Цитирай Първоначално написано от LostInMe
Цитирай Първоначално написано от krisi_bep
Дори и по БЕЛ ще имаш 5-6 ?

Обясни на родителите си какво става.нека поговорят с нея,а ако се налага и с директор.Щом наистина е несправедлива към теб,по-добре недей да се оправяш сам,а потърси помощ от тях!

А за изпитите-зависи в какво училище искаш да отидеш,но във всички, оценката по БЕЛ и Мат. от училище се взема само един път.В математическите гимназии се гледа оценката от изпита,която се умножава по 3,а в езиковите е обратното-тази от изпита по БЕЛ се умножава по 3 ,а от изпита по математика се взема един път
аз искам да ходя в английска или немска...
с наще съм говорил ходили са ама ефект е нямало ..

а иначе наистина ли в езиковите се зима само 1 оценакта по математика и 3 по български
а иначе колкото до въпроса наистина ли ще имам по сичко друго 6 дори и по бел- Да!
купи си справочник за средните училища в твоя град,така ще ти се изясни всичко.
И все пак-формулата за езиковите е : 2Ми+2БЕЛи+М+БЕЛ

П.П.Допуснала съм грешка в горния си пост,ме се умножава по 3,а по 2 и двете...хм...

П.П.2:това е за езиковите във Варна,би трябвало и в другите градове да е така,но си купи справочник,ще ти е от помощ

П.П.3(олях се вече ) За това,дали ще имаш 6 по БЕЛ,бях изумена,защото пишеш с ужасно груби и дразнещи правописни и пунктуационни грешки!