.
Отговор в тема
Страница 122 от 133 ПървиПърви ... 2272112118119120121122123124125126132 ... ПоследнаПърви
Резултати от 3 026 до 3 050 от общо 3315
  1. #3026
    Голям фен Аватара на sunshine :**
    Регистриран на
    May 2013
    Мнения
    571
    днес по АЕ имахме госпожа , която заместваше.Тя държеше списък и гледаше кой къде живее и изведнъж каза : винкела няма да идва понеже перник е далеко а ние буквално имахме момче от перник и тя госпожата яко се избазика с детето ето още нещо от нея : абе вие сте били мн готини , казвам защото колежките ми казаха, че осмите класове са някви ушмугани , такива тъпи .... ама вие сте ми яки . дано ви преподавам догодина , ма ваща по АЕ като захапе - не пуска , та трудно ще ви свия от нея

  2. #3027
    "Знам ви там какво правите отзад с ръцете"
    "Ако ви е студено сутрин като идвате на училище,пийте по 2 греяни ракии и ще топите снега" )

  3. #3028
    " Затворете си очите и си представете един лимон! Така жълт и красив. Сега.. Отворете ли очите. Ми няма лимон!" - господина по Психология. ; "Спящи принцове и принцеси в час не искам!" - по математика ; какво ми се будалейтИ тука

  4. #3029
    Класният по история обяснява за Васко де Балбоа:
    "Значи, той преминал Панамския провлак и си казал "oh, shit, тук имало и друг океан" :Д

  5. #3030
    Голям фен Аватара на sunshine :**
    Регистриран на
    May 2013
    Мнения
    571
    физичката каза на едно момиче да си вземе стола и да застане на прозореца /понеже при нас са много на високо/ и казва:аиде скачай после викаше на едно момиче / не знаеше формулите/ : аиде де говори, какво е това - круши, ябълки , презервативи ???? нямаше такъв смях просто

  6. #3031
    Мега фен Аватара на teenems
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    5 663
    Чичовци се четат за 1ч, а при бързо четене за 1ч. и 30мин....окей,няма проблеми
    JUDGE ME
    & i'll prove you wrong.

  7. #3032
    Супер фен Аватара на heartsdesire
    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    1 642
    Една съученичка: От къде да си намерим тетрадка по история?
    Господина: От аптеката се взимат книги, от книжарницата - лекарства. Вземи един хляб от зеленчуковия магазин и пиши на него.

  8. #3033
    Искам да чуя тишина ... в стаята да се чува само тишина, шума е на вън ...

  9. #3034

    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    14
    Тоя по химия: бяхме на екскурзия с приятели в Щатите за 1-2месеца и пихме една много хубава лимонада и кво стана спряхме да мислим за жени .. И гледам аз в съдържаниято имало бром и всичко ми стана ясно..
    Ученик от класа: да не сте гей??

    Математичката: дежурното ученик да изтрие дъската
    И пак тя: 21 първи номер да каже отговора на задачата
    21 номер: госпожо аз не разбирам на математиката
    Госпожата: я излез тогава на дъската да ми решиш задачата

    Класната по немски: das ist idioten!! - превод това е... За idioten мисля че няма такава дума в немския но се подразбира какво иска да каже за едно от момчетата в класа

    И тая по английски: вие двамата ръцете горе на чина да ви виждам какво правите(ставаше дума за едно момиче и момче които седяха заедно на чина и бяха доста близки)
    Последно редактирано от ilincheto : 10-20-2013 на 16:23

  10. #3035
    colorche
    Guest
    oooo biolojkata gi rusi edni......." sledvashtiqt koito progovori shte napysne vrata ot drygata strana na staqta ...toest shte napysne vratata ot tazi...abe razbrahte me be hora! " ili puk "abe vie hora ne ste hora be hora, vie ste ebasi naroda"

  11. #3036
    colorche
    Guest
    male nee

  12. #3037
    Г-жата по физика: Който го отвори да го затвори! (за прозореца)
    Г-жата по математика: Светлината свети ли ви?
    Г-жата по БЕЛ: Асене, ти си един от тези, които скочи надолу тази година!
    Пак тази по БЕЛ: То трябва да се учи, иначе само да си чешем езиците не става!
    Г-на по история: Вальо, стига си хълцал като префърцунена лигла!
    Пак този по история: Явор (един по-дребен) е питбула на класа!
    Тази по музика (в рамките на 3-4 секунди): Какво е сюита? Какво е сюита? Симона, какво е сюита? Какво е сюита?
    Тази по география: Не знам какво ви пречи да питате някого за домашните - имате си фейсбуци, имате си мобилни температури...

    Ако има още нещо ще пиша пак!

  13. #3038
    Г-на по физика: Пералня някой виждал ли е ?

  14. #3039
    Господина нещо си тананикаше "Мъж ли съм? Само едно кръц и съм жена"

  15. #3040
    Голям фен Аватара на sunshine :**
    Регистриран на
    May 2013
    Мнения
    571
    физичката към едно момче : абе ей сопол , я спри да хъркаш

  16. #3041
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    Цитирай Първоначално написано от hristo99 Виж мнението
    Господина нещо си тананикаше "Мъж ли съм? Само едно кръц и съм жена"

  17. #3042
    Ето още бисери от СГСАГ! от септември 2013 до сега:

    Математика ( Сярова ) Дайте ми учебника ЗА ОЛИГОФРЕНИ!
    -Искаш ли да те забия със задача?

    Английски ( Силянчето)
    -Петре, изплюй си дъвката!
    -А?
    -Не ми АКАЙ!

    ХИМИЯ :Диалог м/у момче и класната

    -Г-жо, какво казахте след мен?
    -...... не помня
    -Е, как не помните да нямате ЕКСПРЕСНА СКЛЕРОЗА?

    -Кой ви е класен?
    Звяра Савова :d



    Биология ( Е, не тая ме убива всеки път! )

    Илия вади термос с чай.
    -Илия, в час не се кърка, бе!


    Сградостроитество:
    -Вие отзад какво правите? С телефона ли се занимавате?
    -Не, с химикалката се занимавам.

  18. #3043
    Супер фен Аватара на heartsdesire
    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    1 642
    Химичката: Следваща точка. Сега, трябва да поговорим за едно много важно химично съединение. То е с мирис на развалени яйца. Напишете отдолу: С мирис на развалени яйца.

  19. #3044
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Цитирай Първоначално написано от heartsdesire Виж мнението
    Химичката: Следваща точка. Сега, трябва да поговорим за едно много важно химично съединение. То е с мирис на развалени яйца. Напишете отдолу: С мирис на развалени яйца.
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  20. #3045
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Преди години по музика:
    - Госпожо, то не е така.
    - А? ... уф пак започнах да акам.
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  21. #3046
    Тази по литература:
    -Мегдана е възрожденския фейсбук!
    I have a dream

  22. #3047
    Преди време миналата госпожа по математика ни раздаде тестовете да си видим грешките. Един от нашия клас каза "Блаа, вуни на кисело зеле.". И всички почнахме да си миришем листовете и наистина миришеше на кисело зеле. И госпожата: "Еми да, готвех кисело зеле. Ама чак пък толкова да лъха... Я да видя." Тя подуши един лист и почна да се хили, след което отново стана сериозна и каза "Е, съжалявам, ама трябваше да наглеждам зелето и реших да ги проверя в кухнята. Вие пък сте толкова гладни, че не гледате резултата, а гледате на какво мирише. И какво като съм ги проверявала в кухнята? Нали не съм ги проверявала в тоалетната? Така че...". Интересното беше, че следващия път като ни връщаше тестовете всички пак почнахме да ги миришем и госпожата яко се ядоса.
    Последно редактирано от hristo99 : 11-02-2013 на 13:59

  23. #3048
    Г-на по физическо (към момчетата, трениращи футбол)- "Прибирайте си топките и изчезвайте"

  24. #3049
    Г-на по физика " Часът свършва когато аз свърша! " ;ддд

  25. #3050
    Химия - господинът към съученичка - "я излез на дъската да размажеме малко грима"
    Биология - дежурният коментар на г-на към съученик, който не знае - "ти чаткаш ли нещата или не ги чаткаш"
    География - госпожата към съученичка - "престани да преписваш", съученичката - "е, тоя път не съм преписвала"

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си