тогава.

  13. #13
    Не ги разпределям. Преди повече от месец, баща ми ми даде пари, за да имам докато съм учиеник (още почти 2 седмици). Изкарвам някак си. Влизат ми още от тук-таме. Общо взето никви сметки не си правя. Като има - им, като няма - ще намеря.

  14. #14
    Аватара на v_shveda
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    307
    Различно 500-600лв на месец и отделно сметките за двата ми телефона,не се лишавам от нищо все пак един път живея.Ако сложа и разходите по колата сумата става над 1000лв на месец.Работя и сам си ги изкарвам което е най-хубавото защото никой не може да ми държи сметка колко харча и за какво ги харча но обикновенно отиват за глупости
    Закон на Торнли: Онова,което възприемаме като ред, е само преобладаващата форма на хауса.

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    цветито a.k.a. парис хилтън?

  16. #16
    Супер фен Аватара на gangstata
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Мелкаса Пойнт
    Мнения
    1 533
    мм не мога да си ги разпределя..винаги съм в преразход..и тогава се явяват брат ми или тати..

    So if you callin my phone - leave a message..
    So if you knock on my door - keep on knockin...

  17. #17
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    цветито a.k.a. парис хилтън?

    Казах какви са разходите за мен.
    Не получавам кой знае колко джобни, има някой неща относно издръжка ми, които просто не желая да споделя.
    Говоря открито.Какво лошо има в това?
    Името на Парис определено с нищо не е заслжило да стои до моето.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  18. #18
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    думата издръжка навява интересни асоциации...

    иначе какво е- платено образование?
    И не само.
    А какви асоциации ти навява думата издръжка?
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  19. #19
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    държанка...
    Интересни асоциации, нямащи нищо общо с действителността.
    Добре, че има кой да ми помага в разгадавенето на думичките, които използваш.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  20. #20
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Вече разбра кой.
    Аз спипам с коментарите, че направихме темичката на баничка с локум/ако въобще съществува подобно кулинарно творение/, ако не само на локум, ауу че гадна думичка
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  21. #21
    Аватара на Jeuelle
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Blondeland
    Мнения
    2 138
    Да е , извинявай ама с 1000 лева издръжка на месец , хич не се прави на невинна : "Изпаднах в шок и тн..."
    Hey ! Mr Tambourine Man, play a song for me,
    In the jingle jangle morning I'll come followin' you..

  22. #22
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Цитирай Първоначално написано от Jeuelle
    Да е , извинявай ама с 1000 лева издръжка на месец , хич не се прави на невинна : "Изпаднах в шок и тн..."
    Не бъркай понятията, може би искаш да ми кажеш да не се правя на изнедана, но ако ме познаваше , щеше да знаеш, че съм човек, който не потиска емоциите си, а ги изразява!
    Иначе, тези 1000 лв. не са от кафенца, скъпи дрешки...и т.н, а от разходи от много по-различно естество.И така след като не си наясно с някои дребни нещица, по-добре не ги коментирай.
    А когато отправяш критика-нека поне да има защо.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  23. #23
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Не ги нападам, просто се опитвам да изясня на околните от къде идват тези космически разходи.
    И все пак, щом толкова много ви интересува-Да свързани са с образованието ми.Като държа да подчертая-Разходи, не приходи.
    Всеки има правото да си мисли каквото реши, не отричам, но и всичко си има някакви граници.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  24. #24
    ooo taq tema nee za men

  25. #25
    Аватара на Jeuelle
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Blondeland
    Мнения
    2 138
    Цитирай Първоначално написано от ЦвЕтИт0
    Не ги нападам, просто се опитвам да изясня на околните от къде идват тези космически разходи.
    И все пак, щом толкова много ви интересува-Да свързани са с образованието ми.Като държа да подчертая-Разходи, не приходи.
    Всеки има правото да си мисли каквото реши, не отричам, но и всичко си има някакви граници.
    Не ме разбирай погрешно , но се получава някакъв контраст.
    Знаеш , че образованието ти е платено , казваш космическата (за която няма как да не си се досетила) сума и накрая УАУ...
    Спокойно - никой няма да те помисли за префърцунена лейди...

    Ама уточнявай се малко повече
    Hey ! Mr Tambourine Man, play a song for me,
    In the jingle jangle morning I'll come followin' you..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си