.
Отговор в тема
Страница 4 от 133 ПървиПърви 123456781454104 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 3315
  1. #76
    "Иво, такъв щи ти отперя, че сопола ти като космическа станция юе се завърти около главата ти!" - Кръстев, биология
    "Съседните ъгли - аз и комшията, един плет на разделя" - Йорданова, математика
    "Сядай си, пиша ти слаб 3!" - Харизанова, музика
    "Сложно подчинено изречение - такова животно нема!" - Терзиева, български
    "Сашо, приказваш ми и не мога да видя Добчо!" - Стайкова, англ. език
    Music will save the world!

  2. #77
    Цитирай Първоначално написано от Pokemon Forever
    Сега ще ви кажа едно много смешно нещо,което класният ни,господина по БЕЛ много често казва,като иска някой да излезне от стаята или понякой път на базик и казва:

    - Багажката и да те нема .

    Така ми беше и клана на "counter-strike 1.6" преди 1-2 месеца .
    Е тя и мойта класна вика багажа и навън .... ма кой ли я слуша!

  3. #78
    Фен Аватара на Lynx
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Ямбол
    Мнения
    135
    Ето и от мен.
    "Намерете ъгъла между бедрата." - математика
    "Искам този час да свърша!" - даскала по физика искаше да каже, че иска да приключи урока този час
    "До 15ти ще ви оправя всичките!" - пак тоя по физика ... ще ни изпита всички ... вие да не си помислите друго

    За сега само това се сетих, ама и още има

  4. #79
    Цитирай Първоначално написано от sim00n.light.shadow
    "Иво, такъв щи ти отперя, че сопола ти като космическа станция юе се завърти около главата ти!" - Кръстев, биология
    "Съседните ъгли - аз и комшията, един плет на разделя" - Йорданова, математика
    "Сядай си, пиша ти слаб 3!" - Харизанова, музика
    "Сложно подчинено изречение - такова животно нема!" - Терзиева, български
    "Сашо, приказваш ми и не мога да видя Добчо!" - Стайкова, англ. език
    Ти си от хуманитарната в Шумен,нали? Кръстев имаше и още една изцепка, ама не се сещам каква точно беше Кой клас си?На мен Йорданова ми беше класна.

  5. #80
    Д.:Господине дайте си тела да ви се обадя да ми дойдете на рождения ден.
    Господина:Искай го от Виктория, тя го знае !

    или:
    същия по физика изпитва 1 момиче
    Г-на : усещаш ли напрежението?
    Тя:Не
    Г-на:е има време до края на учебната година,ще го усетиш
    А сега щастливa ли си?..."НЕ!!!"...-Защо?...
    ,,Защото чашата е пълна?"...-Какво пиеш?..."БОЛКА!.."

  6. #81
    Аватара на fall_out_girl
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Скитосвам по улиците
    Мнения
    540
    Искам да чуя как мълчите
    Или пък "За домашна си оправете чиновете"
    Rest In Peace....We Will Never Forget You

  7. #82

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    45
    "Много мразя, когато аз говоря, все да се чува някакъв глас!"- тая по физкултура
    Който иска, намира начини, а който не иска, намира оправдание

  8. #83

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    45
    "Много мразя, когато аз говоря, все да се чува някакъв глас!"- тая по физкултура
    Който иска, намира начини, а който не иска, намира оправдание

  9. #84
    Цитирай Първоначално написано от EnJoY ThE LoVe
    Госпожата по музика:
    -Антоане,ела с мен в 38 стая! (стаята на директора)
    Съученика ми:
    -Стига де ,госпожо.Не ми се целува сега ...

    биология: правим контролно (случваше се 1 годишно ) и аз гледам от учебника и съм го сложила под чина и тя: ее стига го гледа тоя учебник, отвори си учебната тетрадка, там ги има всички упражнения (друг е въпроса, че нямаше нито 1 човек дето да има такава )
    същата госпожа : оформя се годишния успех (всички са сигурни, че ще имат 6-ци ) Тя започва: 1 номер - 6 за срока и годината, 2-6 и 6, 3-6 и 6 и така до 9, 10-5
    10 номер се обажда : ее госпожо аз имам само 6-ци
    и тя: пиша ти 5 за срока , защото имаш 6 за годината и така на още 2ма, 3ма
    тази същата ни караше вместо да учим уроци да ги преписваме и в края на часа ни пишеше 6-ци

  10. #85
    Аватара на Nutty_
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Boulevard of broken dreams
    Мнения
    768
    Ем съученичката ми,която седи до мен е правила изцепки от притеснение Преди каза "Цветанка" вместо"Цветарка" за стихотворението става дума де Или пък госпожата я пита "Според теб грях ли е любовта м/у Елисавета и Иво" или нищо такова и та отговаря"Еми според теб.." и госпожата не според мен,според теб
    Или в час поанглийски Лили чете нещо и oh го чете като ох и госпожата вика ще заохкаш набързо
    Имало е още много,ама не ги помня
    I've learned that no matter how much I care, some people just don't care back. I've learned that your life can be changed in a matter of hours by people who don't even know you...

  11. #86
    Аватара на frock
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    In The Shadow Of The Earth
    Мнения
    75
    -Румене кажи какво искаш да питаш(госпожата по биология)
    -Защо като ми стане се изкривява?
    Take care or u'll be erased!

  12. #87
    Ето един от даскалката по математика:
    в час си, но не забелязвам да се забелязва...!
    Тази по АЕ:
    Моля, нареждайте се един по една!
    Класната преди лятната ваканция миналата година:
    И така, мили мои ще се видим след 3 лева.
    Госпождина по география:
    Недей ме гледа с тия очи като плочи бе момче...!
    Госпождина по музика:
    Момченца и момичинца, внимавайти в игрътъ!
    Госпождина по рисуване [Димчев] гледа как госпождина по география[Томи Митков] как играе тенис на маса с момчетата от нашия клас и не се справя:
    Рисуване: Оооо, привет Митков!
    география: Здрасти, Димчев!
    Тоя По рисуване гледа играта и по едно време вика: Томииии... Томенце ве! СПИШ!!!
    Пак госпождина по история разправя:
    В миналото в дълбоките села са се криели цели гори!
    Lif3 iS a game! Never Stop ing iT! Nev3r g!ve Up!!!

  13. #88
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484
    яки бисери,браво

  14. #89
    Цитирай Първоначално написано от Co0kIe
    "Кой хвърли гъбата?? ВИДЯХ ГО!!! Кой беше??

    о не ти ме утрепа
    Знам не съм идеална,малко наивна и малко странна!Всичко за мен е черно и бяло...!Заради никой не се променям,нараняват ме без сърце оставам,но и да падна пак се изправям .....

  15. #90
    Господина по физика казал на един фр от 10 клас:
    "Кво праиш ве НОВОБРАНЕЦ"
    Друго от г-дина
    Г:"А бе кой е избрал теа учебници"
    Аз:Еми вие
    Г:Тихо новобранец,ша духаш таратора
    Или пък: "Сядай си момиче,нищо не каза,трети коридор българия(3-ка за момичетата ако нз нищо)"
    А г-дина по Биологиа:
    "Леле,пичове и момичета,видях една мацка,ама само кат я видиш и осещаш,че дъха на секс"
    Останали 3-ма човека в час и г-дина влиза и пита:
    Г:"Къде са другите?"
    Класат:"На кафе"
    Г:"Вие какво правите тук?"
    По математика:
    "Ако имаш да казваш нещо,по-добре не го казвай"
    По химия:
    "Химията е всичко,за което се сещате!Тя е напред,назад и къде ли още не само да искате и ще откриете химия"
    "Ядрото е разбито от Ръдърфорд!И да отбележа това не е синйо сирене"
    98% оТ млАдОто ПокОлЕНие сЛуШа чАлГа!
    АкО Си оТ оНезИ 2% КоиТо Я мРазЯт, сЛожИ ТовА в ПоДпиСа си!

  16. #91
    Цитирай Първоначално написано от justmeandmyself
    Господина по физика казал на един фр от 10 клас:
    "Кво праиш ве НОВОБРАНЕЦ"
    Друго от г-дина
    Г:"А бе кой е избрал теа учебници"
    Аз:Еми вие
    Г:Тихо новобранец,ша духаш таратора
    Или пък: "Сядай си момиче,нищо не каза,трети коридор българия(3-ка за момичетата ако нз нищо)"
    А г-дина по Биологиа:
    "Леле,пичове и момичета,видях една мацка,ама само кат я видиш и осещаш,че дъха на секс"
    Останали 3-ма човека в час и г-дина влиза и пита:
    Г:"Къде са другите?"
    Класат:"На кафе"
    Г:"Вие какво правите тук?"
    По математика:
    "Ако имаш да казваш нещо,по-добре не го казвай"
    По химия:
    "Химията е всичко,за което се сещате!Тя е напред,назад и къде ли още не само да искате и ще откриете химия"
    "Ядрото е разбито от Ръдърфорд!И да отбележа това не е синйо сирене"
    Oleee teq izbiha ribata

  17. #92
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Цитирай Първоначално написано от justmeandmyself
    Господина по физика казал на един фр от 10 клас:
    "Кво праиш ве НОВОБРАНЕЦ"
    Друго от г-дина
    Г:"А бе кой е избрал теа учебници"
    Аз:Еми вие
    Г:Тихо новобранец,ша духаш таратора ......етц
    Тоя твоя приятел да не би случайно да учи в ПГСАГ ПЛД?
    The Spark

  18. #93
    Днес в часа по химия една моя съученичка:
    -Моля,извинето госпожо ,но не ви разбрах
    -Как не ме разбра говоря ти на чист български език,но оно ако сакаш я моем и на шопски да разпраам! (но си беше права)

    Госпожата По БГ:
    -Спомнете си!Изреченията по цел на изказване са:Съобщително, въпросително,възклицателн и ВЪЗБУДИТЕЛНО

  19. #94
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    Хъх, днес по биология даскалката пита що е важно обонянието за половата активност.
    Започвам да й обяснявам там за феромоните и глупостите и тя "Ами да, то като се запознаеш с някой по - специален ти също го подушваш... е, не сме като животните там да се нюсаме по задниците, де... "
    И си представям как се запознавам с някой и започвам да го нюсам по задника .
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  20. #95
    na6ta daskalka po informatika e krastila edni promenlivi s H i H1 i im vika (ha6) i po4va sq da pi6e i vika:
    "ha6 i xyi 1 sa ..." i po4na brutalen smqx v staqta
    drug nein biser e kogato ni pokazva6e procedura za rqzane na dumi i dumata be6e "matematika" i trqbva6e da se maxnat 5 bukvi ot 3-tata poziciq i tq go napisa savsem proizvolno i sq to stana "matka"
    pri koeto pak smqx v staqta
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=120210 --- влезте няма да сбъркате

  21. #96
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484
    Цитирай Първоначално написано от Red_Bull4o
    na6ta daskalka po informatika e krastila edni promenlivi s H i H1 i im vika (ha6) i po4va sq da pi6e i vika:
    "ha6 i xyi 1 sa ..." i po4na brutalen smqx v staqta
    drug nein biser e kogato ni pokazva6e procedura za rqzane na dumi i dumata be6e "matematika" i trqbva6e da se maxnat 5 bukvi ot 3-tata poziciq i tq go napisa savsem proizvolno i sq to stana "matka"
    pri koeto pak smqx v staqta

  22. #97
    г-жата по химия : Ганчо,ща изцепа на дьската!
    I miss you .. <3

  23. #98
    значи бисерите на нашите даскали са страшно много ама просто в момента не се сещам почти нищо освен тези :

    "Владимире гласът ти виси като гащички на простор" - госпожата по музика

    "Секой сам за себе си да работи" - физичката

    "Другия клас правиха пийсе въпроса и вие ще правите пийсе" -м по френски език

    В час по литература едно момиче чеше по гурба другото и госпожата: " Емилия какво ти прави ръката зад Марина?! ..... Ааааааа това да не е оная игра дето си пишете букви по гърба и трябва да познавате думите?!"

    "Мъкете (има впредвид млъкнете) най накрая!" -математичката

    "Деца психологията е важен предмет и така нататък и така нататък.....Известни психолози са Аристотел,Ерик Ериксън и така нататък и така нататък...." -психоложката

    "Все едно да си направиш чикия на душата" - по музика даскалката

    "Деца в 3 часа ви чакам на НДК на изложбата и ще ви броя на моста .....да не виждам никой в училище (това става всеки път в час по рисуване...и всеки път имаме свободни)

    Една приятелка беше дошла на гости в моите часове и се заяждаха с госпожата по информатика :
    госпожата : Те затова учителите ви после правиха стачка....с такива невъзпитани деца не може да се работи
    моята приятелка: ама ние не стачкувахме...
    госпожата: значи сте КОМУНИСТИ!!!!

    Госпожата по литература изпитва ученик,който отговаря на 2 нейни въпроса и тя ядосана : " Калояне пиша ти 2 ...... + "

    "Аз мисля,че когато момчетата се влюбят най-накрая ще се кротнат....Михаиле ако няма в кой да се влюбиш....влюби се в литературата!!"

    втора смяна сме и имаме 6 и 7 час при госпожата по лпитература...при което тя почва да ни разправя за човекът с киселината ,който залял учителката и момчетата решават да я филмират
    те: абе госпожо вие знаете ли че тоя човек сега броди из този квартал(в който е училището) и даже вчера преби една баба...и носи едно бурканче с киселина
    тя: наистина ли :О амииии деца аз мисля днес да ви пусна 20 минутки по-рано че е много тъмно

    ииии пуска ни тя и тръгва с едно момиче от класа ни защото са в една посока и я е хванала здраво за ръката при което виждат човек който държи някакъв буркан и тя вика : " Дении този човек е дошъл за нас.....бързо бягай бягай"

    господина:ейййййй деца леле днес стана нещо невиждано....малееее нямам думииии ....само да ви кажаааа ще ахнете
    ние: какво какво господине?
    той: абеее няма да ви занимавам....че губим ценно време

    Пуска някой в час бележка на която пишеше " Има кифла на тавана" и така се предаде по всеки чин и сички някво се оглеждат при което госпожата се ядосва и взима бележката и след като я прочита вика : Къде е кифлата деца? Къде Къде?!? ( и се оглежда тавана)

    Правим контролно по френски и знаем че госпожата ни дава всичко от една книжка която имаме от учебната тетрадка...ииии всеки държи книжката в себе си и се пробва да преписва.
    ние : абе госпожо какво сте ни дали?! това никъде го няма ...
    тя: е как от книжката ви го дадох на 12 страница след 5 урок....

    Изпитва госпожата по биология един ученик...
    той: ми госпожо нищо незнам..
    тя: е как ще не знаеш....я прочети какво пише в учебника
    при което той прочита и тя вика:виждаш ли че знаепш.....браво 6!! СЕДНИ СИ...

    госпожата по психология е принципно меко казано глуха...иии изпитва тя един ученик и той понеже нищо незнаеше ииии реши да говори как се прави таратор при което тя вика : браво...добре си се подготвил...целенасочен отговор....6!!!!!

    едно момче от класа имаше две футболни топки и си беше сложил краката върху тях в час по английски
    госпожата: Бояне настъпил си си топките!!


  24. #99
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484
    Госпожата по Биология изпитва гошо,и вика: Учил ли си,или направо да ти пиша 2...
    той: пишете ми 2..
    Тя: Няма пък ! Ще те изпитвам...
    изпита го и зор-заманвърза 3..

  25. #100
    Цитирай Първоначално написано от sweet_queen
    значи бисерите на нашите даскали са страшно много ама просто в момента не се сещам почти нищо освен тези :

    "Владимире гласът ти виси като гащички на простор" - госпожата по музика

    "Секой сам за себе си да работи" - физичката

    "Другия клас правиха пийсе въпроса и вие ще правите пийсе" -м по френски език

    В час по литература едно момиче чеше по гурба другото и госпожата: " Емилия какво ти прави ръката зад Марина?! ..... Ааааааа това да не е оная игра дето си пишете букви по гърба и трябва да познавате думите?!"

    "Мъкете (има впредвид млъкнете) най накрая!" -математичката

    "Деца психологията е важен предмет и така нататък и така нататък.....Известни психолози са Аристотел,Ерик Ериксън и така нататък и така нататък...." -психоложката

    "Все едно да си направиш чикия на душата" - по музика даскалката

    "Деца в 3 часа ви чакам на НДК на изложбата и ще ви броя на моста .....да не виждам никой в училище (това става всеки път в час по рисуване...и всеки път имаме свободни)

    Една приятелка беше дошла на гости в моите часове и се заяждаха с госпожата по информатика :
    госпожата : Те затова учителите ви после правиха стачка....с такива невъзпитани деца не може да се работи
    моята приятелка: ама ние не стачкувахме...
    госпожата: значи сте КОМУНИСТИ!!!!

    Госпожата по литература изпитва ученик,който отговаря на 2 нейни въпроса и тя ядосана : " Калояне пиша ти 2 ...... + "

    "Аз мисля,че когато момчетата се влюбят най-накрая ще се кротнат....Михаиле ако няма в кой да се влюбиш....влюби се в литературата!!"

    втора смяна сме и имаме 6 и 7 час при госпожата по лпитература...при което тя почва да ни разправя за човекът с киселината ,който залял учителката и момчетата решават да я филмират
    те: абе госпожо вие знаете ли че тоя човек сега броди из този квартал(в който е училището) и даже вчера преби една баба...и носи едно бурканче с киселина
    тя: наистина ли :О амииии деца аз мисля днес да ви пусна 20 минутки по-рано че е много тъмно

    ииии пуска ни тя и тръгва с едно момиче от класа ни защото са в една посока и я е хванала здраво за ръката при което виждат човек който държи някакъв буркан и тя вика : " Дении този човек е дошъл за нас.....бързо бягай бягай"

    господина:ейййййй деца леле днес стана нещо невиждано....малееее нямам думииии ....само да ви кажаааа ще ахнете
    ние: какво какво господине?
    той: абеее няма да ви занимавам....че губим ценно време

    Пуска някой в час бележка на която пишеше " Има кифла на тавана" и така се предаде по всеки чин и сички някво се оглеждат при което госпожата се ядосва и взима бележката и след като я прочита вика : Къде е кифлата деца? Къде Къде?!? ( и се оглежда тавана)

    Правим контролно по френски и знаем че госпожата ни дава всичко от една книжка която имаме от учебната тетрадка...ииии всеки държи книжката в себе си и се пробва да преписва.
    ние : абе госпожо какво сте ни дали?! това никъде го няма ...
    тя: е как от книжката ви го дадох на 12 страница след 5 урок....

    Изпитва госпожата по биология един ученик...
    той: ми госпожо нищо незнам..
    тя: е как ще не знаеш....я прочети какво пише в учебника
    при което той прочита и тя вика:виждаш ли че знаепш.....браво 6!! СЕДНИ СИ...

    госпожата по психология е принципно меко казано глуха...иии изпитва тя един ученик и той понеже нищо незнаеше ииии реши да говори как се прави таратор при което тя вика : браво...добре си се подготвил...целенасочен отговор....6!!!!!
    едно момче от класа имаше две футболни топки и си беше сложил краката върху тях в час по английски
    госпожата: Бояне настъпил си си топките!!



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си