.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    416

    Проблема със срама

    Абе я дайте насам някво съветче, че напоследък си мислих да водя една дето я харесвам на кафе, кино, нещо друго,..... ама ме е яко срам. Даже и да я заговоря като хората не мога(то все е дно въобще я заговарям) С момчетата и 'курветата' съм доста по-отворен, ама като стане въпрос за момиче, което харесвам и...

  2. #2
    всеки е така ... смелост идва ако го желаеш супер много ... забавиш ли си можеш да закъснееш ... направи си равносметката, нахъсай се и го направи ... трябва ти максимум 1 минута самоувереност ... надявам се, че можеш да си го причиниш

  3. #3
    Повече от фен Аватара на xercu
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    482
    Няма лек срещу срама... Обречен си
    I am not an artist I am a fucking work of art!

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от xercu^es
    Няма лек срещу срама... Обречен си
    не го слушай ... няма лек има самолек

  5. #5
    Мега фен Аватара на MiMcHeToOo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там
    Мнения
    3 192
    Цитирай Първоначално написано от xercu^es
    Няма лек срещу срама... Обречен си
    Има - алкохол


    Животът е адът описан в Библията!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от MiMcHeToOo
    Цитирай Първоначално написано от xercu^es
    Няма лек срещу срама... Обречен си
    Има - алкохол
    не го караме да се самоунижи

  7. #7
    Повече от фен Аватара на xercu
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    482
    Цитирай Първоначално написано от MiMcHeToOo
    Цитирай Първоначално написано от xercu^es
    Няма лек срещу срама... Обречен си
    Има - алкохол
    Да де... има лек ама после няма спомени
    I am not an artist I am a fucking work of art!

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от MiMcHeToOo
    Цитирай Първоначално написано от xercu^es
    Няма лек срещу срама... Обречен си
    Има - алкохол
    да права е когато си пийнал(не говори да си се натряскал кат свиня) примерно една 4ашка бира,се отпускаш,леко ти е.. отпускаш се и на действия и думи,ставаш по-забавен.. ще ти помогне,това според мен е най-добрия вариант,защото срама си ей така от рас няма да преодолееш,на хората им трябват години за да се променят и да се преборят със себе си за ден няя да станеш по-отворен.. А и един съвет-най-важното-БЪДИ СЕБЕ СИ!!Няма по-добро от това да си непринуден и естествен,пък който ще да те харесва.Ако тая не те хареса такъв,какъвто си,има други хиляди Ако земеш да се правиш на отворко и на интересен пред нея насила,без да ти идва отвътре,най-много да я отблъснеш
    LoSing You Is lIkE liVing in A worLd witH no aiR..

  9. #9
    Давай събери кораж и отиди при нея все пак някога трябва да направиш първата крачка или ще ти се изплъзне под носа..

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от xercu^es
    Цитирай Първоначално написано от MiMcHeToOo
    Цитирай Първоначално написано от xercu^es
    Няма лек срещу срама... Обречен си
    Има - алкохол
    Да де... има лек ама после няма спомени
    Водка Флирт "запазва спомените " :Д

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от xercu^es
    Цитирай Първоначално написано от MiMcHeToOo
    Цитирай Първоначално написано от xercu^es
    Няма лек срещу срама... Обречен си
    Има - алкохол
    Да де... има лек ама после няма спомени
    абе ко ви става на вас момчетата... ти си поредния срамежлив в тоя форум... цтцттц...
    Научих,че отнема година да се изгради доверие и секунди да го загубиш...че не е важно КАКВО имаш в живота си,а КОГО..че отнема много време да станеш ЧОВЕКА,когото искаш да БЪДЕШ..и че за секунди можеш да извършиш нещо,за което да те боли ЦЯЛ живот... [!]

  12. #12
    Аватара на fuck_brainpants
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    В далечината... еййй там ;]
    Мнения
    275

    Давай !

    Преодолей себе си, братле ! Отиди заговори я, знаеш ли пак може и тя да те харесва !!!
    Неее съм умряял ша' знайш' за твойта' слива миризлива, ша'знайш. Ебах ти майката керлива ша' знайш'... ОБИЧАААМ ТЕЕ !

  13. #13
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Виж..нея я е срам повече от тебе.Иди пред огледалото и си кажи, че си самоуверен,излез и наистина бъди.Това е всичко,което отнема,но трябва да ти сгигне до главата.Може да кажеш или направиш нещо,което ще е тъпо и най-вероятно ще ти се изсмее.Аз нямам излизане (няма значение дали е с човек който харесвам, или просто някой познат) и да не съм направил някъв гаф.Но хората винаги правят.Ако успееш да извадиш усмивка след това и да излезеш с шега (например "Колко здраво се изложих, твой ред е сега..") , като един човек който наистина му не пука, повече няма да ти се наложи да пуснеш подобна тема
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  14. #14
    http://donjuan.cobrabg.com/index.php?showtopic=31
    дано да ти бъде полезно УСПЕХ

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    От София на 20 години
    Мнения
    1 578
    Запомни едно от мене - срама не е довел до нищо хубаво а само до моменти които си спомняш след време и те е яд че не си опитал и не си пробвал...за съжаление дори и да ти кажеме кво бе кво толко изведи я някъед и да ти кажеме дума по дума как да го направиш просто ако сам не преодолееш срама в себе си нищо няма да стане...

  16. #16
    Голям фен Аватара на BlueCat
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София, България
    Мнения
    919
    Ех, този срам! Всеки ден си казвай пред огледалото, че можеш да заговориш онова момиче, трябва да си повярваш, че можеш да го направиш! Този срам мисля, че ще изчезне с повече опит. Може да тренираш като се запознаваш с момичета на улицата например. Все пак те са абсолютно непознати и нищо няма да загубиш. А за твоето момиче просто да не ти пука. Отиваш и я заговаряш като най-големия пич.

    Малко се оплетох в обясненията, който не разбира да пише, ще му изасня

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
    смелост идва ако го желаеш супер много ...
    Az pyk NE sym syglasen. I az haresvam edno momiche i ADSKI MNOGO iskam da q pokana nqkyde, no smelosta NE IDVA mama i stara

  18. #18
    Мега фен Аватара на MaLkaTa_LaDy
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 159
    Ами само ти можеш да си помогнеш. Някои хора се срамуват повече, други не, а при трети просто с времето срама е понамалял. Та просто я покани да излезете. Пф... и аз съм от срамежливите И само за тва дет искаш да поканиш "една дет я харесваш"... Една такава никаква... Да ти имам изказа.
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от MaLkaTa_LaDy
    Ами само ти можеш да си помогнеш. Някои хора се срамуват повече, други не, а при трети просто с времето срама е понамалял. Та просто я покани да излезете. Пф... и аз съм от срамежливите И само за тва дет искаш да поканиш "една дет я харесваш"... Една такава никаква... Да ти имам изказа.
    Кво си ми е на изказа бре? Нв съм искал да прозвуча все едно за мен няма значение, а точно обратното - харесвам я наистина МНОГО (сорка за големината), ама нещо си ме е срам. И все пак ако се престраша ще гледам да не се излагам

  20. #20
    НЯма от ко да те е срам и даже да ти откаже не е толкова смешно. Даже ако ти откаже по-късно ще гледаш с насмешка на нещата. Успех. И да знаеш момичетата харесват решителни момчета.

  21. #21
    Супер фен Аватара на HePeAJIeH
    Регистриран на
    Jul 2007
    Мнения
    1 252
    Труден е само момента когато и кажеш нещо.Бъди мъж прояви смелост

  22. #22
    Хм срам го било. Срама пречи на мечтите да станат реалност. Може да не я заговориш директно. Примерно ако си в една компаня с нея и видиш, че я интересува дадено нещо за което се говори просто изкажи мнение няколко пъти и тя сама ще те забележи. Надявам се де :P

  23. #23
    Супер фен Аватара на Qnchety
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    1 235
    Цитирай Първоначално написано от MiMcHeToOo
    Цитирай Първоначално написано от xercu^es
    Няма лек срещу срама... Обречен си
    Има - алкохол

    В такъв случай аз давам следния съвет:

    изпий 2-3 чаши бира и действай Ама гледай да не миришеш и да не ти личи че си пил, щоту ако разбере ше си помисли, че го прайш щот си пиян

  24. #24
    Супер фен Аватара на Qnchety
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    1 235
    Цитирай Първоначално написано от MiMcHeToOo
    Цитирай Първоначално написано от xercu^es
    Няма лек срещу срама... Обречен си
    Има - алкохол

    В такъв случай аз давам следния съвет:

    изпий 2-3 чаши бира и действай Ама гледай да не миришеш и да не ти личи че си пил, щоту ако разбере ше си помисли, че го прайш щот си пиян

  25. #25
    Аватара на Stamera
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Шумен
    Мнения
    141
    Цитирай Първоначално написано от ziky
    Запомни едно от мене - срама не е довел до нищо хубаво а само до моменти които си спомняш след време и те е яд че не си опитал и не си пробвал...за съжаление дори и да ти кажеме кво бе кво толко изведи я някъед и да ти кажеме дума по дума как да го направиш просто ако сам не преодолееш срама в себе си нищо няма да стане...

    ЕВАЛАТА БАТЕ !!!
    ...за да бъдеш себе си, трябва да се докажеш и да не забравяш кой си и от къде идваш.. защото това е твоята история, а човек без история е просто лице от тълпата....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си